Hayrettin Karaman’ın öncü hocaları sapıklar listesinden

   Hayrettin Karaman’a neden “dikkat” diyoruz? Dinler Arası Diyalog ile alakalı zırvalarını zaten biliyorsunuz. Peki, kitabında “öncüler” olarak lanse ettiklerinin sapıklığın öncülüğünü yapanların olduğunu biliyor muydunuz?

   İngiliz coşturması Vehhabiliğin kurucusu Abdülvehhab’dan tutun da mason olduğu  tescilli Abduh ve Efgani gibi isimleri “İslami uyanışın öncüleri” gibi lanse eden bir adamdan ilmi ne olursa olsun bu milletin alacağı hiçbir şey yoktur.

   Zaten şahsın İslam içindeki konumu ilim ehli tarafından bilinmektedir de maalesef siyasiler bu konuda uyanamamıştır…

www.ihvanlar.net

VİDEO GALERİDEN…

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Sitenizin adı çok güzel.Vizyonu çok güzel ama misyonda problem var gibi görülüyor.İnsanlar hata yapabilir.Buna zelle adında Peygamber de dahildir.Sırf islam adına mücadele ettiğinden idam sehpasında bile ”Yaşasın zalimler için cehennem ”diyen bile gözünüzde kafir öyle mi!Neden daha müsamahar olmuyorsunuz.hataları bir saygı içinde vurgulanabilir ama hemen tekfir yoluna gidilmemeli.Özellikle günümüz Türkiyesinden verdiğiniz örnekler konusunda sizinle hemfikirim ama birçok tarihi şahsiyetler için daha dikkatli bir dil kullanmanızı beklerdim.saygılarmla

    1. Sitemizdeki eleştiriler çok vasat olduğu halde taraftarlar “tekfircilik” olarak görürler olayı. Halbuki yapılan uyarının tekfirle uzaktan yakından alakası yoktur. Bir suçu, karşı tarafı “haksız yere” suçlayarak örtemezsiniz..

  2. Ya Karamanlis, ne diyeyim ben sana?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.