Halep aslen Türk’tür Kadir Mısıroğlu Cumartesi sohbetleri 24.12.2016

Bazı devletlerin erken ve geç yıkılmalarının sebeplerinden İran ve Humeyniye kadar önemli konulara değinildi..

Halep aslen Türk’tür Kadir Mısıroğlu Cumartesi… paylaşan: ihvanlarnet

VİDEO GALERİDEN…

2 Yorum

Yorum Yap
  1. .simdi bu vidiyo izlemedim.misirliyi sevmem zeten kurtçuluk damarı mevcut kendisinde.simdi halep türkün olsa ne kurdun olsa ne arabın olsa ne yahu burası musluman musluman.eger müslümanlık ilahikelemetullah ise heryer bizimdir afrika avrupa amerika tamam mi.surada bile hala millyetcilik pesindeyiz bide bu kisinin videoları böyle delil gibi niye sunuluyor.begeru bir tarihci bunun dedikler tartisilabilir burası hak yol olduğunu söylüyorsa bu mısırlı nin Selaattin eyyubi gibi قديس سره birine şişme komutan vs izleyin görün. kimse bisey demez.bunu başka hoca dese yerden yere vururuz.hee ozaman bu sahisinda haddini bildirelim tüm islam alemin kabul ettiği kudusun fatihine dil uzatmasın.

  2. Halep TÜRK mü?
    Halep üzerinden bir şeyler oluyor ama hadi hayırlısı.
    Ya suriyeli insanlara yeni vatandaşlık ya da çok uzun süren yıllar boyunca beraber yaşam.
    Arkadaşlar kimse bunlar açlıktan ölsün demiyor.Bizim rabbimiz yardıma muhtaç kimseye koşmayı Kendine yardım kabul ediyor.Ancak Türkiye’deki suriyelilerin arasında eli silah tutacak olan 300,000 insan var.Aile babalarını da çıkın. 80,000 olsun.Benim gariban askerim cerablus’a girdiğinde , eli silah tutacak olan suriyeliler fulya da plaj da sefa sürüyordu.Millet bunu anlatmaya çalışıyor.O zaman ne gerçekleşiyor.Amerikan 2. başkanı Biden’ın dediği “Biz eliz bizim eldivenlerimiz var”Türkiye burada eldivendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.