Alparslan Kuytul halkı isyana teşvik ediyor

   Salon konferansları iptal edildiği için hükumete savaş açan ve bir konuşmasında “Türkiye’yi dinsiz bir komite ele geçirmiştir” diyen Alparslan Kuytul şimdi de Türkiye düşmanlarının iç karışıklık amacına hizmet ediyor.

   İzinsiz gösteri düzenleyip polis engeliyle karşılaşınca, Solcu gazetelerin “referandumda hayır dedikleri için polis müdahale etti” haberlerine alet olan Furkan Vakfı ve müdürü Alparslan Kuytul sözde İslami bir direniş içine girmiş gibi tiyatroya alet oluyor (çeviriyor)

   Bu sayede sanki İslami cemaatlere saldırı var algısı oluşturuluyor ve bir kargaşa gürültü patırtı çıkartılarak ortam gerilmeye çalışılıyor.


Alparslan Kuytul Halkı İsyana Teşvik Ediyor paylaşan: ihvanlarnet

MASKE TAK, POZ VER…

   Bir manzara… Sanki gaz yemiş gibi maske takmış ama sadece onda var. Kimsede yok. Kimsede gaz yemiş gibi bir hal de yok. Ama kendisi takıp kameramanına poz veriyor…

   Tiyatro..

SEÇME VİDEO

15 Yorum

 1. elhamdulillah muslumanız bundan dolayı Rabbim hakkımızı senin gibilere haram etsin ahirette görüşeceğiz biiznilleh. bi basın açıklamasına bu şekilde davranan polise neden bir laf söyleyemiyorsun. sen muslumanmısın? ve eşinin başörtüsünü çıkarmak isteyen bi polis olursa ona karşı tavrın nasıl ollur? o kadar akıllının aklının 1000 de 1 i senin gibi iftiracılarda olmadığını da çok iyi biliyorum. Allah mazlumları senin gibi dili ve kalbi zalimleşmiş kimselerden muhafaza etsin.

 2. Bunun gibi şeytanın kölelerine izin verme ya RAB

 3. Bu konuda yetkililer cift sadantart uyguluyor izine gerek yok kanuna gore yasak var istedigi kimse musade istemedigi kimseye ise engel yasak konuyor

 4. doğu perinçek cemmat tarikatları bitiriyor bediüzzaman said nursinin dediği gibi deccal komiteleri yönetiyor

 5. Allah hidayet etsin.Allah Teala hiçbirimizi doğru yolundan ayırmasın.Bu kişi mekandan münezzeh olan Allah Teala nın arşta olduğunu söylüyordu.İbn i Teymiye’nin de buna benzer görüşleri yok muydu?Bizler Allah’ı nasıl tasavvur edersek edelim,Allah Teala bu düşündüğümüz herşeyden beri değil midir?Bizim aklımızın almadığı,herhangibir bir bilgi gelmemiş bu tür konuları yorumlamak,Allah korusun insanları imandan da edebilir.Biz Allah’ımızı,bize bildirilen sıfatlarıyla tanıyabiliriz.Bundan gayrısını düşünmeye gücümüz de yetmez,aklımız da.O nedenle böyle bir görüşü savunduğu için bence takip edilmemesi gereken hocalardan.(Bu kişiyi pek bilmediğim için de daha ne yanlışları vardır bilmiyorum.)Ayrıca da biz müslümanlar fitne çıkmasın diye uğraşmamız gerekirken,bu yapılanlar nedir anlayamıyorum.İyi bari hepimiz üç beş kişi toplayalım da canımızın sıkıldığı her konuda,gaz maskelerimizi de takıp,meydanlarda insanlara açıklamalarda bulunalım.Şu zamanda toplumu sakinleştirmek gerekirken kışkırtmanın amacı nedir?

 6. Pers ajanı…

 7. Sevgili çoban Örnek olarak KONYA valiliği sitesinden bir alıntı

  2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunun 11. maddesinin (m) fıkrasında; “kapalı ve açık yerlerde yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşlerini yasaklamak, ertelemek, izne bağlamak veya toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin yapılacağı yer ve zamanı tayin, tespit ve tahsis etmek, izne bağladığı her türlü toplantıyı izletmek, gözetim altında tutmak veya gerekiyorsa dağıtmak” hükmü yer almaktadır.
  Söz konusu hüküm gereğince ve İçişleri Bakanlığının 18.10.2016 tarih ve 384 sayılı yazısı uyarınca; ilimizde toplantı ve gösteri yürüyüşleri ile basın açıklamaları OHAL süresince izne bağlı olacaktır.

 8. hakan cagri cetin

  BU ADAM ( ONLARCA SAHİH HADİS OLMASINA RAĞMEN ) EHLİ BEYT’TEN OLAN VE DİĞER MÜBÂREK EVLİYALARI REDDEDEN BİR ZAT’TIR !!! BİLİNÇLİ VEYA BİLİNÇSİZ, BİLEREK VEYA BİLMEYEREK AYNEN DİĞER SAPTIRMAYA ÇALIŞAN ( SÖZDE DİN ALİMLERİ, PROFESÖRLERİ, HOCALARI GİBİ )!!!
  ÖRNEĞİN: ABDULAZİZ BAYINDIR, YAŞAR NURİ, ZEKERİYA BEYAZ, UBEYDULLAH, EBU HANZALA VS GİBİ İŞİNE GELEN HADİSİ ALIYOR İŞİNE GELMEYENİ ALMIYOR VEYA RED EDİYOR… DİKKAT EDİN !!!
  EN DOĞRUSUNU ALLAH AZZE VE CELLE BİLİR !!!
  NİYETİMİZ UYARMAK, HERKESE SELAM OLSUN…

 9. hakan cagri cetin

  BAK GÜZEL KARDEŞİM. BU ADAM HOCALIĞI KENARA BIRAKIP, İSLAM VE DİN VAAZLARINI KENARA BIRAKIP, CEMAATINA ARTIK SADE VE SADECE POLİTİKACILARI PARTİCİLERİ ELEŞTİRİP ANLATMAYA, TÜRKİYENİN GÜNLÜK OLAYLARINI ELEŞTİRMEYE, YORUMLAMAYA ÇALIŞMAKLA NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR??? TABİİKİ HEPİMİZ BİR AN ÖNCE ALLAH’IN İZNİYLE ŞERİATIN GELMESİNİ İSTİYORUZ ANCAK, HER ŞEY ÖYLE BİRDEN OLMUYOR MALESEF! GÖRMÜYORMUSUNUZ, İÇERDEKİ VE DIŞARDAKİ GÂVURLAR, CAHİL KEMÄLİST MÜSLÜMANLAR, TERÖRİSTLER VS HEPSİ ŞERİATIN GELMEMESİ İÇİN KUDURUYORLAR !!! AKILLI OLUN TAMAMMI, HER ŞEYİN BİR ZAMANI VAR !!! EN DOĞRUSUNU ALLAH AZZE VE CELLE BİLİR !!!

 10. Hadi be ordan bu sapık adam Allah semada diyor. Oysa kuranda Allahın hiç bir şeye benzemeyecegi ayetle sabit degilmi? Allah mekandan münezzeh degilmi? Sema yokken Allah nerede idi? Hiç akıl erdiremiyormusunuz….böyle ajanlara hoca diyorsunuz… Yazık

 11. Bunlar Yahudi askerleri… Hiç hoca milleti hele hele böyle gergin bir ortamda sokağa dökermi ya… Bu kadar akılsızı nasıl peşinde sürüklüyor oda soru işareti

 12. Sacmalama fetö gibi olmaya başliyor..

 13. Yetkililerden yazılı izin almafıkça yapılan her gösteri, basın açıklaması illegaldir. Bütün oluşumlar bu şekilde hareket ederse kaos olur. Bu dönemde kaos çıkarmayı kimşer istiyır? Kime hizmet ediyorsanız izhar edin de bilelim.

 14. Ne dinden imandan haberiniz var (olsa böyle iftira atmazsınız) ne de yasalardan haberiniz var. İzinsiz gösteri diyorsunuz ama o gün yapılanların hepsi devletin ohalde bile olsa izin vermek zorunda olduğu bir basın açıklaması idi. Hakkı, hakikatı gizleyip iftira attığınız için çok büyük azaba çarptırılacaksınız.

 15. Görüntüleri izliyorum. 28 şubat sürecindeki gibi bir ortam oluşturma çabası..
  Fetönün yan cebi Kuytul ve avanesi.

  Allahım eğer ki bunların peşinde sürüklenen insanlar hakikat diye sürükleniyorlarsa, Sana sonsuz hamd olsun ki bizi saptırmadın. Sen İmanımızı muhafaza eyle. Şeytanlaşmış insanların tuzaklarına düşmekten muhafaza eyle.

  Fetö gibi Kuytulda ” bacıları rüyada görümüş peygamberimiz mitinglerindeymiş ” diyorlar.

  90 lı yıllar gibi müslümanların sıkıntılı zamanlarında sen kalk dernek vakıf kur. Sonra İnşaat mühendisi bir kişiyken islami ilimler için Mısırda eğitime git. Sonra Hakkıyla bir müslümanca gelmesini beklediğimiz kişi, çıksın Darbeleri istesin. Tüm mazlumların duasını ve tüm kafirlerin öfkesini üzerinde taşıyan Cumhurbaşkanına karşı dursun. Yahu bu ne tezat.

  Bu guruplar sadece Müslümanlıktan yozlaşmış olan kitleleri kullanabilirler. Bu kadar açık.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.