Fethullah Gülen’i 2001 yılında övenler listesi

   Elbette bilmiyorduk, hizmet zannediyorduk, şöyleydi böyleydi diyecekler… Ama şunu iyi bilin ki, o zamanlar diyaloğa reddiye yapılırken ve herşey dinen alenen ortadayken bu isimlerin Fetö’yü övmesi manidardı. Bu gün ise “yeni anladım” demek bir şey ifade etmiyor.

VİDEO GALERİDEN…

15 Yorum

Yorum Yap
 1. Herkes hesabını Allahın huzurunda verecek. Ona göre itiraf edip hatasını dile getirip tövbe etmeli.hayırlı günler.

 2. Siyasileri yazmak işinize gelmiyor değilmi.. Sizi gidi takiyyeciler siziii

 3. Bakınız meseleyi sadece alıntı yolu ile buraya aktarmış olsaydınız tek kelime etmeyecektim.. Ancak dört satırlık kısa ama vurucu bir yorumla konuyu buraya taşıyınca iş değişiyor.. Eyvallah listeyi hazırlayan siz değilsiniz ama “listeyi biz hazırlamadık demekle” olmaz bu iş.. Samimi olarak soruyorum burada sayın reisi cumhurumuzun adı da geçmiş olsaydı bu listeyi yine yayınlayacak mıydınız?.. Elbette YAYINLAYAMAYACAKTINIZ, kaldı ki reisicumhurumuz da “hata etmişsiz, hakkınızı helal edin” demiş olsa da..

  Kanaatince siz bu iblise zamanında destek verenleri bizlerden daha iyi tanıyorsunuz.. Dolayısıyla başkalarından alıntı yapmak yerine siz cemaat olarak bir liste hazırlayın ve kimler bu iblise hakikaten destek vermiş sıralayıverin topunu birden.. Ammaaaaa ilk önce işe siyasetçilerden başlamak kaydı ile.. Unutmayın geçmiş dönemlerde bu iblis ile iş tutmak, yan yana resim çektirmek, toplantılarına katılmak başta siyasetçiler olmak üzere herkes için bir referans idi..Nasıl yükselmek için masonik ilişkiler gerekiyor idiyse aynı şekilde geçmişte de yükselmek ve başarılı olmak için bunların yanında gözükmek adeta farz haline gelmiş idi.. Kişiler bu iblisten nefret ediyor olsalar bile dünyevi menfaatler için fırıldaklık yapıyorlardı, mesela Ert.Özkök’ün veya Ecevit’in bu iblisle menfaat haricinde ne işi olabilir?.. Ne zamanki artık zıvanadan çıktılar, gözleri doymaz, hırsları tatmin olmaz oldu cumhurbaşkanı hatasını anlayıp tepelerine biniverdi ve binmeye de devam ediyor Allah razı olsun.. Dolayısıyla siz kendiniz fetö sevicilerin listesini hazırlarken bu listeye sadece ve sadece bunlara SAMİMİ olarak destek verenleri alın, menfaatleri için destekçiymiş gibi görünenleri ise ayrı bir kategoride değerlendirin..

 4. vatikanın onayı yayınlanmamış mı ?

  1. Allah iki cihan saadeti versin SEYYAH!
   Bu site ile tanışmam ve de müdavimi olmamın asıl sebebi FETÖ’ye karşı amatörce de olsa bir duruş sergilemeleri. Arşivlere bakılırsa çok şeyler paylaştığım görülür,zira içeriden birisi idim, bedelini ağır ödedim. Dertleşecek, sesimi nu mahlazla duyurabileceğim bir yer yoktu. YIL 2011!
   Mesela Cübbeli Ahmet beye yapılan kumpas! STV izlerseniz Gavur olursunuz diyen AHMET Efendi, ne hikmetse STV ye röportaj veriyordu! Şimdi Cübbeli Ahmet Efendiyi birileri alsa listelerine, nasıl bir imaj oluşur!
   Madem ki, DECCAL konusunu bahseden Hadis-i Şerifler FETÖYE işaret ediyor, herhalde yalancı olacak, ve de insanları kandıracak, yoksa bu hüviyete layık biri olamazdı. Ayrıca onların size ziyaret ettikleri anda siz EFSUNLANMIŞ bir ruh haline bürünüyordunuz. Unutmayın DECCAL FİTNESİ, Peygamberlerin ümmetlerine uyardıkları çok ÇETİN bir FİTNE. Bakın bu FİTNEYE giren çıkamıyor, tıpkı hadis-i Şerifte bahsedildiği gibi. Ey Ehli Sünnet, gelin saflarımızı sıklaştıralım, birbirimize dua edelim, şu MUSİBETLERDEN bir an çnce kurtulmak için DUA edelim, hem fiili hem kavli

 5. 2010’a da bakalım AKP’nin hepsi ona adamıştı hayatlarını

 6. Her gördüğünüz listeye balıklama atlamayın lütfen.

 7. 2001 toplumun büyük kesiminin bu grubu kucakladığı bir dönemdi. Bir yorumcunun yazdığı gibi bir tek Kadir Mısıroğlu açıkça ilan ediyordu. Bugün bunları yaymanın bir anlamı, faydası yok. Şimdi ayrışma değil ortak noktalarda buluşma, kırmızı çizgilerimizi net olarak ortaya koyma zamanı. Sayılan isimler zaten saflarını belirten açıklamalar yapıyorlar. Buna rağmen sen filan zamanda şöyle düşünüyordun diye yayın yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki şimdiki iktidar destek verenlerin başında geliyordu; onlar da büyük çoğunluk gibi müslüman bir cemaate destek olduklarını düşünüyordu. Yanlış yapmak ne kadar insani ise hata yaptım diyenin pişmanlığını anlamak kabul etmek de o kadar insanidir.

  1. Allah rayı olsun NESLİ Kardeşim,
   Ben 2011 yılında uzaklaştım, herkes gibi bizde islama hizmet edildiği düşüncesindeydik. Somut hiç bir DELİL yok idi, zahire göre karar verdik, ÇOCUKLARIMIZI okullarına, yurtlarına verdik. İNSAN evladına İHANET eder mi? Ben de mi HAİNİM!
   Lütfen öze dönelim, FİTNECİLERE fırsat vermeyelim. Benim gibi samimi TEVBE edenleri karalamayın lütfen!

   Selam ve DUALARIMLA

 8. SİYASİLERİ UNUTMUŞSUN, ONLARIN DA KİM OLDUĞUNU ÖĞRENSEK.

 9. Bu yaptığınız alenen terbiyesizlik ve hayasızlık listede Ahmet Taşgetiren, Mustafa Armağan, Yavuz Bülent Bakiler, Mehmet Niyazi, Abdürrahim Karakoç gibi vatan ve millet sevdalısı dindar insanların isimleri de mevcut…O dönemde kim bu meymenetsize övgüler dizmedi ki…Madem bir liste oluşturacaksınız baş tarafa siyasileri de ekleyin…Yıl 2001 be…Sizin niyetiniz ne bunun neresi Müslümanlık…Sitenizi seven ve takip eden bir insanım yazık…

  1. Anlamadığınız husus şu ki bu listeyi biz oluşturmadık. Kapağı mevcut olan kitapta geçen isimler bunlar ve liste de kitaptan sayfa görüntüsü…

   1. Listeyi sizin oluşturmadığınız zaten ortada lakin bunu ne diye yayımladınız orası şaibeli…Bu saydığım isimlerin çoğu çoktan hakikati görmüşler…16 yıl önce kimler bu münafığın yanında değillerdi ki…Cübbeli Ahmet Hoca’nın dahi o şahıs hakkında övgü dolu sözlerini bulabilirsiniz 10-15 yıl gerilere gitseniz…Çok az insan Üstad Kadir Mısıroğlu gibi 20 sene evvelinden hakikate vakıf olup bunu alenen ilan edebiliyor…Lütfen en azından şu an müspet çizgide olan değerli insanların isimlerini de belirtin…Muhabbetle

    1. Hakikati görmüşlerse ne ala ancak o dönemde açık bir şekilde destek verdikleri gibi gördükleri hakikati de açıkça ilan etmeleri gerekir. Bir de hala daha görmeyenler var…

 10. Dediğiniz gibi 2001… Bir şeylerin farkına varıp tövbe etmiş olanlar olabilir. Bu arada listede Hüseyin Üzmez’i görünce aklıma onun yaşadıklarının da bir FETÖ oyunu olabileceği geldi. Bu listede olup da sonradan uyananlara türlü sıkıntılar vermiş olabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.