3 Yorum

  1. kardesim muslumanin artik bu kekoluktan uyanmasi lazim. her muslumanim diyene yaw bak o da muslumanmis yapmayin etmeyin muhabbetini, bu kekolugu ( malesef kekoluk) , bu safligi gecmemiz lazim. arkadasin da yazdigi gibi adamlarin niyetlerini artik gormemiz lazim. ben masum bayraktar olayim tanimiyorum hea, ulan beni istemiyorlar ismailaga camiasi ben neden ismailaganin biz soyle temsilcisiyiz efendinin soyle temsilcisiyiz diyeyim, mantikli mi. bir art niyet olmasi lazim. hea muslumanim diosun okey git takil. ismailaga ve efendi bir markadir. marka olmak onemlidir. bugun sirf marka olundugu icin gorunurde somut bir seyi olmayan sirketler var katırtrilyonluk.

    o yuzden yok muslumanmis yok soyle soyleymis biraz adamin ne yapmaya calistigini gorebilmek lazim. e 24 saatlik hafizamiz da yoksa gorebiliriz azicik. degil mi

  2. Fetö, devletin içinden temizleniyor. Neden? Zararlı bir yapı olduğu için. Bunlarda yanlış düşüncelere saptığı ve Efendi hzretlerinin yoluna ters hareket ettiği ve dahi son olaylarda yalan dolan yaptıkları da ispat edildiği için cemaatten uzaklaştırılmışlardır. Kendi isimleriyle birşeyler yapıyorlarsa kimsenin buna diyeceği bir şey olamaz. Ama adamlar ismailağanın adını kullanarak faaliyet göstermeye çalışıyor. Mesela İsmailağanın sokaktan dükkanlardan yardım toplama gibi bir uygulaması yok. Bunlar İsmailağa adını kullanarak dükkan dükkan gezerek para toplamışlardır. Kimse bu durumda sessiz kalamaz.

  3. Vedat Değirmenci

    Hanginizi dinlesem onlar şuçlu diyorsunuz masum bayraktar cübbeli suçlu diyor.cübbeli masum bayraktar suçlu diyor.ve masum bayraktarı neden mahmud efendi kovdu sevmiyor bunu neden açıklamıyorsunuz.neden müslüman olarak barışıp bir araya gelmiyorsunuz.hepiniz ALLAH rızası için çalışıyoruz diyorsunuz.yoksa bilmediğim birşeyler içinmi çalışıyorsunuz.müslüman müslümana üç günden fazla dargın olması helal olmaz diye söylüyorsunuz ama sizin yaptığınız ne oluyor.sizi örnek alalım mı şüpheye düştüm

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.