Kilise evler çoğalıyor DİKKAT

   Mason medya ve İngiliz kuyrukları Müslüman ülkesinde İslami cemaatlere saldırarak dikkatleri Müslümanların üzerine çekerken ruhsatsız, kimliksiz ne yaptığı belli olmayan (ajan faaliyeti de olabilir) kilise evler çoğalmaya başladı.

   İlahiyatçı ve Müslüman görünümlü hocalar Müslümanların kafasını karıştırıp sünnetten, Peygamberden uzaklaştırarak ve daha sonra Kur’an’ı da sorgulatır hale getirerek hıristiyanlara hazır lokma yapıp avuçlarına atıyor, onlar da bunu fırsat bilerek gençleri elde etmeye çalışıyorlar.

  İzmir’de İsa Mesih Derneği’nin ruhsatsız olarak açtığı Güzeltepe’deki Çiğli Smyrna Kilisesi, Çiğli Belediyesi ekipleri tarafından mühürlendi. Ekipler, sözde kilisenin tabelasını da indirdi.

   BU ŞEKİLDE GÖRDÜĞÜNÜZ YERLERİ MUTLAKA ŞİKAYET EDİN.

SEÇME VİDEO

6 Yorum

 1. Ben kilise ismini cismini adını görünce bir mide bulantısı soğukluk hissediyorum.Küçüklükten bu yana böyle.Su kiliseleri yapmasınlar artık ya bet bereket kalmayacak topraklarımızda.

 2. Arkadaslar Kudüs Ü Şeriften yeni geldim Ermeni Mahallesinde duvarlar â harita çizmiş yapıştırmışlar türkiyenin dogusu onların adamlar nesillere neler öğretiyor nasıl yetiştiriyor
  Biz nasıl .Allahım şuur ver yaRabbim

 3. Müslümanlar uyuduğu müddetçe bu kafirler böyle çalışır.

  Müslümanların gündemi maç film şarkı türkü
  Rabbim bize şuur versin

 4. Bunlar misyonerlik çalışmalarından biri de olabilir. Misyonerler her yerde var.Bir keresinde ben de denk gelmiştim.Bir hastanede beklerken bir hanımla bayağı birşey konuşmuşlardı.Onlar gittikten sonra bu hanıma ”Onlara neden telefon numaranı verdin?Onlar misyonerdi.” deyince ”Ya ben anlamadım.Ben Allah’tan,kitaptan bahsediyor,zannettim.” demişti.Çok şaşırmıştım.Bu hanım neden bahsedildiğini bile anlamamıştı .Misyonerler Avrupa’da daha rahat faaliyette bulunabiliyorlar.Bizim akrabalarımıza bile gelmek istemişler.Akrabam kovmuş onları.Fakat ne acı ki batıl bir dava için bu kadar çalışılıyor fakat bizler hak davamız için kılımızı kıpırdatmıyoruz.Elhamdülillah canla başla çalışanlar var yine de.Allah razı olsun,onların hürmetine bizleri de affetsin.

 5. kilise evler ve benzeri sinsi planlar icin etkili ve yetkili olan herkesi duayarli olmak icin yiiiiiiillllllardir uyariyoruz.ammaaaaaa velakin makam ve mevkiiii coooook taaaaaaatttttli.Vesselam

 6. ▶Biraz önce Hollanda devlet televizyonu”Nos tv” de bir belgesel vardı baktım İstanbulun fethinsen basediyor; Biraz izledim akıllara zarar, tam komedi.
  Kendilerini ne ile avutuyorla.
  ❗İftiralar yalanlar hayal gücü.. Ne ararsanız serpiştirirler belgesele..
  Adam anlattı anlattı istanbulun fethini kendi kafasına göre..
  ⏭Sonunda dedi ki; “Fatih, Bizans’ın kilitlemeyi unutulan surlardaki bir kapısından askerleriyle şehre girdi ve şehri fethetti
  🤔GÜLERMİSİN AĞLARMISIN
  Beyin yakıcıydı Denize zincir döşemeyi düşünen Bizans kapıyı açık unutmuş

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.