Çocuklara ezberletilmesi gereken Ehli Sünnet terkibi

   Bu gün Şiiler başta olmak üzere üzerimizde bir çok sapık fırka kara bulut gibi dolaşıp imanları çalmaya çalışmaktadır. Dolayısıyla bizlerin “kendinizi ve ehlinizi cehennem ateşinden koruyun” ayeti mucibince çocuklarımıza temelden bazı şeyleri öğretmeli şuuraltına yerleştirmeliyiz.

   Aşağıda sizlere vereceğimiz terkibi yavaş yavaş ve ara ara tekrarlatarak çocuklarınıza, hocalar küçük talebelerine ezberletmelidir:

Rabbim Allah (Celle Celaluhu)

Peygamberim Hazreti Muhammed Mustafa (Sallallahu aleyhi ve sellem)

Dinim İslam

Kitabım Kur’an

İtikatta Maturidi

Amelde Hanefiyim

Ehli Sünnetim

Kur’an ve Sünnet yolum

Müminler dostum, kafirler düşmanım, 

İslam’ı dünyaya hakim kılmak için çalışacağım..


   Çocuklar daha küçük anlamaz demeyin, onlar herşeyi anlıyor. Çocuklarımızı bizler işlemezsek batı ve münafık işbirlikçiler işleyecek ve istedikleri kıvama getirecek…

   Çocuklara Yahudilerin, Avrupa’nın, kafirlerin bizim düşmanımız olduğunu bizleri yok etmeyi planladıklarını mutlaka öğretin. Güzel bir lisan ile anlatın. Onlar tam olarak kavrayamasa da anlatın. Duysunlar, kulakları aşina olsun.

Uyanık olalım, bir adım önde olalım…

   www.ihvanlar.net

VİDEO GALERİDEN…

7 Yorum

Yorum Yap
 1. Allah (C.C.) sizlerden razi olsun. Suan ki gencligin halini goruyoruz. Goruyoruz ve uzulmekten baska birsey gelmiyor elimizden. Bu da bize “Agac yas iken egilir” sozunu bir kez daha hatirlatiyor.

 2. Erdal Karabekiroğlu

  “İslam’ı dünyaya hakim kılmak için savaşacağım…”

  Benim iki çocuğum var. Daha küçükler. Fakat yukarıdaki cümleyi çocuklarıma hiç bir zaman öğretmeyeceģim. İslam barış ve kardeşlik dinidir. Siz ise insanlara şiddet ve nefreti aşılıyorsunuz.

  1. “çalışacağım” şeklinde de öğretebilirsiniz. Ancak savaşmak şiddet değildir, İslam için savaşmak adaleti tesis etmek ve huzuru sağlamak içindir. “Allah yolunda mukatele edin” yani savaşın emri de Kur’an’ı kerimde geçmektedir. Siz savaşmaya “şiddet” derken düşmanımız yahudiler çocuklarının eline silah vererek Müslümanları nasıl öldüreceklerinin eğitimini vermektedir. İşte Gazze neden hala teslim olmadı? Çocuklarına gerekirse Allah yolunda savaşmayı aşıladıkları için…

   1. hakan cagri cetin

    ALLAH RAZI OLSUN KARDESiM…
    Erdal Karabekiroğlu KARDESiMiZ MALESEF TERS ANLAMIS, TABiiKi Islam BARIS DiNi VE KARDESLiK DiNi, ANCAK EHLi SÜNNETiN DISINDA BÜTÜN DÜNYA EHLi SÜNNETE YANi BiZ GERCEK MÜSLÜMANLARA SALDIRIYORLAR!!! SANKi BiZ KARDESLiGi BARISI iSTiYORUZDA GELiP BiZiMLE KARDES OLUYORLAR…

 3. 92 sual ve cevap diye birşey ezberlemiştik biz de küçükken camideyken. gerçekten çocuğun erken yaşlardan itibaren kafasının doğru şeylerle doldurulması çok önemli aksi takdirde etraftaki milyonlarca pislik dolduruyor çocuğun beynini

 4. Biz de çocukken, camiye gittiğimiz de hocamız bu dediklerinizi der,bize de tekrar ettirirdi.yalnız son iki maddeyi hatırlamıyorum.bu söylediklerimizi hiç unutmuyorum,aklıma kazınmış.’itikatta mezheb, amelde mezheb neydi?’ anlamıyordum ,fakat o yaşlarda öğretilmesi çok önemliymiş.ehli sünnet olduğumu,cami hocamızın bunu öğretmesinin ne kadar önem taşıdığını anladım.ben kızıma ehli sünnet olduğumuzu,bu yolun sağlam yol olduğunu vurguluyorum.ona şu yaşında,ehli sünnet akaidini elbette öğretemem.ama bir gün ona birileri, haşa Mirac yoktur,Hz İsa (a.s) gelmeyecek,kabir azabı yoktur v.s diyecek olursa, inşaallah ehli sünnet olduğunu unutmayacak ve ehli sünnet kaynaklardan öğrenebilecek.bir de çocuklarımıza sevgiyle yaklaşabilmek çok önemli,çocuklarımıza kendimizi sevdirebilirsek,onlar da bizimle aynı yolda olmak için gayret gösterecektir.cami hocamız da bize sevgiyle yaklaşmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.