Hıncal Uluç’dan Cübbeli Hoca’ya hakaret

   Cübbeli Hoca’nın yıllar önceki konuşmasını yeni gibi getirip satranç üzerinden saldırılar yapılıyor. Hemen üzerine atlayan sazanlar bilmiyor ki bu konu yıllardır gerek diyanet gerek başka hocaefendiler tarafından aynı şekilde değerlendirilmişti.

   Meselenin gündeme gelmesinde bir fayda hası oldu. O da şudur:

   Bu konunun gündeme gelmesiyle aslında “MUHAFAZAKAR GAZETE” dediğiniz gazetelerin ve PARTİLERİN içinde ne kadar çürük elma varsa hepsi ortaya çıkmaya başladı.

   Bir bakıyorsunuz dinibir hükmü aklım kabul edemiyor diyor veya bunun dinle alakası olmayacağını söylüyor. neden? Çünkü dine mesafeli… Peki, dine mesafeli olan adamla kurulan hergangi bir birlikten bereket hasıl olur mu? Allah’ın rahmetini değil gazabını çekecek insanların vatana millete faydası olur mu? Elbette hayır…

   Bu adam da! Satranç açıklamasını “din tüccarlığı ve hurafe” olarak görüyor. Neden?

   Çünkü dinden diyanetten haberi yok.

   Ama sizin çok tuttuğunuz gazetede köşe kapmış ya, prim yapıyor…

   Dikkat edin, bakın daha kimler çıkacak…

   Elmaların çürüklerini ayıklama vakti geldi ve geçiyor da…

www.ihvanlar.net

VİDEO GALERİDEN…

4 Yorum

Yorum Yap
  1. Dogru konusani dokuz koyden kovmuslar bu bir gercek ama dogrunun koruyucusu yaradan Allah cchu bunu unutmamak lazim cupeli hoca ne soyluyorsa kurandan hadisten konusuyor ve dogrulari konusuyor onun cematinden degilim onu devamli dinliyorum sohbetlerinden cok faydalandim onun gibi sozu ozu dogru hocalari rabim basimizdan eksik etnesin aminnn

  2. Sabah gazetesini ve geçmişte dine saldırıp da günümüzde rota değişikliği yapmış gibi gözüktükleri için sizlerin muhafazakar olarak adlandırdığı benzeri gazeteleri ben muhafazakar medya değil de şakşakçı ve yalaka basın olarak adlandırıyorum. Bu tür gazeteler her ne kadar AKP döneminde el değiştirerek biraz daha sağ cenaha yakın kişilerin yönetimine geçmiş ve kadrolarında bazı dindar gözüken yazarlara yer veriyor olsalar da asıl itibariyle menfaat ilişkileri üzerinde kurulu çürük binalardır. Menfaatlerini bugün AKP iktidarında gördükleri için bunların birçoğu zorunluluk sebebiyle iktidarı destekler gözükmekte ve iktidar lehine her türlü yalakalığı sergilemekten çekinmemektedirler. Dolayısıyla temeli çürük bina nasıl günü gelir göçerse bunlar da en ufak bir esintide anında bir numaralı AKP düşmanlığı yapan medya kuruluşları haline gelirler. Ne Sabah Gazetesinin bu haberine, ne de bu yalaka camianın organlarında her daim eksik olmayan bu türden karalamalara şaşmamak ve bunları dikkate bile almamak gerekir diye düşünüyorum zira fıtratları budur.

  3. Sabah gazetesinin abuklukları Hıncalla sınırlı olsa keşke. Dinle imanla bir alakası yok o gazetenin tam tersi magazinde bir numara olur.

  4. İki kardeşin birinin ismi hınc-al diğeri öc-al. Neyin hıncını öcünü alacaklardı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.