Terlik altından Muhammed yazısı çıktı – Dikkat!

Bir çoğunuzun bildiği gibi daha önce “nike” gibi yahudi marka ayakkabıların altına Allah isminin ve İslam kelimesinin arapça harfler ile yazıldığına şahit olmuştuk. Bu İslam düşmanları, Müslümanlara hem mal satıyor hem de hakaret ediyorlar. En büyük hainlikleri ise “sizin kendi Peygamberinizin veya Rabbinizin ismi üzerine” basmanızı gerçekleştirmiş olmaları. Böyle elde edecekleri bir şey yok elbette fakat adamlar koltuklarına yaslanıp yapdıkları din düşmanlığı ile övünüyor ve Müslümanlar ile alay ediyorlardır.

TERLİĞİN ALTINDAN PEYGAMBERİMİZİN İSMİ ÇIKTI

   Facebook’ta bir kardeşimizin paylaştığı resimde de görüldüğü üzere terliğin altında şekillerin altına gizlenmiş ama aşikare bir şekilde görülen “Muhammed” ismi dikkatlerden kaçmıyor. Kardeşimiz bu terliğin “Gezer” marka olduğunu söylüyor. Sizlerden de şahit olan varsa buraya yazsın. Tam delil olmadan kimseyi suçlamış olmayalım.

MÜSLÜMAN UYANIK OLACAK!

Şu bir gerçek ki, biz Müslümanlar uyutuluyoruz ve dini hassasiyetimizi kaybettik. Altında yazı bulunan çorapları, terlikleri hiç sorgulamadan giyiyoruz. Üzerinde ingilizce ne yazdığı belli olmayan tişörtleri giyiyor veya çocuklarımıza alıyoruz. Müslüman uyanık olmalı ve bu konularda titiz davranmalıdır.

GEZER’DEN AÇIKLAMA

sanal ortamda bahsi geçen terliğin tabanı konusunda bizim de haberimiz olmuştur. Yurtdışından almış olduğumuz bir taban motifinin bir bölümünün Hz. Muhammed’in (S.A.V) ismine benziyor dahi oluşu hiç tartışmaya mahal vermeden düzeltilmesi gereken bir durumdur.

2.200 kişinin çalıştığı fabrikamızda konu olan ürünün yüzlerce kişinin elinden geçmesine ve tüm kontrol işlemleri yapılmasına rağmen maalesef göze çarpmamış ve fark edilmemiştir. Bu konudan haberdar olduğumuz anda, taban kalıpları imha edilmiştir ve gerekli işlemler başlatılmıştır.

Gezer Ayakkabı olarak Milli ve Manevi değerleri Şirket Değerleri olarak kabul eden, Peygamber Efendimize(S.A.V) sonsuz saygı ve sevgi duyan, ülkemizi iç piyasada ve uluslararası pazarlarda temsil eden örnek bir kuruluş olarak, böyle bir konu ile adımızın anılmış olmasından bile duyduğumuz üzüntüyü sizinle paylaşmak istedik. Bilinçsizce yapılan hatadan dolayı gerekli işlemlerin yapıldığından hiçbir şüpheniz olmasın. Size de öncelikle bize dönüp işin doğrusunu sorguladığınız ve duyarlılığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

www.ihvanlar.net

41 Yorum

 1. Benim terliğimin altındada aynı yazı var. Markası gezer fotoğrafını koymak isterim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

 2. açıklamalar iadeler sahibinin kimliğinin belirsizliği bir tarafa iki saat önce fark ettim terliğimdeki yazıyı hala titriyorum allaha havale ediyorum.

 3. S.a Değerli arkadaşlar aynı terlikten bizdede mevcut ve bugün gezeri aradık bu olayı yaklaşık iki ay önce farkettiklerini ve bayilerden toplattıklarını belirttiler hatta alan müşterilerinden de iade edilebilecek dediler.Size soruyorum reklamlar için tv lere harcadıkları duyurma ve tanıtımlara harcadıkları paraların bi kısmı ile bu hatayı tvlerde biz tüketicilere neden duyurmadılar sebebi çok basit biz çabuk unutuyoruz ve önemsemiyoruz. Ne yazıkki terliğin kalıplarını yurdışından alıyorlar mış! Aramızdaki sabataisleride unutmayalım ve Bize yapılan bunca kalleşliğide kimsenin yanına bırakmayalım Biz içimizdeki aramıza müslüman kisfeti ile giren ve bizim paralarımızla müslümanlar ile dalga geçenlere prim vermeyelim. Gezer hakkında bir araştırma yapmaya kalktığınız da ise ne sahibi nede gezer hakkında olumsuz hiçbir bilgi bulamazsınız hatta normal bir bilgiye ulaşmak imkansız derecede bunun sebebi ni biraz düşünmek lazım????

 4. selamunaleyküm….
  özür diliyorlar gerekli ifadeleri sunuyorlar fazladan yüklenmiyormusunuz arkadaşlar…geri iadeyi bile ilan etmişler.daha neden üsteliyorsunuz???
  insafsız dedirtmeyiniz camiaya …

 5. H.Z. Muhammedin kişiliğini bilip anlasalardı böyle bir cahilliğe kalkışmazlardı (o bütün alemlere rahmet olarak gelmiştir)Keşke bilselerdi.

  1. Hayvanlar bile(Allahı Peygamberi biliyor saygı duyuyor. Allah ı kendi nisanıyla Allahı zikir ediyor. fakat böyle cahiller anlamıyor.)bunların gözü kör kalpleri sağırdır .Duysalarda görselerde anlamazlar .

 6. Marka simgesi olan Dünya resmi üzerinde ayakkabi resmindeki ana hatlarada bakin insaallah yaniliyorum

 7. “Terlikleri Değiştirmek için Bize Ulaşın”

  Değerli Müşterimiz; Elinizde bulunan ürünümüzü değiştirilmek üzere aşağıdaki adresimize pazarlama departmanı dikkatine UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz (UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz için anlaşma numaramız 7E7142).

  Saygılarımızla, Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş. Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9 Esenyurt / İstanbul Tel: +90 212 886 51 52 GEZER AYAKKABI”denildi.

 8. Umarım bundan sonra Gezer’in sahibi kiminle iş yaptığına dikkat eder. Yurt dışından gelen her ürüne güvenirsek böyle olur işte. Müslümanların inancına bunu yapanlar kim bilir daha neler yapıyordur. Hele ki teknik üstünlüğe sahiplerken ellerinden geleni çaktırmadan yapabileceklerine de bir işarettir bu. Düşününsene bir; genetiğiyle oynanmış GDO’lu gıdaların bize uzun vadede neler yapabileceğini. İsrail bu GDO işinin öncüsüdür. Size bir şey anlatacağım. Berlin’de Meyve Sebze halinde çalışan bir tanıdıktan bizzat duydum. Bu şahıs kendi minübüsüyle meyve sebze dağıtıyor. Orada bulunan bir sinagoga da dağıtım yapıyor. Yatılı sinagogda talebelere günlük yemek çıkıyor. Sinagogun yöneticisi İsrail meneşyli meyve ve sebzeleri almıyormuş. Kendileri de yahudi olmasına rağmen buna çok dikkat ediyorlar. Bunun sebebini sorduğunda ise şu cevabı vermişler: Yahudi fıkhına göre 7 sene ekilen bir toprak 2 sene nadasa bırakılmalıymış. Bu nadasa bırakılmayan topraktan elde edilen her gıda onlara göre haram oluyormuş. İsrail tarımı bu nadas işine ehemmiyet vermediği için almıyorlarmış. İnsanın aklına şu soru geliyor; başka ülkelerden aldıkları ürünler bu kurala uyuyor mu peki? GDO’lu gıdalarla dünya milletlerini laboratuvar faresi niyetine kullanıyorlar gibi geliyor bana. Bu benim görüşüm. Peki bize ne oluyor da yurt dışından gelen her şeye güvenip sarılıyoruz. Sıradan bir kalıp işinde bile bunu yapıyorlarsa gerisini siz düşünün! Bunun yahudi ve ya hristiyan olması şart değil. Biz kimiz ve neyimizle kimlere güveniyoruz? Asıl bunu kendimize sormamız gerek..

  1. evet bende baktım yıllardır hep MUHAMMAD (s.a.v) yazısının üzerine basıyormuşuz ALLAH A HAVALE EDİYORUM ..!

 9. b.g.gezer terlik firması kimdir yadakime hızmet ediyorzavallı müslümanlara bilmiyerek allahütalanın ve peygamber efendimizin isimlerini ayaklar altına aldırıyor.

 10. ben markette çalışıyorum bizim markette de gezer terlikleri satılıyor hepsinin altlarına tek tek baktık ve 2 tanesinin altında arapça harflerle muhammed yazdığını gördük gerçekten yazıyor hemen raftan kaldırıp iadesini yaptık. elimizden gelen şu evlerimizde mutlaka en az 1 tane de olsa gezer terlik vardır lütfen bi zahmet altlarına bakalım.. ayrıca nıke kullanmayalım müslümanlık görevi olarak boykot edelim..

 11. ben yıllardır gezer kullanıyorum…hiç görmedim..daha yeni bu yıl gördüm.her kim veya kimler ise ALLAH ‘a havale ediyorum.

 12. Böyle bir haber için teşekkür ederim.
  öncelikle şunu söyleyim ki Gezer böyle bir işi kesinlikle kasten yapmaz. Amcam o fabrikada üst kademede bir yöneticilik yaptı sahibinide çok iyi tanıyor ve bana fabrika hakkında çok güzel şeyler anlattı. hatta amcamı umreye bile gönderdiler. işcileride gayet inaçlı insanlardan oluşuyormuş.
  Burda şeytanın gizlendiği nokta şu: bu motifleri yurddışından gelmiş. demekki o şeytaniler içine sbnimal mesaj olarak gizlemişler. 1 taşda 2 kuş vurcaklarmış akılları sıra. hem Müslüman firmayı kötüleycekler hemde müslümanlara kudsiyetlerini çiğnetçekler. Allah şerlerinden emin eylesin bizi

 13. islam dini ile dalga geçmenize kızıyor ve şikayette bulunurum.

 14. Ayrıca

  ve site yönetiminden rica ediyorum Haber yayınlıyorsanız tam yayınlayın. Firmanın açıklaması bu kadar değil. Adamlar dünya kadar zararı göze alıyor. Müşterilerine tek tek ulaşıyor. bakın ne diyorlar.

  elinizde bulunan ürünümüzü değiştirilmek üzere aşağıdaki adrese Sayın Erdem Vural dikkatine UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz (UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz için anlaşma numaramız 7E7142). Saygılarımızla, Gezer Ayakkabı.
  Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş.
  Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9 Esenyurt / IST
  Tel: +90 212 886 51 52

 15. Koskoca Firma Nasıl Farketmedi Diyen Kardeşlerim. Terlikleri cevirip bakıyorlar . AAA aaaa. Kendiniz Alırken Nasıl Farketmediniz. İğneyi kendimize batırmadan, çuvaldızı başkasına batırmasak. Bende hemen baktım ayakkabımın altına. Sadece Ayakkabı değil Ayak altında duran eşyalara. Önce KENDİMİ YOKLADIM. Neden bugüne kadar dikkat etmemiştim de şimdi dikkat ediyordum ve edeceğim. Çünkü bu haberi gördüm! 2200 kişi çalışıyor. 2200 kişinin elinden geçiyor olsa bile o terliklerden belki 0nbin tane tane yapıldı satıldı da onbirbininci insan farkettide bu durumu paylaştı. Hakaret edenler kendilerine de aynı hakareti yapacak mı? Bir yanlışı ayıplarken tanımadıgı bilmediği belkide bilmeyerek bu hatayı yapan insana hakaret etmek hatta bela okumak ne kadar dogru ? Bir sebep bir vesile gerekir bir şeyi öğrenmek dikkat etmek için. Onuda geçtik gaflete düştük ettik diyelim. Geri dönülmez mi? Öncelikli ricam Hakaret Bela okuyan yorumların siteden tamamen kaldırılması. Kısaltmak filitrelemek yorumun ne anlattığına mani olmuyor. Takva ehli bir sitede Açıkça din düşmanlıgı yapmadığı bu güne kadar bariz bir topluluga heleki bundan rızkını kazanan insanlara dil uzatılması da bir külfet. Bilmeden yapmanın bir külfeti yok insana. Bunu okuyup aynı motife sahip terlik varsa terliği gönderirsin firmaya. Elbet firmada yeni bir terlik verir. Yüzlerce israil amerikan malı arasında kendini ispatlamış adını duyurmuş bir firma , müsbet insanların kurduğu kaliteli temiz ürün üreten bir firma söz konusu. Bu olayda o firmanın imtihanı olamaz mı. neden hemen “din düşmanı” ilan ettiniz. Yurt dışından alınan bir tasarım. arapça bilmeyen , türkiye’ye tasarlanmış olsa bile kaç desinatör arapça biliyor? (türkte olabilir) türk motiflerinden oluşan bir desen tasarlamak istemiş. tasarımcının kabahati bu. Kaldıki deseni inceledim. ve Yazı tamamen tevafuk stilize olarak çıkmış. Nasıl mı. ordaki Çiçek desenine türk desenlerinde penç denir. (farsçadan gelme). hatayi ve penç motifleri dallar ile birbirine birleşir. Dallar bu desenlerde S ve C kıvrımları ile dolaştırılır. . Son harf olan D çiçeğin altından dolaşan daldır. ve dalın devamı arapça D harfine benzemiştir. Dallar üzerindeki boşluklar bu desenlerde rumi , münhani , salyangoz , tomurcuk gibi motiflerle bezenir. mim ve h harfi bu dal üzerine dolanmış desenden çıkıyor. Tabi bu tasarımı yapan kişi türk tezhip sanatından hiç anlamadan tezhip motiflerini modern çizgilere oturtmaya çalışmış olsa gerek ki stilize etmemiş bozmuş deseni. bir tezhip çalışmasını alıp üzerinde büyük ihtimalle bilgisayarda oynamalarla böyle bir tasarım yapmış. sonuç ortada. ben arapça bilen hat ve tezhip dersleri almış grafik ve çizim programlarını çok iyi kullanabilen biri olarak kesinlikle kasıt olduğuna inanmıyorum. sadece tasarımcı kendi cizgilerini çizmediğini, bir desenden aldığı kesit üzerinde çalıştıgına inanıyorum. tasarımcı bile yaptıgının farkında değildir bence. Okul yıllarında komşum olan amca yerden buldugu bir takvim arkalığını bana verdi. bişri hafi hz lerinin kısaasını anlattı dili döndüğünce. Eksiğiyle fazlasıyla. ama önemli olan o anda pekte iyi tanımadığı bu talebeye yapmaya çalıştığı irşad. ne kadar halis ve güzel duygularla yerden aldıgı bir kağıdı bana veriyor ve oğlum şunu çarşıya gidince çerçevelet diyor. ben o amcaya o kağıtta Arapça harfler ile ama türkçe olarak BU DA GEÇER YA HU. yazdığını HİÇ SÖYLEMEDİM. Nasıl düşünüyorsa öyle olsun. AMELLER NİYETLERE BAĞLIDIR. Memleketimde her gördüğü arapça yazıyı ayet sanan insanları yadırgamıyor seviyorum. çıplak ve iğrenç pozların siluetleri her eşyanın üstüne basılıyorken bir firma terliğinin altını çiçeklerle dallarla münhanilerle bezeyip kazara bir benzerliğe sebep oldu diye kızamam. Selametle.

  1. HARUN KARADAĞIN YAZDIKLARINA CEVAP:

   (((Kaldıki deseni inceledim. ve Yazı tamamen tevafuk stilize olarak çıkmış. Nasıl mı. ordaki Çiçek desenine türk desenlerinde penç denir. (farsçadan gelme). hatayi ve penç motifleri dallar ile birbirine birleşir. Dallar bu desenlerde S ve C kıvrımları ile dolaştırılır. . Son harf olan D çiçeğin altından dolaşan daldır. ve dalın devamı arapça D harfine benzemiştir. Dallar üzerindeki boşluklar bu desenlerde rumi , münhani , salyangoz , tomurcuk gibi motiflerle bezenir. mim ve h harfi bu dal üzerine dolanmış desenden çıkıyor. Tabi bu tasarımı yapan kişi türk tezhip sanatından hiç anlamadan tezhip motiflerini modern çizgilere oturtmaya çalışmış olsa gerek ki stilize etmemiş bozmuş deseni. bir tezhip çalışmasını alıp üzerinde büyük ihtimalle bilgisayarda oynamalarla böyle bir tasarım yapmış. sonuç ortada. ben arapça bilen hat ve tezhip dersleri almış grafik ve çizim programlarını çok iyi kullanabilen biri olarak kesinlikle kasıt olduğuna inanmıyorum. sadece tasarımcı kendi cizgilerini çizmediğini, bir desenden aldığı kesit üzerinde çalıştıgına inanıyorum. tasarımcı bile yaptıgının farkında değildir bence.)))

   Bende plastik kalıp tasarımcısıyım,mutfak,banyo,tuvalet v.b temizlik ürünleri falan tasarlıyoruz ama inan binbir türlü düşünceden geçiriyorum tasarımı niye?
   Kesinlikle israil v.s dış firmalarla bağdaşmasın bir.
   İkincisi neresine islam ie ilgili çaktırmadan tabiri caizse bir nişan koyabilirim 3 tasarımcıyız bunları hep kendi aramızda konuşuruz tartışırız bizde kafirleri sinir edecek şekiller v.s üzerinde çalışma yaparız.
   Demek istediğim HARUN KARADAĞ KARDEŞİM bu yazdıkların hikaye yok şöyle oldu böyle oldu falan oldu filan oldu bilmiyormuş gibi şeyler kesinlikle kabul edilemez.Tasarımcı onu bal gibi bilir kardeşim.
   Gezer olarak ne yaparsın KALIP YAPTIRDIĞIN FİRMADAKİ TASARIMCIYI İŞTEN ÇIKARTTIRIRSIN yapamadın mı ?
   BİR DAHA O FİRMAYA KALIP YAPTIRMAMAKLA TEHDİT EDERSİN SEN KOSKOCA DİYORSUN YA 2200 KİŞİ ÇALIŞIYOR BUNLARI YAPABİLİRSİN BUNDAN SONRA YAZARSIN AÇIKLAMADA TASARLAYAN İŞTEN ÇIKARTTIRILMIŞTIR YADA O FİRMA İLE DAHA ÇALIŞMAYACAĞIZ V.S GİBİ SAHİPLERİ SOFİ OLABİLİR AMA ŞUURSUZ OLDUKLARI DA KESİN KARDEŞLER HAKKINIZI HELAL EDİN..

  2. Sadece özür dilemeleri ve toplatmaları b öyle bir hata için yeterli olabilir mi?!Milyonlarca (kendi ülkemi kastediyorum) insanın en kutsal değerine bu yapılan sadece kuru bir özürle geçiştirilemez! O terlik tabanını üreten firma hakkında ne yapmışlar acaba?! Şikayette bulunmuşlar mı? Bulundularsa gelinen son durum nedir? Halkı ve kamuoyunu bilgilendirmeleri gerekir!

  3. Harun Bey,

   İyi niyetle yaklaşmışsınız ama dediğiniz gibi çiçek şöyle olmuş dal böyle olmuş tevafuk falan değil, siz de çok iyi görebiliyorsunuz çok net ve açık bir şekilde orada Muhammed yazıyor. Bir kere bu firmanın siparişi verirken neyi istediğini bilmeden, görmeden siparişi vermesi mümkün değil. Çünkü sipariş vereceği ürünü seçer ve siparişini verir, anlaşmasını yapar. Şu da var; bizde hiç bir insan yoktur ki Muhammed yazısını Arapça olarak görmemiş olsun.Eğer milyonlarca liralık (artık ne kadarsa) siparişi verecek yetkili olan ama aynı zamanda bu kadar cahil ve bilgisiz olan bir eleman çalıştırıyorsa derhal işine son vermeli. Ayrıca, ürünü aldığı firmayı da değil ikaz etmek, iş ilişiğini hemen kesip ayrıca da şikayet etmeli, hatta tazminat davası açmalıdır. O üründe yazan isim öyle sıradan bir isim değil! Onun için kusura bakmayın sizin kadar hoşgörülü olamam! Saygılarımla.

 16. Habit Kardes ozaman patronlarina bu haberleri izlet ve kamuoyuna Makul bir aciklama yapsinlar !

 17. Tepeden tirnaga yaptigi üründen sorumlu olan Gezer firmasi bu hatasini ilk önce gereken merci den af dileyerek yerine getirmeli. Piyasadaki ürünleri toplatip basin medya ve sosyal ağlar araciligi ile müslümanlardan özür dilemeliler. Kime hizmet ettiklerini bilelim…….

 18. Bu ürünü imal edip satiyorsan tepeden tirnaga sorumlusun. Hicbir şeyin ardina gizlenmek soruna çözüm getirmez. Derhal terlikler toplatilmali…. Gereken merciden af dilenmeli…. Basin aciklamasiyla muslumanlardan özür izlenmelidir.

 19. KARDEŞLERİM ÇOK ÖNEMLİ: ALLAH CC. SEVEN OKUSUN OKUTSUN. ÇORAPLARIN ALTIDA İSLAMİ TERİMLER VAR. TERLİKLERDE ALLAH CC. MUHAMMET SVS. İSİMLERİ VAR GAVUR BİZİ NE SANIYOR HEPSİNİN ANASINI AVRADINI …

  1. Papaza kızıp oruç bozulmaz. Ya kullanmaz, çevrendekileri de ikaz edersin. Ya da yapabiliyorsan, bir fabrika da sen kurup, sıkı rekabetle İslam düşmanı firmaları piyasadan silersin.

 20. yazıklar olsun turk malı musbet diye kullanıyordum acıklama makul ama yapılan hata muslumana yakısmayacak sekilde ……………

  1. Bacım ben oraya yakın yerde çalışıyorum her hafta cuma namızını orda eda ediyoruz patronlarıyla aynı safta namaz kılıyoruz allah onlardan razı olsun görseniz böyle yorum yapmazsınız müslümanlar olarak birbirimize inanalım iyi araştıralım gönlünüz rahat olsun saygılarımla

 21. Bu kalıp hangi yurtdışından alınmıştır. İsrail’den mi geldi? Nerden alındı? Peşine düşülmelidir. Bunun tasarımcılarına ulaşılmalıdır. Bu kadar kolay mı?

 22. bende gezerde calisiyorum kesinlikle bilincli yapilan birsey deildir gezerin sahipleri zaten dinine bagli insanlar b kalibida imha etmislerdir kesin bunu deil gezer hic bir musluman yapmaz

 23. arkadaşlar ben gezerde çalışıyorum bu tamamen kalıp firmasından kaynaklanıyor bu konu üzerinde duruluyor zten o terlikler iptal edildi onlarda bilmiyordu gezerin sahipleri de sofi hemde aşırı şekilde merak etmeyin bu konuyla ilgileniyorlar saygılar

 24. Bi musliman ülkede islamin oldugu şu vatan topraklarinda yapilan şu adaletsizlige tedbirsizlige sorumsuzluga bakiniz bunlarin neye hizmet etdigi belli.allahtan korkmaz dinsiz imansizlar.bunlar gibilerine öyle bi ders vermek lazimki ibretlik olsun susmayin din kaedeslerim bu konu uzerine düselim lütfen

 25. Aynen din kardesim bu olay bukadar kolay unutulmamali iyi bi ceza verilmeliki bidaha hic bi firma bu serefsizligi gözünden kacirmasin dikkat etsin.

 26. Okadar akıllı cemaat bu kocaman yazıyımı görmedi yazıkki benimde evimde var yazık bunlara

  1. gezer terliklerinin hepsinin altında var geçen gün 2 tane terlik aldım bu yazıyı görür görmez baktım gerçekten muhammed (s.a.v) ismi açık ve net bi şekilde görünüyor lütfen bunu gözardı etmeyin

 27. BU HABERİ OKUDUĞUMDA EVDEKİ TERLİK AYAKKABIYI KONTROL ETMEK AKLIMA GELDİ VE BAKTIĞIMDA BİR ÇİFT TERLİKTE AYNI ŞEYLE KARŞILAŞTIM TAMAM GEZER FİRMASININ AÇIKLAMASINA İNANIYORUM AMA DAHA HEP BERABER GERÇEKTEN AKILLI UYANIK OLMAMIZ LAZIM MEVLA MERHAMETİNDEN YARDIMINDAN MAHRUM ETMESİN BİZLERİ İNŞALLAH NEFİS VE ŞEYTANIN HİLESİ GİBİ GİZLİDEN DÜŞMAN OLUYOR YAHUDİ KAFİRLER DAHA YETKİLİ KİŞİLER BU ALINAN MOTİFİ ARAŞTIRIP Bİİ DAVA SORUŞTURMA AÇABİLİRİZ ASLINDA DİYE DÜŞÜNÜYORUM SAYGILARIMLA,

  1. BEN GEZERDE ÇALIŞIYORUM BEN 3 SENDEDIR BU FIRMADA ÇALIŞIYORUM BU FIRMAYA GELDIGIMDE NAMAZ KILMIYORDUMM VE BU FIRMAYA GELDIM BURDA GORDUKLERIMDEN SONRA NAMAZA BAŞLADIM İŞ YERININ VESILESIYLE İŞ YERINDE NORMAL CAMIIDEN BUYK MESCITIMIZ VAR HER CUMA HALKA AÇIK HER TARAFTA AYRICA MESCIT VAR BOYLE BIR OLAY KESINLIKLE SOZ KONUSU DEGILDIR TABANDAKI YAZI BENZIYOR OLABILIR AMA KESINLIKLE VE KESINLIKLE BİLİNÇLİ OLAN BİRSEY DEGILDIR BOYLE ON YARGILI DAVRANMAKLA KUL HAKKINA GIRIYOR BURADA YAZI YAZAN KARDEŞLERİMİZ GEZER GİBİ DİNİNE HASSAS FİRMALAR İNANIN SAYILIDIR TURKIYEDE

   1. uyan ey halk uyan !!! yorumları okudum ve pesss diyorum.öncelikle bir insan namazıyla orucuyla değerlendirilmezzz ! namaz kılan hacca giden kötü olamaz,yalan söylemez,çalmaz öldürmez diye birşey yokkk. minareyi çalan kılıfını uydurur boşuna söylenmemiş.sofi dedikleriniz sofiliğin arkasına sığınıp çevirilen işleri bir bilseydiniz sofi olmaktan korkardınız ne yazıkkı artık dini kullanıp kılıf haline getirdiler herkes dini kendine göre yontup şekillendirdi.islamiyet bu değil dinimiz bu değil.Allah hepimizi uyandırsın.islamı dini kullanıp iş çevirenleri Allah Kahretsin buda Allaha Şirk Koşmak Değilmidir?

Comments are closed.

YASAL UYARI: Sitemizdeki www.ihvanlar.net imzalı yazılardan kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz... İhvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015