Mustafa Kemal'e hakaret etmeyin yaptıklarını anlatın yeter

   Değerli kardeşlerimiz, ülke çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Düğümler inşaAllah yavaş yavaş açılıyor. Bu dönemeçte yapılacak her fevri çıkış maalesef menfi sonuç doğuracaktır. Dolayısıyla herkesin sorumluluk sahibi olup dikkatli olması gerekir.

   Geçtiğimiz günlerde bir Tv programında Mustafa Kemal ile alakalı sözler sarfedildi. Zaten gerilmeye müsait bu ortamda birileri bu konuşmaları bahane ederek ortalığı germeye çalıştı ve konuşmacı şahıs tutuklandı.

KORUMA KANUNU KALDIRILSIN

   Bu gün Mustafa Kemal hakkında hiçbir devlette hiçbir şahıs için olmayan koruma kanunu var. Bazı belgeler açıklanamıyor. Açıklandığı an bu kanunlara muhatap olunuyor.

   Öncelikle bu hususun bir çözülmesi gerek. Yani bir kahraman hakkındaki bilgi ve belgeler neden koruma kanunu sebebiyle açıklanamasın ki? korkulan birşeyler mi var?

   Bu karanlık nokta aydınlatılmalı…

HAKARETE GEREK YOK

   Bunun yanında kalkıp Mustafa Kemal’e hakaret etmenin, sövmenin hiçbir manası yok. Dediğimiz gibi sadece ortam farelerine gün doğar.

   Siz yaptıklarını anlatın.

   Kılık kıyafet kanunuyla İslami kisveden, harf inkilabıyla İslam coğrafyasından ve tarihten nasıl kopartıldığımızı anlatın.

   İngilizlerin sarmaş dolaş nasıl ağırlandığını ortaya koyun.

   Üçüncü dünya devletlerinde bile olmayan bir uygulamayla şapka takmayanların nasıl idam edildiğini anlatın.

   Alimlerin, hocaların dar ağaçlarında nasıl sallandırıldığını anlatın.

   Yani yapılanları anlatmak kafîdir.

   Kimseye sövmeye gerek yok.

   Bakın mesela bir döneme damgasını vuran, birbirinden habersiz olan bu kişilerin masonluktaki nizam vaziyetinde poz vermelerinin anlamı nedir? Bu gibi şeyleri düşünürsek zaten hakikat ortaya çıkacaktır.

Abraham Lincoln

ECDADA SÖVENLER DE TUTUKLANMALI

   Bu arada kimsenin de bizim kutsallarımıza, ecdadımıza, Osmanlı’ya sövmeye hakkı yok. Bunlara karşı da yasal yollara başvurulabilmeli.

   mesela Sultan 2. Abdülhamid Han’a söven, hakaret eden “kızıl sultan” diyen hainler tutuklanmalı.

   Vahidüddin Han’a “hain” diyen şerefsizler hesap vermeli.

   İNŞAALLAH O GÜNLERİ DE GÖRECEĞİZ.

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

10 Yorum

 1. Esselamu aleykum biz ne zaman cuma namazı gibi 5 vakit camilerde cemaatle namaz kılıp camileri taşırırsak Allah subhanuteala biz müslümanlara izzet verecek inşaAllah u rahman

 2. Orda nar suyu da ikram edecekler emin olunuz….

 3. hakan cagri cetin

  EYVALLAH KARDEŞİM, ALLAH AZZE VE CELLE RAZI OLSUN.

 4. Değerli kardeşim, Takipçilerimizin başı belaya girmesin diye hakaret içeren yorumlar yayınlanmıyor.

 5. hakan cagri cetin

  Yayınlamadınızmı? Aslında hakaret yazmadım gerçekleri yazdım ama neyse, ona da Eyvallah.. Zaten bu ülkede 1400 yıllık tarihimize iftira atan, yalan söyleyen, söven ve hakaret eden normal karşılanıyor bir tek selânikli Kamal’in yaptığı zulümleri ve gerçek kimliğini anlatmak yasak..
  Neymiş efendim, “hakaretmişmiş”!!! Hakaret dedikleri şey zaten Müslüman Türk milletinin gerçekleri öğrenmesini istemedikleri şey.. yoksa gerisi hikaye, lakin selânikliyi kendileri bile takmıyorlar, kamalistler için önemli olan LÂİKLİğin elden gitmemesi…

 6. Bari Kafkas kalpağı takmayaydı keşke. 🙁

 7. Uğur Dündar: Efendim ülkemizin kurucusu Atatürk için de dua ettiniz mi?

  MAHMUD EFENDİ HAZRETLERİ (KS):
  -Etmez olur muyum her sarık sardığımda özellikle dua ederim.
  Allah onu Nâr Bahçesinden çıkarmasın diye.

  UĞUR DÜNDAR:
  -Amin

 8. admin dediklerin doğruda genellikle yaşlılar kabullenemiyor resmi tarihi yalanlarına bazılarına anlatamıyoz hemen tepki gösteriyorlar dinlemmek için herşeyi yapıyorlar ister istemez aramızda bozuluyor bildiği atatürk olmayınca çoğu resmi tarihe inanmak istiyor

 9. Testinin içinde ne varsa dışına o sızar diyor Mevlana

 10. Bize yakışan menfi değil müspet harekettir.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.