Abdülaziz Bayındır’ın Peygamberimizin hadisi itirafı

   Şimdilerde namazı cemedip 3 vakte kadar indiren Abdülaziz Bayındır önceki bir videosunda namaz tespitinde Peygamberimizin bir hadisine sarılmış. Ve tam isabet olduğunu söylüyor.

   Be adam, her şeyde uysana Resulüllah’a (Sallallahu aleyhi ve sellem) O’na uyanın hesabı hiç birşeyde şaşmaz… Ah keşke idrak edebilseniz..

ABDÜLAZİZ BAYINDIR’dan BÜYÜK İTİRAF paylaşan: ihvanlarnet

VİDEO GALERİDEN…

1 Yorum

Yorum Yap
  1. hakan cagri cetin

    SUBHANALLAH!!! GERCEKTENDE iNSAN BiR MÜRSiDi KAMiLE (GERCEK EVLiYAYA) BAGLANMADIKCA iSi COK ZOR LAKiN PiYASA HOCA KILIKLI SARLATANLARDAN GECiLMEZ OLDU!!! BiDE “iLAHiYATCI PROFESÖR” MESLEGi ALTINDA KARSIMIZA CIKIYORLAR, HANi iNSANLARIMIZIN SÖYLE DEMESi iCiN: “ADAM KOSKOCA PROFESÖR KARDESiM, TABiiKi NE DERSE DOGRUDUR, ADAM YILLARCA OKUMUS VE BU YÜZDEN PROFESÖRLERiMiZi DiNLEMELiYiZ YOKSA MAHVOLURUZ”.. AMAN KARDESLERiM SAKIN ÖNÜNE GELEN PROFESÖRE iNANMAYIN!!! HELEHELE BiDE EVLiYALARI KÖTÜLÜYORLARSA VE RED EDiYORLARSA HEMEN ANLAYINKi BU ADAM PROFESÖR DEGiL SAHTEKARIN TEKiDiR !!!!!!!!!!!! SELAMLAR SAYGILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.