Katil Şii İran ve kuyruklarına lanet olsun

    Halep’te Rusya ile varılan anlaşmayı İran ve Esed bozdu. Tekrar ateşkes yapılması ve sivillerin tahliye edilmesi için çalışmalar yapılıyor.

   Şimdi sormak lazım, bu İran’ın israil’den farkı nedir?

   “terörist var” bahanesini ileri sürdükleri ama her nedense sadece havadan bombaladıkları çoluk çocuk, kadın, ihtiyar bebek demeden katlettikleri Müslümanlar değil mi?

   Derdiniz size karşı silahlanmış askeri birlikler ise onlarla göğüs göğüse çarpışmak yerine hastaneler başta olmak üzere bütün Halep’i bombalamaları ne ile izah edilebilir?

   Dünyanın ayaklanıp “koridor açın sivilleri tahliye edelim” çağrısına kulak tıkayarak bomba yağdırmaya devam etmek de ne?

   Ölen onca masumu görmezden gelmek de nedir?

   Katil köpeklik, kana susamışlık, insanlıktan çıkmak değil midir?

İRANCILAR’A DA LANET OLSUN!

   Hala daha iran diye yırtınan, kem küm eden zavallılar! Gidemezsiniz de en azından Halep’te yaşanan katliamı videolardan bir izleyin.

   Şii köpeklerin ele geçirdikleri sivilleri infaz edip istediklerini de keyiflenerek diri diri yakmasını, ceset başında eğlenip nasıl ölüleri bile yaktıklarını, emziği ağzında katledilen o bebekleri bir görün de gelin…

   Lamı cimi yok, şu aşamadan sonra İran diyenlerin İran’ın Suriye’de haklı olduğunu söyleyip yaptıklarını da savunan varsa İran’dan beslenen hain köpek olduğuna hükmederiz.

   Yeter artık…

“Şİİ SUNNİ KAVGASI ÇIKARTACAKALRMIŞ!”

    İçine İran kaçmış bazı çevreler aynı nakaratı tekrarlar durur. Yok neymiş, Bizi böyle İran aleyhine kışkırtıp şii sunni kavgası çıakrtacakalrmış! Sanki bir sunni biziz! Suriye’de sunni ve iran katlediyor işte!

   Mezhep savaşıysa, iran âlâsını yapıyor…

   İran mezhep savaşını ta ırak’ta başlattı zaten sen neyin davasını yapıyorsun?

   iran zaten mezhepçi bir politikaya sahip, ikiyüzlü takiyyeci… Sana dost gözükebilir belki, sana yanaşıyormuş gibi de görünebilir ama kendi mezhebine göre sen israil’den daha tehlikelisin…

   Çünkü “onlara göre” sen Hazreti Alinin imametini çalan hazreti Ebubekir, Ömer, Osman ve Muaviye taraftarısın. Kerbela sorumlususun. her yıl aynı kini öfkeyi boşuna tazelemiyorlar.

   Dolayısıyla bu sahabe düşmanı, alnı secdeli zalimlerden Allah’a sığınırız. Onları savunup müdafaaa edenlerden de beriyiz.

   Allah’ın laneti Müslümanlara bomba yağdıran, katleden, tecavüz eden zalimlerin ve onları savunup müdafaa eden kuyruklarının üzerine olsun.

www.ihvanlar.net

 

VİDEO GALERİDEN…

4 Yorum

Yorum Yap
  1. Amin.sizin yaptığınız mezhepler arası çatışmayı körüklemek değil,yapılan zulümleri dile getirmektir..böyle söyleyenler bir gitsinler de Suriye’ye,Irak’a baksınlar,mezhep savaşını asıl kimler yapıyor.maalesef şia bıçak biler gibi kendini ehl–i sünnet müslümanlarına karşı biliyor.haçlı–siyonizm ittifakına bir de bu şia belası dahil oldu.üç kafadar ehl–i sünnet diyarlarında taş üstünde taş koymamaya niyetli sanırım.maalesef bunların yaptıkları bu zulümler nedeniyle bizler de vebal altındayız.benim bildiğim eğer biriler bir farzı yerine getirmezse,bütün ümmet bundan sorumlu olur diye biliyorum.insan imkanları ölçüsünde sorumludur ama,bu yapılanlar ailemizden birinin başına gelse(Allah korusun) çalmadık kapı bırakmayız.o zaman yaptıklarımız yeterli değil.Syın cumhurbaşkanım ne olur elinizden gelenin daha fazlasını yapın,bütün dünya susmuş seyrediyor.biz seyredenlerden olmayalım.dua çok ehemmiyetli ama fiili dua daha ehemmiyetli.ben de Alper Tan ın dediklerine katılıyorum.bu savaş enerji savaşı değil,bu savaş dinler arası savaş.Halep düşerse bir gün sıra Ankara ya gelecek.kan orada kalmaz,buraya da sıçrar.sonra ah vah etmek kimseyi kurtarmaz.kafirlere güven olmaz.üzerimize ölü toprağı serpirmiş sanki,yeterince ağlayamıyor,yeterince üzülmüyoruz.Allah ım İslam ümmetini birleştir,İslam ı tekrar hakim kıl dünyaya.

  2. Sakın ha sen Allâh’ı, o zâlimlerin yapmakta oldukları şeylerden gâfil (ve habersiz) sanma! O onları(n hak ettikleri azâbı) ancak öyle büyük bir gün(de gerçekleştirmek) için geciktirmektedir ki, onda gözler yerin de durama(yıp yuvalarından fırla)yacaktır/ gözler açık kalıp kapanamayacaktır/! (İbrahim 42)

    1. AMENNA VE SADDAGNA!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.