Avrupa'nın Türkiye'ye karşı kuduzlaşmasının sebebi nedir?

   15 Temmuzda Fetö köpekleri ile hükumeti devirerek ülkeyi işgal etmek istediler… Başaramadılar… Ve sonra…

   Besledikleri Pkk, Ypg ve Türkiye’ye karşı kullanacakları Işid terör ögütlerine ağır darbeler vurulunca ve Cumhurbaşkanlığı sistemi sebebiyle genelde Türkiye özelde ise Erdoğan düşmanlığını gizlemeyen Avrupa artık açıktan açığa saldırıyor.

   Bunun sebebi sizce nedir?

1-   Cumhurbaşkanlığı sistemi mi?

2- Pkk vs. örgütlere vurulan darbe mi?

3- Türkiye’nin milli üretime verdiği önem ve yükselişi mi?

4- Avrupa’nın girdiği dağılma sürecinin yansıması mı?

5- Hepsi mi?

6- Yoksa muhalefetin söylediği gibi danışıklı dövüş mü?

   Bazen kimsenin düşünemediğini vatandaş düşünebiliyor, analiz edebiliyor.

   Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz. Hakaret içermeyen konuyla alakalı yorumlar filtrelenmeden yayınlanacaktır.

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

26 Yorum

 1. Sana Göre mesela AB ülkeleri, PKK ile yatıp kalkarak da Erdoğan’a Sevgi gösterisinde bulunmuş oluyor.

  karayılan soysuzuna imkan tanıyıp, Ülkemin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a engel çıkarıp konuşturmayarak da sevgisini farklı bir dil ile ifade ediyor.

  Ülkemde Terör Örgütü adı altında kimler varsa hepsine sahip çıkarak, gerektiğinde Bombalar patlatılmasına ön ayak olarak yine farklı bir sevgi gösterisinde bulunuyor.

  Korkarım ki Batılın peşine HAk yol diye takılıp gidiyorsunuz. Sizde ki bu zihniyet malesef o ki Cumhuriyet gazetesi ile açıklayacağım: Bomba Pariste Patladığında ” Paris Çocuklarına ağlıyor”, Bomba Ülkemde patladığında “Katil Hükümet”.. İşte budur…

  Tarihini bilmeyen Gelecekten bi haber olurmuş işte bu.
  Allah hidayet nasip etsin.

 2. siz üzerinize düşen milli görüşü tek başına iktidara getirme vazifenizi yapın bakalım yapılıyor muymuş yoksa yaptırmıyorlar mıymış görelim bakalım. ülke bölünmenin parçalanmanın borç batağına gömülmenin eşiğine gelmişken hala ikili oynamaktan bahsetmek nasıl bir zekanın mantığın ve de basiretsizliğin örneğidir. 15 yıl olmuş hala acele etmemekten bahsetmeye ne demeli. batıl görüşleri savunmak adına konuyla alakasız hadisler bile getirilir olmuş. cehalet mi kasıt mı bilemedik

 3. ben şahsen akp nin Hollanda hükümeti ile yapay bir kriz çıkartarak milliyetçi ve muhafazakar kesimin desteğini almak için böyle plan yaptığını düşünmekteyim. çünkü evet oyları anketlere göre hayli geride. akp nin tüm kışkırtmalarına rağmen Chp bu sefer polemik tuzağına pek düşmediğinden milleti kutuplaştıramıyor puan toplayamıyorlar. o zaman geriye böyle krizler çıkartarak milli dini damarı kabartarak oyları yükseltmek kalıyor.

 4. Meseleye çok yönden bakılabilir.
  Düşman hep aynı aslında, suretler farklı ama düşmanlıklar hep aynı.
  AB, ABD, Siyonist Güdümünde Şer Ehli…

  16 Nisan 2017 Referandumundan sonra;

  Artık bu ülkede CHP HDP gibi bu şer güçlere hizmet edenler artık olamayacak ve dolayısıyla ülkemiz iç işlerinde istedikleri gibi spekülasyonları eskisi gibi gerçekleştiremeyecekler..

  Basın veya benzeri yolar ile ülkemiz içinde yalan ve devlete karşı propaganda araç ve argümanları istedikleri gibi kullanamayacaklar yani her türlü devlet düşmanlığını terör propagandalarını basın kimliği yoluyla basın özgürlüğü adı altında gerçekleştiremeycekler..

  Akademik kadrolar içinde yuvalanmış kripto teröristler istedikleri gibi rahat rahat terör faaliyetleri sergileyemecekler..

  CHP gördük. PKK ve DHKPC gibi bir çok Terör örgütü gördük. En son olarak da tarihin güncellenmiş Haşhaşi örgütü olan FETÖ’ yü de gördük. Bugüne kadar 1900 den sonra neler yaşandığını bilmeyen adam bu söylediklerimi anlamak istemez… Yüz çevirir. Bu gerçeğe yüz çeviren biri ya sözüm ona laik cumhuriyetçi tipler ve PKK lılar ve FETÖcülerden ibarettir.

  CHP legal bir yapı ve Mustafa kemalin Kurduğu bir parti olmasının etiketini kullanıp, bugün üzerimize saldıran bu haçlıların sözcülüğünü işçiliğini ve faaliyetleri güden TÜrkiye şirketi gibi çalışmış ve çalışmaya da devam etmektedir. PKK ve DHKPC ve benzeri örgütler ile bu faaliyetlerini desteklemişlerdir. Erdoğan İktidarlığından önce bu ülkede ülke içinde çıkan gazeteler ile bile ses getirebilecek duruma kadar gelmişlerdi. Ama Erdoğan sonrası bu durum yavaş yavaş değişti ve bu soysuzların gücü azaldı. Artık ülke içi manşetler işe yaramaz olduğunu gördüler ve artık asıl adamlar ortaya çıktılar. İşte bugün artık had safhaya çıktığını görebiliyoruz. AB manşetleri ortada.

  Hülasa, 16 Nisan tarihinden hemen önce artık bu denli saldırıların artıyor ve göstere göstere saldırıyor olmalarının gerçeği, artık içeride bize karışamayacakları ve üzerimizde spekülasyon çıkartamayacak duruma düşeceklerini biliyorlar elbette.

  Bugün aklı selim ve vicdan ile bakan biri görür ki,

  ne kadar terör sevici kripto ajan vs. varsa ortaya çıkmış durumda ve çıkmakta devam etmekte. Gerek gerçek gerek tüzel kişilikler ortaya çıkmış durumda. STK lar Odalar vs. kimin hangi tarafta oldukları ortada.

  Bugün artık yeni bir istiklal mücadelesi veriliyor derken boşuna söylenmiyor. Bu mücadele Vatanını seven ve yüreğinde azıcık da olsa imanının getirdiği vicdan ile hareket edenler ile bu yola devam edilecek. Tarih bu zamanlarda bu kadar gerçeğe rağmen, batıla takılıp gidenleri hain diye yazacak.

  ve Allahın izniyle yine Anadolunun İmanlı vicdanlı güzel insanlarının destekleri ve sahip çıkmaları ile bu vatan yoluna Allahın İnziyle devam edecek…

  Kişiler geçici.. Erdoğan geçici.. Ne mutlu verilen mücadeleyi anlayıp gerekeni yapabilene..

 5. Hakan çağrı çetin

  Yazıklar olsun be!!! Bazı arkadaşların yorumunu okuyorum.. çok yazık… nasılda AKP DİYE gizli anlaşma diye bilmem ne diye abuk subuk yorumlar yapmışlar.. yok efendim oylarını artırmak falan diye kuduruyorlar!!! Ne oyunundan bahsediyorsunuz siz Be!!! YAZIKLAR OLSUN SİZE !!! Sizin gibiler 15 temmuzada tiyatro demişti.. gidin avrupada yaşayın o zaman!!!

 6. MÜCAHİT RAHMETLİ ERBAKAN HOCA KADINLA İTTİFAK YAPI DİYENLER LÜTFEN ROMANLARIN ZİYERETİNE GİDEN………. BOYNUNA EL BAĞLIYANLARIN FOTOĞRAFINA BAKSIN

 7. ikiz yasaları kimler imzaladığını bilmeyenler yazı yazanları ve yorum yazanlara bendende kocaman bir yuh gerçek olan bazı yorumları yayınlamıyanları bizlerde kınıyoruz

 8. meclisten gecirilen ikiz yasaları ve Colin PoWell gizli anlaşmasını bilmeyenler yorum yazmasın.

 9. Türkiye dunyada 8. Buyuk orduya sahiptir. Kara savaslarinda ise 1. Ordudur. 40 senedir antremanlı düzenli bir orduyla kara savasi kolay kolay kimse yapamaz. Abd ve avrupa son 40 senedir hava harekatlari ile savasir ve karada hezimete ugrar. Kolay degildir kara savaslari. Bu sebebten dolayi ortaya cikardigi teror orgutlerini kendi adina savastirir. Ama terorun dilunden en iyi TURKIYE anlar. Sadece teror dilinden mi asla savas konusunda, VATAN SAVUNMASI DURUMUNDA çok çetindir. Bunun boyle olmasinda İMAN ve İTIKADİ durum vardir. Vel hasıl kelam. Dunya yeni bir duzene giriyor. Avrupa cokmekte ingilizler bunu anladi kendini ab den disari atti. Diger avrupa ulkelerini aileler yonetir.
  1. Abd surekli saga sola saldirmaktan ekonomisi bitiyor ve karsiliksiz para basmaktan dolayi zorda. O meshur aileler bundan memnun cunku paralar surekli onlara gidiyor. Abd askerleri savassin. Muhimmat harcasin. Ama else edilen zenginlik ailelerin olsun. Abd derin devleti bundan rahatsiz oldu. Trumpu aday olarak destekledi. Para baronlarinin maliyesi olan sarosu ile bayan clintonu destekledi. Ama ne yazikki bir sekilde Trump secildi. Ve para baronlarina savas acildi. Ya Trumplu abd de payini alacak yada yeni bir duzen kurulacak. Bunu baronlar kabul etmedi. Ve Trump TURKIYE RUSYA ABD ile yeni bir duzen kurmak istiyor. TURKIYESIZ asla OLMAZ. ORTADOGU BIZ OLMADAN BIZ HESEBA KATILMADAN ASLA yeni cizgiler cizilemez. Ve isin en guzel tarafi BİZ BUNUN FARKINDAYIZ. Para baronlari TURKIYEnin fatkinda yanina cekmeye calisiyor. Abd de farkinda yanina cekmeye calisiyor. Rusya da farkinda hep yanyana olalim diyor. TURKIYE ABD ile yakinlasip digerine mesaj veriyor. Bazen RUSYA ile hareket edip abd ye mesaj veriyor. Para baronlari bana gel diyor ama terorle yapiyir bunu. Fakat yemiyoruz.
  Sunu demek istiyorum. Herkes bizi yanina cekmek icin teroru kullaniyor. pkk pyd ypg deas fetö dhkpc hep bunlarin orgutleri. Bazende avrupa ulkelerini kullanip uzerimize geliyorlar. AMA yemiyor basaramiyor son kozlarini oynuyorlar. 16 nisan olmadan TURKIYEYI HIZAYA GETIRMELERI LAZIM. 16 nisan da EVET cikarsa ki cikacak INSAALLAHU RAHMAN o zaman pkk pyd deas feto dhkpc gibi ic tehditler nefes alamayacak ve GÜM. ellerinde koz kalmayacak zaten devlet olarak bize saldiramazlar . Veeeee buyuyen TURKIYE seri sekilde BUYUYECEK hemde eze eze .. Biz herkesin planini biliyoruz. VE DIYORUZ Kİ ; BİZİ YANINA ALAN KAZANIR DEĞİL, BİZİMLE OLAN KAZANIR. BİZ OYUN KURUCUYUZ ARTIK OYUNCU DEĞİL. INSAALLAHU RAHMAN EVET CIKTIGINDA ASİL MİLLETİN TEKRAR SAHLANISINI HERKES IZLEYECEK VE BIZLE BERABER MAZLUMLAR DA KAZANACAK.

 10. Yaptırmazlar hocam. Yapanı yollarlar. Yargıdaki, askerdeki kadrolar tamamen millileşmeden atılmaya çalışan adımlar bize her zaman daha büyük belalar olarak geri döndü. Kahveci, Menderes, Özal bunların örnekleri… Günümüzde ise kadrolar millileşene kadar ikili oynamak durumundayız. Siyasette acele eden ecele gider.
  Efendimizin (SAV) “Siz dünyanızın işini daha iyi bilirsiniz” hadis-i şerifi de burada dursun.
  …ve şeriat bir yönetim biçimi değil, bir hukuk biçimidir. Osmanlı Devleti şeriat ile yönetilmemiş, şeriat hukukunu uygulamıştır. O da sadece Müslümanlara uygulanmıştır. esselamu aleyküm…

 11. Erbakan hoca da Mahmud efendi k.s. dinleyip kadınla ittifak yapmasaydı bu halde olmayacaktık.
  Demekki hep birileri birilerini dinlemediğinden bu hallere düşüyoruz.
  Sana katılıyorum bunda

 12. 😀 cm ylmz a taş çıkartırsın

 13. İhvanlar.net, siz zaten yeterince sıralamışsınız maddeleri, bize bir şey kalmamış.Ben Avrupa’nın bize karşı bu tavrı takınmasını yanlış buluyorum.Ancak bizlerin de artık bir silkelenip kendine gelmesi gerektiğini düşünüyorum.Hristiyandan,yahudiden, kafirden bize dost olmaz amma devlet yetkililerimiz, bazı yerlerde dostum diye hitap edebiliyorlar.Onun yerine ”müttefik” kelimesi kullanılsın daha iyi olur.Ayrıca Allah’ın dinine yardım edene, Allah Teala yardım edeceğini buyuruyor.Özümüze,aslımıza,dinimize dönelim.İslamda ne fanatik ne de light kavramları yoktur.İslam islamdır.Dinin hükümleri değişmez,bunları neslimize anlatalım.Camilerde hocalarımız yine amelde ve itikatte mezheblerimizi çocuklarımıza anlatsınlar. Ben küçük iken, hocamız bizlere öğretiyordu.Ama şimdi çocuklarımıza soruyorum:”Öğretmiyorlar.” diyorlar.Genelde mi böyle bilmiyorum.Mehmet Şevki Eygi, 1950’den beri birçok cami açıldı.Ancak tam teçhizatlı bir ”İslam Enstitüsü” açılamadı diyor.Görüşlerine sonuna kadar katılıyorum.İnstagramda gençlerin paylaşımlarına denk geliyorum:Saçma sapan,abuk sabuk,şiddet içeren paylaşımlar görüyorum.Bu nesil için neden gerekenler yapılmıyor anlamıyorum.Devletimize çok vazifeler düşüyor,yetkisi ve imkanı yeterli çünkü.Gerekli yatırımları gereken zamanlarda yapmalı.Bazı yatırımları maalesef eleştiriliyor.Ayrıca ne zaman seçimler olsa birşeyler oluyor mutlaka.Sakin,rahat geçen bir seçim olsun bu sefer ki.Dikkatli,geleceği düşünerek adımlar atılsın.Düşürülen Rus uçağı hadisesi tekrar yaşanmasın.Önceki söylenenlerden 360 derece dönülmesin.Bazı tepkiler verilirken oradaki gurbetçi vatandaşlarımız,müslüman kardeşlerimiz de düşünülsün.Tepki olarak gösterdiğimiz herşey,oradaki vatandaşlarımızı zor durumda bırakabilir.Bunu unutmamalı.Ben de evet demeyi düşünüyorum.Amma sonuna:”Hayırlısı olsun.”u ekliyorum.İnşaallah başımıza ikiyüzlü,riyakatsiz,lider vasfı olmayan,şahsiyetsiz kimseler gelmez.Bunu ümit ediyorum.Kafirlerin düşmanlıkları bitmedi,bitmiyor da.Bizim kurtuluşumuz Allah’ın ipine sımsıkı sarılmaktır.Allah’ımız bizleri Sırat_ı Müstakim’den bir milim bile şaşırtmasın.Ümmet–i Muhammed feleha çıksın, hayırlısı olsun.

 14. Rahmetli ERBAKAN HOCAYI DİNLESEYDİLER BUGÜN TÜRKİYE BUHALE GELMİYECEK VE BUNLAR TÜRKİYENİN BAŞINA GELMİYECEKTİ. SİZLERİ BİR KEZ DAHA UYARIYORUZ AVRUPA BİRLİĞİ DEĞİL KURTULUŞUMUZ.KURTULUŞ REÇETESİNİ ERBAKAN HOCA YILLAR ÖNCE ÇİZDİ O D-8 LERDİR. HÜKÜMETİN İLK ÖNCE YAPACAĞI İŞ AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞINI KAPATMAKTIR. ONA BUNA LAF YETİŞTİRMEYE GEREK YOK KISA YOL BU SEVDADAN VAZ GEÇİP MİLLİ GÖRÜŞE GERİ DÖNMEKTİR ESSELAMÜ ALEYKÜM.

 15. Bu olayların bu şekilde gelişmesi en çok akp ye oy kazandıracaktır. Avrupa bunu bilmiyor mu tabi ki de biliyor. Durumu erbakan hocam yıllar önce şöyle özetledi: siyonizm ben siyonizme hizmet etmiyorum diye diye sizi kendine hizmet ettirir

 16. İBRAHİM UYKAN

  SİYONİZM VE UZANTILARININ TÜM ENGELLEMELERİNE RAĞMEN,TÜRKİYE İNŞAALAH YENİDEN DİN-İ İSLAMIN LİDERİ OLUCAKTIR. BUNDAN DOLAYI KUDURUYORLAR.

 17. Her serden bir hayr çikar kardeslerim ! Böyle olmasi daha iyi oldu, her seyin bir hikmeti var, mesela darbe olmasaydi kimse FETÖ nün ne mal oldugunu bilmezdi ve devlete sizmaya devam ederlerdi, hocam geri dön diye aglamaya devam ederlerdi.

  Hatirlarsiniz TBMM’de Israil dostluk grubunda 307 üye vardi 247 AKP’den üye vardi ne zaman askerimizi sehit ettiler mavi marmara’da sonra aklari baslarina geldi.

  Simdi bunlar geliyor “avrupa dostlarimiz” diyorlar ve hala diyorlardi Basbakan olsun Cumhurbaskani olsun. Biz bunlara diyorduk len bunlara guvenmeyin bunlar birbirlerinin dostudurlar anlatamadik, 1 musibet 1000 nasihat’den iyidir, böyle bir seyin basimiza gelmesi çok iyi oldu, avrupa yalakalarina ders olsun bu.

 18. eskiden ulkede en ufak bi kipirdanma gorseler hemen olaya bir sekilde el koyup bizi onlarca yil geriye goturebiliyolardi, sanirim artik ulkemizin bu prangalardan kurtulmaya basladigini gormeleri bu korkularin asil sebebi. sartlar bizim lehimize gelisti mi Mohaç’taki gibi 2 saatte tarihin karanlik sularina gomulmekten korkuyo olmalilar.

 19. evet oylarını artırmak

 20. O değil de, abdulhamidi sani de olduğu gibi şimdi de sonradan bir takim kimseler tayyipin Allah muhafaza işi bitse diyeceklerdir vah vah biz onu anlayamadık ve saire…

  Ya Rabbi içimizdeki ahmaklar yüzünden bizleri helak etmiyeceksin değil mi rabbimiz?

 21. Yıllardır söylüyoruz avrupaya güvenilmez AB nin peşinde koşmayı bırakın diyoruz dinleyen yok. Bunların peşinde koşa koşa heybetimiz kalmadı adamlar bizleri böyle çocuk gibi evimize geri gönderir işte. Bide adamlar bizi istemiyor ama Çavuşoğlu olsun veya Başbakanımız olsun hala dostluğumuza yakışmıyor. Heybetimizi tekrar kazanmamız için avrupaya ve dünyaya lafımız tesir etmesi için İslam birliği kurulması şart hemde böyle bir hamle onlara en güzel cevap olur. Allahu teâlâ en iyisini bilendir

 22. İşin aslı çok esaslı kuyruk acısına dayanıyor kardeşler. Ortaçağ batı kaynakları ” Tanrı’nın Kırbacı” dediği Atilla’dan ağlayarak bahseder, Doğu ve Batı Roma’ya sık sık düzenlediği seferlerden, acımasızlığından dem vurur ve sonrasında da onun çocukları olan Müslüman Türk/Osmanlı’nın elinden ta 20. Yüzyıl başına dek yediği köteğin acısı yüzünden kuduz gibi saldırır durur hala bugün de. Yani ne millet ne de din olarak Avrupa’nın hoşuna giden bir yapımız yok, ELHAMDULİLLAH!

 23. Bir Müslüman papa yetiştirip içlerine sızdırmak lazım

 24. hakan cagri cetin

  Selam.. Azgın Siyonist mason gâvurlarının kudurmuş it leri bu AB li yöneticiler, aynen fetö it’i gibi.. 90 Yıldır bizi kamalizmle ve laiklikle oyaladılar bu arada tüm dünyanın kanını emdiler !!! Zira Osmanlı döneminde bunu yapamıyorlardı, yani açlardı ve birbirlerini yiyorlardı vahşi hayvanlar misali.. Ve işte bu yüzden “YENİ BİR OSMANLI İMPARATORLUĞU NUN” kurulmasını istemiyorlar, lakin sömürgecilik ve katliam sona ereceği için!!! Özellikle BAŞGÂVUR SİYONİST İSRAİL DEVLETİ” hiç istemiyor, çünkü “YENİ OSMANLI” İLK OSMANLI TOKADINI BU SİYONİST MASON YAHUDİ GAVURLARINA PATLATACAK ALLAH’IN İZNİYLE!!! SONRADA AVRUPA GÂVURU SONRA ABD ÇİN İRAN FALAN!!! VE BU YÜZDEN NERDEYSE DÜNYA DAKİ TÜM ZALİM OLAN DEVLETLER BİZE KARŞI…BUDA ŞU DEMEKTİR, “MERHAMEİ KÜBRA” YANİ ARMEGEDDON SAVAŞI KAPININ AĞZINDA !!! ALLAH AZZE VE CELLE HAYIRLI VE MUBÂREK ETSİN BİZ ÂHİR ZAMAN ÜMMETİNE, EN DOĞRUSUNU TABİİKİ ALLAH BİLİR… SELAMLAR VE SAYGILAR

 25. Dünya 🌎 yüzlerce devletten oluşur ama hepsinin ipi yahudidedir hemde şeytana tapan yahudilerde Biz ipi koparıyoruz olay bu

 26. Böyle bir başlık açtığınız çok iyi oldu. Kemalizm bizi şapkayla kılık ıyafetle meşkul ederken Avrupa şahlandı, dünyayı sömürdü. Şimdi Türkiye ayağa kalkmaya çalışıyor, prangalarından kurtuluyor. Bunu hazmedemiyorlar. En azından yularını elinde tuttukları para akıttıkları pkk nın bitmesi bile bu köpekleri kudurtmaya yeterlidir

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.