Pornocu Hürriyet Gazetesi Ahmet Hakanla salya sümük

   Aydın Doğan’ın ayak işlerini yapan Ahmet Hakan köşesinden Cübbeli Ahmet Hoca ve Kadir Mısıroğlu gibi iki mümtaz şahsiyete saldırmaya devam ediyor.

   Ahmet Hakan’ın bu iki şahısla ne işi olur?

BAKIN ŞÖYLE DİYOR

   Mal, mülk servet ve şöhret uğruna bütün inandığı değerleri çiğneyerek birilerinin emrinde kalem oynatan bir şahsın, Cübbeli Hoca veya Kadir Mısıroğlu ile ne alıp veremediği olur?

   Hiçbir sebep yokken neden saldırmaya başlar?

   Demek ki “bir dert” var…

   Daha açık bir ifadeyle gelen bir emir var.

   Sahibi mason dolayısıyla Siyonizme hizmet eden gazete patronu emredince

 •    Selahattin demirtaş’ı çıkartıp allayıp pullayıp saz çaldırmadı mı?,
 •    HDP’yi yine aynı şekilde parlatmaya çalışmadı mı?,
 •    15 Temmuz’a kadar Fetöcü gazetecileri ve şahısları programa çıkartıp saldırtmıyor muydu?
 •    15 Temmuz’dan sonra başarısız darbeden başarı çıkartmak adına yine gelen emirle Fetö’yü bahane edip diğer cemaatlere de saldırmadı mı?”

   Daha neler neler…

   Köşe yazısında ne varsa alın okuyun, bir yerlere mesaj var…

CÜBBELİ HOCA VE KADİR MISIROĞLUNUN KARŞISINA BİLE ÇIKAMAZ

   Şimdi de kalkmış bu iki mümtaz şahsiyete saldırıyor ve ikisini Adnan Oktar ile yanyana koyup “vatan hainlerini tanıma kılavuzu” başlığıyla da algı operasyonu yapıyor.

   Halbuki daha soru sorarken bile iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz köşeci bu iki şahsın karşısına çıkmaya cesaret bile edemez.

   Eleştiri yapabilirsin, yorum yapabilirsin. Ama iftira ile karışık algı operasyonu yaparsan sebebini sorarlar.

   Demek ki, bir algı operasyonu var.

   Gazete, internet ve Sosyal medya dahil İslami kesimlere ve özellikle halk üzerinde tesiri olan kişilere karşı bir algı operasyonu yapılıyor.

   Çünkü bu kişiler halkı HAK dava olduğu zaman yöneticilerin yanında olmaya davet ediyor, iç kargaşanın önünü kesiyor ve en önemlisi İslami ve tarihi yönelimde etkili olmaları.

   Dolayısıyla oluşturulan algının altında itibarsızlaştırmak, etkisizleştirmek veya bezdirmek, hükumet ile karşı karşıya getirmek gibi sebepler yatıyor…

SEN BIKARSIN ONLAR BIKMAZ…

   Sen lüks, konfor, şan şöhret için inandığın değerlere küfrederken onlar inandığı değerleri savunmak uğruna herşeyi feda edebilmeyi göze almışlardır.

   Sen biryerlerden emir almadan ne yazacağını bile bilmezken onlar hakkı söylemek adına kimseyi umursamazlar.

   Sen kimsenin umurunda değilsin ama onları sen bile, patronun bile, patronunun bağlı olduğu güçler bile umursuyor…

   Daha ne olsun…

   De haydi git başka yerde oyna…

www.ihvanlar.net

VİDEO GALERİDEN…

8 Yorum

Yorum Yap
 1. Cübbeli hoca ehli sunnet hocasıdır.bidatcilere verdiği mücadele taktire şayandır.ortadaki resmi konuşmaya gerek yok.şeytani tembellestiren adam.ama kadir mısırlı oglu bana şupeli geliyor.islama hizmet etmiş geçmişte ki adamlara saydırıyor.selattin eyyubi necip fazil.bu kadar siyonist varken bu mübarekleri hedef almak doğrumu hele su zamanda.unutmayalim orta resimdeki ibliste bir zamanlar herkez tarafından iyi biliniyordu. Uyanık olalım.

 2. Size helal olsun canı gönülden tebrik ediyorum inanıyorum ki gerçekteen bu işi Allah için yapıyorsunuz . Çünkü Cübbeli hoca şartlar gereği tedbiren ihvanlar.netle alakamız yok gibisinden tenkid ettiysede ki o da resmi olarak bağımız yok demişti zaten sizde öyle bişey iddia etmediniz hiçbi zaman şimdi ve her zaman Allah için savunuyorsunuz Allah sizden razı olsun çalışmalarınızda yar ve yardımcınız olsun .

 3. hakan cagri cetin

  ARTIK $UNU HERKES ÖGRENMELi !!! AYDIN DOGAN DENiLEN HERiF ATAPUTLA (BETONKAMAL) BERABER LOZANIN SiNSi PLANINI YAPAN VE OSMANLIYI iNGiLiZLERLE, YAHUDiLERLE YIKAN, LAiKLiGi GETiREN HAHAM BA$I HAiM NAHUM´UN TORUNU !!! YANi TÜRK iSMi TA$IYAN YAHUDi MASON TORUNU!!! VEHBi KOC´TA HAiM NAHUM´UN OGLU!!! ARTIK ÜLKEMiZDEKi GiZLi YAHUDiLERi ÖGRENiN iN$AALLAH !!! ADNAN OKTARDA ONLARIN i$BiRLiKCiLERiNDEN 33 DERECEDEN MASON !!! LÜTFEN HERKES iYi DiKKAT ETSiN BU TiP DECCALLERE YOKSA ALLAH KORUSUN AHiRETiMiZ ELDEN GiDER !!!!!!!!!!!!!!! SELAMLAR SAYGILAR

 4. Terör gruplarına ülkemizdeki eylemlerini arttırma emri gönderildiği gibi talimatla yazı yazan bazı emir kullarına da gaza basma talimatının verildiği apaçık meydanda.. Gerçek manada onlarca, yüzlerce, binlerce vatan haini dururken bu üç şahsı yazısında hain olarak göstermeye çalışmanın bir başka izahı asla mümkün değil.. Yazıklar olsun ve Allah ıslah etsin..

 5. Yavşooooo seni

 6. Her kimin kalbinde zerre kadar iman varsa Allah onu, iftiracıların iftiralarından, fitnekarların fitnesinden korusun. Allah’ın izni ile onların attığı iftiralar pislikler Müslümanlara bulaşmaz, kazdıkları tuzaklara Müslümanlar düşmez. Varsın köpekler havlayıp dursun biz; Allahın indirdiğini habibinin buyurduğunu ve hak bildiğimizi söyleyip yürümeye devam edeceğiz.

 7. 15 temmuz darbe girişiminden istediğini elde edemeyenler,bu kez iç kargaşa,iç savaş planlarını devreye soktular.patlatılan bombalar,canlı bombalar,insanları tarayan teröristler.bunlar buzdağının görünen kısmı,bir de bana göre,anladığım kadarıyla görünmeyen kısmı var.bu tarafta da toplum içine fitne tohumları ekiliyor.toplumu birbirinden ayrıştırmaya,nefret ettirmeye çalışıyorlar.bu oyuna gelmemeliyiz.Ahmet Hakan’a,yanlış hatırlamıyorsam, birileri saldırmıştı.yine bu adama birileri saldırsa,bu saldırganı hangi adreste arayacakları çok belli.bence bu kışkırtıcı,ayrıştırıcı yazılarını boşuna yazmıyor.
  Üçlü resimdeki ortadaki kişiyle aslında aynı kulvardalar.zevk alarak seyrettiğini de yazmış zaten.onu resme alma amacı suyu bulandırmak.hepsini aynı kefeye koymak.ben yazılanlardan,çizilenlerden,birilerinin bu toplumu iyice kutupşlaştırmaya çalıştığını anlıyorum.münakaşadan olduğunca kaçınmalıyız.Allah ın izniyle bu planları da tutmaz.keşke Peygamber Efendimiz’in aleyhisselam sünnetine sıkı sıkı bağlanabilseydik.yaptıklarımızı yalnızca Allah rızasını gözeterek yapalım,ihlasla yapalım.inşaallah bu belalar def olur başımızdan.

 8. Bu ahmet hakanın baya bi müridi var şu memlekette. Ortak paydaları şeriat ve tarikat düşmanı olmaları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.