İç kargaşa çıkarmak isteyenler teröristtir

TERÖRİST ÖZEL EĞİTİMLİ BİR KATİL!   Terörist “özel eğitimli” bir katil!.

Ortaköy’deki bir gece kulübüne düzenlenen hain saldırıda terörist, saldırıyı o kadar planlı ve soğukkanlılıkla gerçekleştiriyor ki, bu onun özel eğitimli bir katil olduğunu gösteriyor. Üstelik silahı ve mühimmatı da, öyle kolay bulunacak cinsten değil..

Taksiden indi, sinsice bekledi. Uygun anı kollayıp, harekete geçti. Silahı tutuş şeklinden kullandığı mühimmata, her şey, teröristin, çatışma bölgelerinde bulunmuş, tecrübeli ve özel eğitimli bir katil olduğunu gösteriyor.

Terörist, ateş etmeye, kapı önünde başlıyor ve ilk hedefi, görevli polis memuru ile, kapıdaki özel güvenlik. Yani onları saf dışı bırakarak, direnişi daha baştan önledi. Ardından da, hızla gece kulübüne girdi.

Silahı uzun namlulu, terör örgütlerinin sıklıkla kullandığı, hafif ve seri atım yapabilen bir piyade tüfeği. Kullandığı mühimmat ise, temin edilmesi çok zor olan, çelik çekirdekli kurşun.

O sırada gece kulübünde, 700 – 800 kişi bulunduğu tahmin ediliyor. Hızla içeri giren terörist, kalabalığa, serinkanlılıkla, yakın mesafeden, nişan alarak, yani hedef gözeterek ateş ediyor. Uzmanlar, yüksek can kaybını, bununla açıklıyor.

Teröristin yapacaklarını önceden tasarladığı, yani bir plan dahilinde hareket ettiği de, kesin. İçerdekiler panik içinde kaçışırken, o, tüm cephanesini bitirip silahtan kurtulmayı ve üzerini değiştirip, izini kaybettirmeyi başarıyor.

Gerek eylemi gerçekleştiren teröristin profesyonelliği, gerek kullanılan silahın ve mühimmatın özellikleri, bu eylemin arkasında bir terör örgütü kadar, gizli servislerin de bulunabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

İSLAM CAMİASI VE İÇ KARGAŞA HEDEFLENİYOR

   Daha katilin resmi, kime neye hizmet ettiği bile ortaya çıkmadan atılan mesajlar, Müslümanları suçlamalar ve iç savaş çığırtkanlığı bize gösteriyor ki bütün bunlar planlı bir şekilde Türkiye’yi iç kargaşaya sürüklemek ve özellikle Müslümanları karalamak için yapılmış bir oyun. Yani yarın emri bil maruf için “noele hayır” dediğiniz zaman “sizin yüzünüzden oluyor” diyecekler.. 

   Diğer yandan…

   Bu gün Raina’ya, yarın camiye diğer gün em evine saldırıp (Irak’ta sunni/şii mahallelerinde birbirlerine düşürmek için patlama yaptıkları gibi) birbirleri aleyhine kışkırtmaya çalışacaklar.

   Türkiye’yi böyle kolay teslim alabilirlerse alacaklar, alamazlarsa çok bedel ödeyip almaya kalkışacaklar.

   Bu oyuna gelmiyoruz ve gelmeyeceğiz.

   Her yerde bu gerçeği haykıralım.

   Kurşunu sıkan TERÖRİSTLE onu sebep göstererek bir camiayı hedef tahtasına oturtanlar ve halkı kışkırtanlar aynı amaca hizmet etmektedirler, ortak çalışmaktadırlar. 

www.ihvanlar.net

VİDEO GALERİDEN…

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Yine terör bizleri,ayrılık noktamızdan,sinsice ,kalleşce vurdu.bu terörist eylem sadece oradakilere karşı işlenmedi,hepimize,yılbaşı kutlamaya karşı kardeşlerimizi uyaran herbir kişiye,hocaya,alime karşı da işlendi.biz müslümanlar birbirimizi uyarmakla mükellefiz,taramakla değil.emr–i bil maruf nehy–i anil münker farz,muhakkak yapılmalı.fitne odakları uyumuyor,bizi vuracağı yeri gayet iyi biliyor.bu olayın da bence Madımak yangınından bir farkı yok.kurgu hep aynı,değişmiyor.Osmanlı’da alevisi–sünnisi,müslümanı–gayrimüslimi, ermenisi–kürdü–lazı–türkü yüzyıllarca barış içinde yaşamışlar.suç yüce dinimizdeyse İslam’ı yaşayan Osmanlı bunu nasıl başarabilmiş.ben şu sözleri yazmadan geçemeyeceğim:
    Başaramayacaksınız, milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, Türkiye’yi bölemeyeceksiniz, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz, bu halka boyunduruk vuramayacaksınız.”(R.T.E)

  2. Şu cümlenizi silin.

    Öyle cahillik yapmayın. Yarın camiye sonra cem evine felan diye…
    Bilmiyor musunuz bela konuşmaya bağlıdır. O cümleleri kurmadan da söylenecek şey söylenebilir.

    Allahu subhanehu muvaffak etsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.