KUTSAL MEKANDA ÇEKİLEN 5 EDEPSİZ GÖRÜNTÜ

   Yeryüzündeki en kutsal mekana gidip edepsizce, saygısızca tavır alanlar bir de bu hallerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Allah’ın evinde şuursuzca hareket edip bir de ilan ediyorlar. İşte 5 misal

SEÇME VİDEO

11 Yorum

 1. Çok güzel bir misal vermişsin Efe kardeşim. Tüm dini cemaatlerin siyasetten kesinlikle uzak durup dini hususlarda insanlara doğru yolu göstermeleri ve öğretmeleri gerekirken günümüzde ise maalesef özellikle kendi cemaatlerinin menfaatlerine halel gelmemesi için siyasete bulaşıp bir veya birkaç partiden yana tavır koymaktalar. Taraf oldukları partilerin veya taraftarlarının hataları görülmemekte ancak diğer partilerin ve taraftarlarının ufak bir hatası ayyuka çıkartılmakta. O nedenle bahse konu resim görülmez, görene de iyi gözle bakılmaz günümüzde.

 2. Esas orada ki edepsizlik Kur’an ın yerler de durması. Kur’anı yastık yapıp ayaklarını kabe’ye uzatıyorlar. Söyleyince de ne olacak ki diyorlar.

 3. İyi niyetliler fakat bilmeden yapmışlar hor görme hakiri Şakir
  Bu defineye malik ne viraneler var

 4. Akıl olursa bir insan anlar ki bu fotoğrafların amacı şahsi değil toplumu bu tür fotoğraflar çekmemesi gerektiğini anlatmak.

 5. Sizde yaptıkları bu ayıbı yayınlayarak hem o kişilerin gıybetini yapmış , hem de din kardeşinin ayıbını ve hatasını açığa çıkarmış olmuyormusunuz.Siz yayınlamadan önce bu kişilerin ayıplarında biz haberdar değildik.

 6. İnternette hekese bir şekilde yayınlansa bile bize yakışmaz. Bulanık yapmak zor değil. Resimdeki şahıslar hata yaptıklarını anlarlar ve tövbe ederlerse siz onları ifşa etmiş olursunuz. Bu konuyu bir daha değerlendiremenizde fayda var.

 7. Kıyamet alametlerinden.Allah şuur versin ne diyelim.o mübarek kâbe de edepsizliklerine şahit tuttular.Allah ahirette yardım etsin.cahillik kadar kötü birşey yok.oraya ya alim olarak,ya da alimlerle beraber gidilecekki,bu kötülükler ortaya çıkmasın

 8. Selamünaleyküm. Bir de Kabe’de kağıda yazı yazıp kağıtla Kabe’nin fotoğrafını çekip paylaşanlar var. İşte kağıda selam filan yazıyorlar. Bunu koymadığınıza göre bu edepsizlik sayılmıyor herhalde.

  Bahsettiğim fotoğraflara;

  Örnek 1:

  Örnek 2:

 9. Bu resimler kişilerin profillerinden veya telefonlarından değil, internetten alınmıştır. Bu demek oluyor ki, bu kişiler hem yapıp hem de paylaşıyorlar ve bunda bir beis görmüyorlar.

 10. Fotoğrafları yayınlarken sadece kadının değil herkesin yüzünü gizlemeniz gerekirdi. Siz burada olayların yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorsanız kişileri ifşa etmeye hakkınız yok.
  Not. Karelerde benim yada bir tanıdığımın yüzü yoktur.

 11. Bunlar ne ya artık insanlarlar çığrından çıkmış insanlar haciyim hocayim demesin takva yok takva….Ahir zamanda çok az hakikaten dinli ve imanlı kaldi.Sosyal hesaplari olmayan sadece dinimizi sessiz sedasız yasayan kendini Allaha adamış Allah dostları var.Kendi hallerinde olan bu insanlar benim gözümde asıl ıslami yaşıyorlar…

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.