Müsteşriklerin/Oryantalistlerin Peygamberimize sara iftirası

   Bu gün mücadele ettiğimiz bir çok sapığın fikir babaları olan oryantalistler ve müsteşrikler Peygamberimizin vahiy alırken yaşadığı alın terlemes, üzerine çöken ağırlık, yüzünün kızarması, sırt üstü yatarak üstünnü örtülmesi, bazen horultu/uğultuya benzer ses duyulmasını sara belirtisi olduğunu iddia eden bu müsteşriklere cevap olarak denilebilir ki:

 • Sara geçiren bir şahıs bu esnada şuurunu kaybeder, etrafında olup bitenden de habersizdir. Peygamberimiz ise şuurunu, idrakini kaybetmemiştir.
 • Sara geçiren kişiyi şiddetli bir titreme alır. Vahiy sırasında titreme olmamıştır
 • Saralı kişi saçmalayabilir. Peygamberimizden böyle bir durum asla vaki olmamıştır.
 • Saranın vücuda verdiği tahribatta dolayı ağrı, bitkinlik hissi oluşur, acı çeker, bir müddet kendine gelemeyebilir. Peygamberimiz ise vahiy aldığı zaman üzerine sekinet iniyordu ve vahyi aldıktan sonra aldığı ayeti hemen tebliğ ediyordu.

   Dün Ebu Cehiller “Sen mutlaka mecnunsun” (Hicr 6) dediler. Bu gün torunları da böyle iddialarla kendilerince güneşi perdeleyecekler.

   Ülkemizdeki bid’at ehli de işte bu zihniyetten ders alıyor maalesef…

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

1 Yorum

 1. hakan cagri cetin

  İŞTE BU YÜZDEN BİR “MÜRŞİDİ KÂMİLE” BAĞLANACAKSIN VE ONUN EĞİTMİŞ VE YETİŞTİRMİŞ OLDUĞU EHLİ SÜNNET VEL CEMAAT ALİM ZATLARIN İLİM MECLİSLERİNDE BULUNACAKSIN Kİ ” SAPITMAYASIN, SAPTIRILMAYASIN VE İSTER İSTEMEZ BAŞKA MÜSLÜMANLARIDA SAPTIRMAYASIN ” !!!
  BİDE DİYORLARKİ EVLİYAYA NE GEREK VAR !!!
  İŞTE BU YÜZDEN BİLEREK VEYA BİLMEYEREK SAPTIRILMIŞ VE BAŞKALARINIDA SAPTIRAN UYDURUK SAPIK DİN ALİMİ VEYA PROFESÖRÜ KILIĞINDAKİ SAPITIKLARA UYMAMAK İÇİN BİR EVLİYAYA HER MÜSLÜMANIN MUTLAKA İHTİYACI VAR !!!
  BİLMEYENLERİMİZEDE DUYURALIM İNŞÂALLAH KARDEŞLERİM.. SELAMLAR
  (EN DOĞRUSUNU ALLAH AZZE VE CELLE BİLİR)

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.