6 Yorum

  1. Belki her imam böyle yapmıyor

  2. ingiliz köpeği bir fırkadır vehhabilik lawrence denen ingiliz ajanına 1800 lerde kurdurulan fırkadır.

  3. Şamil Cecendagli

    Mahmud efendi hazretlerimiz kuranı anlamak manasına vakıf olabilmek için arapca öğrenmek şarttır diyor arapca da milyonlarca kelime var ve arapca da olup türkçe de olmayan harfler de var aslına uygun çıkmayan sesler vs örneğin geçenlerde site de yer alan Abdülaziz bayındır in kelime oyunu yaparak ebabil kuşlarının olmadigini yanardagdan çıkan lavlarin ebrehe ve ordusunu yendiğini söylüyor kafasına göre arapca kelime kaide uyduruyor ne yazikki çoğu müslüman kendi kitabina yabancı kuranı kerim i anlayabilmek için kuranın orjinal dili olan arapca nin bilinmesi lazım her şey aslı neyse öyle güzel bir de cennet dili arapca olacak belki bu dünyada arapca öğrensek bir nebze olsun ahirette yabancılık çekmeyiz kulak aşinası velhasıl bir vehhabi selefi nin hele hele de şu mealcilerin kuran hakkında attıkları iftiraları susturabilmek için arapca öğrenip kelime anlamı manasina vakıf olmamiz gerekli. ..ehli sünnet müslümanlar olarak çok eksiğimiz var ALLAH azze ve celle tamamlasın inseaALLAH ismailağa camiası arapca öğrenmekte öğretmekte çok özveriyle çalışıyor yıllardır ALLAH azze ve celle sayılarını artırsın. ..

  4. Arapça bilmek önemli değil aslında, milletimizin eksikliği dinin temelden ve sağlam kaynaklardan öğrenmemesidir…

  5. Şamil Cecendagli

    Rabbi RAHMAN bu saygısız mesnetsiz selefi vehhabilerden ve bunların türkiye temsilcileri Mustafa islmoglu mehmet okuyan abdulazz bayındır gibi ler den İslamiyeti ve tüm mümin müminatı korusun kurtarsın laf oyunlarıyla arapca bilmeyen müslüman Türk halkını kelimelerle oynayarak ayetlere değişik mana vererek kendilerini pazarlıyorlar bizim çoğu saf halkımız da bunlara inanıyorlar yazık ALLAH islah etsin

  6. E biz böyle bu videoları izleyerek elimiz kolumuz bağlı mı duracak? Bu şerefsizler bide Efendimizin (aleyhisselam) kabrinin bulunduğu şehirde kol geziyorlar.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.