İhvanlar.net Ehli Sünnet 3 Boyutlu Video

   Ehli Sünnet müdafaasının en güzel şekilde yapılabilmesi için teknik imkanları genişletip, video anlatımlarda kullanmak istiyoruz.

   3 boyutlu videolar da bu yollardan bir tanesi. Sitemiz için bir deneme videosu yaptık.

Youtube kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin TIKLAYIN

   Devam edeceğimiz deşifre, reddiye ve deliller silsilesinde İnşaAllah bu şekilde video içeriğine zenginlik katarak daha ilgi çekici hale getirmek istiyoruz.

   Video deyip geçmeyin, çok ses getiriyor ve birilerini fena rahatsız ediyor. Öyle ki, rahatsız olup kaldırtmaya bile çalışıyorlar bildiğiniz gibi.

   Dolayısıyla bu işlere daha çok önem vermemiz gerekiyor. Ancak hiç de kolay olmadığını ve çok meşakkatli olduğunu bilmenizi isteriz.

   Bu konudaki tavsiyelerinizi de bekliyoruz.

   İhvanlar.net çalışıyor 🙂

SEÇME VİDEO

4 Yorum

  1. Güzel olmuş. Oradaki duvarların üstünde isyanoğlu, bayındırlık, tislayan gibilerin resimleri olsaydı tam olurdu xd

  2. Ehli sünnet İslamın ana caddesidir. Şia, Mutezile sonradan çıkmıştır. Onlar ayrılan yollardır. Mutezile adı üstünde “itizal” ayrılmak manasındadır. Videoya gelince Ehli Sünnet inancın önündeki engeller vurgulanmıştır. Şianın hepsi cehenneme gidecek diyemezsin ama bid’at yol olduğunu rahatlıkla söyleyebilirsin.

  3. ehli sünnet varılacak yer değil, yollardan biridir. o açıdan mutezile ve şia da yollardan birisidir. nereye gotuduğu meçhul gibi yapılabilirdi. birde bilemezsin, şiilerin hepsi cehenneme gidecek de diyemezsin, allah bilir. onun için, üç boyuta girmek guzel de, bizim din görselliğe pek uygun değil. hrustiyanlık da boyle millet anlamiyor, gorsellestirelim diye yapilmis basta.

  4. çok güzel bir metod. zengin içerikli videolar daha çok dikkat çeker. çocuklar için de çalışma bekliyoruz. Allah emeğinizi zayi etmesin

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.