4 Yorum

 1. Yanlışınız var, yahudiler Kur’an’ın beyanına göre ölümden çok korkarlar. Hatta hapşırınca birbirlerine “bin yaşa, çok yaşa” derler.

 2. Bu yahudilerde bir ayrı kibir gibi bişey bilmislik ve soğuk bir hali ruhiyetileri var.Kendilerini dünyanın hakimi gibi görüyorlar bu insanlık ölümden korkmuyor ölümü düşünmüyor valla keşke devlet bunlara buyuk bir ambargo uygulasa iletişimi kesse bizde biraz kendimizi gostersek artık….

 3. Hiç düşündünüz mü, Ortadoğu’nun çıbanbaşı, bölgenin şımarık çocuğu, süper sömürücü güçlerin ileri karakolu İsrail bayrağı neyi temsil ediyor?

  Bu bayrak, iki mavi şerit arasındaki bir altıgenden oluşmakta. Resme baktığınız zaman zaten bu net olarak görülmekte.
  Bu iki şerit Fırat ve Nil nehirlerini temsil etmektedir.

  Filistinlilere yıllardır kan kusturan, topraklarını işgal eden Siyonistler, güya bu toprakların kendilerine ait olduklarını anlatmaya çalışmakta, bu bayrak ile… Bu kadar açık. O iki nehir arasını kendilerine vaat etmişler…

  Geçtik…

  Bir de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) ve bayrağının anlamına bakalım mı?

  Dikkat; KKTC bayrağında da yine aynı Fırat ve Nil nehri şeritleri var ama bu sefer arasında İsrail altıgeni değil Türk ay yıldızı var…

  Belki bilmeyeniniz vardır diye hatırlatmakta yarar görüyorum; KKTC bayrağına bu şekli veren bizzat Milli Görüş Lideri ve Refah-Yol Hükümeti Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocadır.

  Peki, ne anlatılmaya çalışılmıştır, bu bayrakla

  “Burada, bu topraklar bizimdir” mesajını vermiştir, Erbakan.

  Erbakan Hoca, aynı şekilde kendi imzasında da bu şeritlere yer vermiş ve arasına kendi ismini yazmıştır. “Ben yaşadığım sürece bu toprakları vermeyeceğim…” demiştir, Milli Görüş lideri.

  ***

  Bir son not; katil devletin eski en üst düzey yetkilisi, katil Arial Şaron şöyle bir çıkarım yapmıştır: “Necmettin Erbakan Türkiye’de yarım dönem iktidar oldu, bizim planlarımızı 10 yıl aksattı. Eğer bir dönem kalsaydı biz planlarımızı uzun bir süre unutmak zorunda kalacaktık…”

 4. Yahudilerin müslümanlardan kıskandığı 7 şey olarak başlığı değiştirmelisiniz

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.