Solcular, Cübbeli Hoca'ya hakaretli hayır bülteni dağıtıyor

   Solcu, Kemalistler ve PKK bir çok yerde imzasız broşür dağıtarak hayır kampanyası yürütüyor. İmza atmıyorlar çünkü halkın değerlerine küfrederken kendilerini açık etmek istemiyorlar.

   Bu hayır kampanyası yürütülen bülten de Cübbeli Hoca’ya hakaretler içeriyor ve yine imzasız. Ancak ifadelerden yola çıkarak CHP zihniyetli solcuların hazırladığını anlamak çok da zor değil.

SEÇME VİDEO

12 Yorum

 1. Mükemmel bir eleştiri, gerçekten bravo..

 2. hakan cagri cetin

  ÖYLE SANDIĞIN GİBİ BASİT DEĞİL BU İŞLER…HER ŞEYİN BİR VAKTİ VAR KARDEŞİM,SABIRLI OLMALIYIZ..SENİN BAHSETTİĞİN ZAMANLAR DAHA HER ŞEYİ YENİ KURMAYA VE DÜZENLEMEYE UĞRAŞ VERİYORDU AK PARTİ, AYRICA “LAİKLİĞİ YIKACAK” DİYE HAKKINDA HABERLER YAPIYORLARDI VE HALKI FİTNEYE ÇAĞIRIYORLARDI.. EĞER O’DA MURSİ GİBİ ACELE ETSEYDİ DARBEYLE O’ NUDA HEMEN İNDİRİRLERDİ’ Kİ, LAİKLİĞİ SAVUNMASINA RAĞMEN HA BRE DARBE YAPIYORLAR GÖRMÜYORMUSUN??? O YÜZDEN, SABIRLI OL VE BAŞKANLIK SİSTEMİNİN GELMESİNİ BEKLE.. BAK AZGIN GÂVURLAR NASILDA DÖRT BİR YANDAN KUDUZ İT GİBİ SALDIRIYORLAR, DEMEKKİ DOĞRU YOLDAYIZ İNŞÂALLÂH…HER ŞEYİN BİR VAKTİ VAR…

 3. Valla tebrik ederim

 4. hakan cagri cetin

  Biz onlara kafir demeye hakkımız yok,kendi ağızlarıyla itiraf etmedikleri sürece ancak, bu gruba bir isim takmak lazım, lakin işte şunlar şöyle dedi bunlar böyle dedi dersek kimin ne dediğini hem anlatamayız, hemide alamazlar.. keza, bence bu grubun adı şöyle olmalı ” YOBAZ CAHİLİYE DEVRİ AŞIKLARI ” !!!
  YANİ ANLAMI: aslında zerre kadar medeniyeti olmayan, ama yıllardır bize zorla var diye yutturmaya çalışılan bu BATISEVERLER YANİ, “GERİZEKÂLI, BEYİNSİZ, GERİCİ, KOMUNİST, GÂVURHAYRANI, TERÖRİSTSEVER, DÜNYAPEREST, TAĞUTAŞIKLARI, SELÂNİKLİ PUTKAMÂL VEYA BETONKAMÂL LAİKLİK HAYRANLARI’DIRLAR…” !!! BİZ YİNEDE ONLARIN VE KENDİMİZİN HİDAYETİ İÇİNDE DUAYA DEVAM EDELİM…

 5. Bunlar İslam düşmanı,korkuyorlar çünkü İslam’dan ve Müslümanlardan işlerine gelmiyor çünkü.

 6. Bu iş din iman meselesi değil. 15 yıldır AKP bu ülkede adaleti tesis etti mi? Doğru düzgün, çocukları gerçekten eğiten, iyi yetişmesine vesile olan bir eğitim sistemi kurabildi mi? Loto piyango vs. devlet eliyle oynatılan kumarı, devlet vesikasıyla çalışan fahişeliği, yeni içki fabrikaları kurulmasını önleyebildi mi? Daha güvenli bir ülkede mi yaşıyoruz? Bilakis adaletsizlik, fahşa ve terör eylemleri birkaç misli daha arttı. Demek ki baştakilerin söylemleriyle eylemleri birbirini tutmuyor. Adam anayasasında devletin dini İslamdır yazan Mısır’a gidip, size laiklik tavsiye ediyorum, diyor. Yani Allah’ın ve Rasulü’nün işimize karışmadığı, kendi hevamıza göre kanun koyduğumuz bir sistemi size tavsiye ediyorum diyor. Bazı kardeşlerimiz de hala safça bu adam İslami adil bir düzen tesis edecek diye umutla bekliyor.

 7. Cumhur başkanımız ve hocamızın Müslüman lar olarak arkasındayız kardeşlerim galibiyet ALLAH hındır hiç şüphesiz​

 8. ulan millet oyunu versin de gene mort olsunlar hep ayni hikaye.

 9. referandum evet hayır çıkmasından çok büyük israil devleti nilden fırata kadar kurulacakmı ben onu düşünüyorum türkiye özüne dönmediği sürece zor

 10. Elbette bunla ilgili hak Ahmet hocamızındır. Yinede Müslümanlar olarak sessiz kalınmamalı. Çünkü onun resmi kullanılarak ona hakaret edilmiş gibi gösterilse de aslında tüm İslam’a ve Müslümanlara hakaret edilmiştir. Biz onlara kafir diyemesekte Müslüman’da diyemiyoruz. “Allah hidayet nasip etsin” diyelim! Kin ve nefret gütmek, hakaret etmek Müslüman’a yakışır bir iş değildir.

 11. Biz onlara kafir demiyoruz, işi Allah’a bırakıyoruz.

 12. Onlar bize kafir diyor biz onlara kafir diyoruz. Bu iş kıyamete kadar böyle gidecektir

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.