Şeytan Sabah Namazında Böyle Vesvese Verip Kandırıyor

Bir çoğumuzun gaflet anında yaşadığı hadiselerden biridir. Sabah namazına kalkmaya niyet ettiğinizde bir ağırlık çökmesi ve uykunun çok tatlı gelmesi. Bu gaflet şeytanın üzerimizdeki vesvesesi oluyor. İşte tam burada Eüzü besmele çekerek şeytanın ilk düğümünü çözüyoruz.

SEÇME VİDEO

6 Yorum

Yorum Yap
 1. Sadece sabah namazından sonra uykudan uyanirkende çekince çok rahat kalkıyoruz bence yataktan kalkarken her daim çekilmeli…Evet resimde arkadaşa katılıyorum hoş gözükmüyor…

 2. Ilk yorum olmayinca konu eksik kaliyor 2 adami ayni yatakta resmedim bu konuyu anlatmak ne kadar dogru. Zaten her taraf subliminal mesaj olmus bu resim olmadan anlatilamiyomu bu konu.

  1. Videoda şeytan tasvir edilmiş, böyle görseller daha çok akılda kalıyor. Peygamberimiz Şeytana yatak arkadaşların kim diye sorunca “sarhoşlar” demişti.

   1. Niyetim art degil sıkı takipcinizim fakat bence 2 erkek ayni yatakta gorsel yanlis olmus yanlista israr etmeyip resmi degistirmek en munasibi olur kanaatindeyim.Yine siz bilirsiniz baska bi resimde akilda kalici olur.Bu resim bi durumu normalmis gibi gosterebilir.Selam ve dua ile.

    1. Eleştirilerde art niyet aramayız değerli kardeşim, Allah razı olsun

 3. Ayrica videoda sagdaki adam seytan gibi mi tasvir edilmis eger oyle ise bir insanin bu sekilde tasviri de ne kadar dogru. Resim ve video olmadan bu konu anlatilabilirdi ya da tembel tembel yatan bi adam resmiyle de yapilabilir di diye dusunuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.