İran Türkiye’de adam(!) kiralıyor

   Değerli kardeşlerimiz,

    Son yıllarda gelişen bazı olayları derinlemesine analiz ettik, üzerinde durduk. Ehli Sünnet inancının karşısında olan takım ve onları besleyenlerle alakalı bağlantılara dikkat kesildik. Ve bir takım kanaatler oluşmaya başladı.

   Bu kanaatlerden bir kaçını sizinle paylaşmak istiyoruz.

-Fetö’nün devlet kademelerinden ihracından sonra İran yanlılarının doldurulacağını ilk biz duyurmuştuk ve haklı olduğumuz ortaya çıkmıştı. Olayın boyutu daha büyük. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve büyük belediyelerde yapılandıklarını görüyoruz.

   Bunlara neden müsaade ediliyor? Bazısı bilindiği halde başbakan ve cb danışmanı konumunda. Ama orada tutuluyor. Peki neden?

   Bu nokta tam bir muamma.

   İlçe belediyesinde İran ajanına konferans verdirmekle maruf belediye başkanı büyük şehir belediye başkanlığına aday gösterilip, başkan yaptırılıyor. Neden?

  Tam bir muamma…

   (Bu muammalara da tahammülümüz kalmadı artık, daha iyi olacak, şu geçsin öyle olacak, bu geçsin daha iyi olacak derken daha berbat oluyor)

-Hükumet yiyici menfaatini/cebini düşünen, Erdoğan’ın gölgesinde krallar gibi işini yürütenlerle doldu. Bunların çoğunun bir gayesi amacı yok. Rüzgar nereye eserse o yöne dönen cinsten insanlar. Köşe başlarında bunlardan da var.

   Ve bunlar açık hedef.

   Satın alınarak bazı İran yandaşlarının bir yerlere gelmesi için kulis yaptırılıp baskı aracı olarak kullanılıyor. Bu vesileyle yapılanma kolay oluyor.

-Ehli Sünnet düşmanı güçler (İran olduğunda kuvvetli kanaatimiz var) Türkiye’de adam kiralıyor.

   Kah bir televizyon kanalını, kah bir gazeteciyi satın alıyorlar. Zaten particilik zihniyetiyle yayın yapan kanallarda şuur ve önem verilen bir değer olmadığı için onları satın almak kolay oluyor. Bir bakıyorsunuz hiç beklemediğiniz bir kanalda Ehli Sünnet hocaefendi veya bir cemaat hakkın olumsuz yayınlar oluyor. Bu, az bir metaya satıldıkları için.

   Yine satılmaya alışmış, temel ilkesi para/şan/şöhret olan gazetecileri kiralıyorlar. Büyük medyadan seçtikleri bu kişilere belirli kişileri hedef koyup saldırtıyorlar.

   Farklı tv/gazete ve yazarlardan da aynı şekilde saldırılar olduğunu göreceksiniz.

   Bunun sebeplerinden biri de Ehli Sünnet hocaları hedef alırken 1-kimin hedef aldığı konusunda kafa karışıklığı oluşturmak ve 2-farklı seslilik meydana getirmektir.

    1-Yani mimli bir İran ajanı saldırdığı zaman tasmayı tutanı hemen anlıyoruz ama ses farklı yerlerden çıktığı zaman kimin ne amaçla saldırdığını anlamıyoruz, sadece saldıranı görüyoruz.

   2-Türkiye’de sanki bir kesim değil de farklı tonlardan bir çok kesim cemaatlerden rahatsız havası oluşturmak gayretindeler. Hükumet yalakası kanalları bu yüzden kiralayıp saldırtıyorlar.

KİRALAMAK EN KOLAYI

   Belki her kademeye adam yetiştiremezsiniz, medyanız yoktur sesiniz çıkamaz, hedef şaşırtmak istersiniz ama elemanınız yoktur. En kolayı adam(!) kiralamaktır. Gayesi olmayan/Zaafı para olan her insanı kiralayabilir hatta kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Ve böylelikle onlarca adamınız, kanalınız, köşe yazarınız oluverir.

www.ihanlar.net

13 Yorum

 1. Şiiler Ehli sünnet içinde fitne çıkartmayı bırakıp, yayılımcı politikadan vazgeçerse bu dediğiniz şey zaten olmayacaktır.

 2. siyonist güç, islam dünyasında şii sünni gibi grupları birbirine karşı kışkırtmak, birbirinden nefret ettirmek, hatta çatıştırmak için her türlü yolu dener. başımızda ehil bir hükümet olmadığı için bu emellerine de çok çok kolay ulaşırlar. buna dikkat! çözüm islam birliği

 3. Hey gidim heyyyyyyyy.at gözlüğü takmaya devam.yapılan yanlışlar söylendimi, hemen erdoğan düşmanlığı ile yaftalamaya devam edin bakalım Allah sonumuzu hayreyleye

 4. Kadın da kiralıyor geçmişi bu geçmişi Zerdüştler (Bkz: Mut’a nikahı), adam kiralamışlar çok mu?

 5. Doğru. Ülke içi ve dışından bağışlar da toplanıyor o mahalledeki üreme sorumularına. Para, yiyecek, cep telefonu, kıyafet, okul gereçleri falan, herşeyi dileniyorlar medya dilenciliği vasıtasıyla, resmi ve gayri resmi olarak.

 6. Bayramdan sonra nasip oldu Mescid-i aksa yI ziyaret ettik TelaiViv de rehberin dediğine göre bir Yahudi Mahallesi var sadece işler I çocuk yapıp okutmak devlet maaş veriyor başka bir şey yok
  Bizim ehli sünnet in bir kere birbirine güveni yok nasıl olsunki insanlar zamanında cahil bırakılmış şimdide okuyan diploma için okuyr
  gidişatı iyi görmüyorum ama yinede hayırlı olmasını diliyorum

 7. dogru.tebrikler

 8. Kesinlikle katılıyorum size bizim en birinci vazifemiz ittihadı İslami sağlamak
  Ama daha cemaatler ittifak etmiş değiller

 9. 1- http://w ww.dinihaberler.com/m/cemaatler/senocak-kadinlar-pantolon-giymesin-kaslarini-almasin-universiteye-gitmesin-h125545.html

  2- https://w ww.cnnturk.com/turkiye/ilahiyatci-ihsan-senocaktan-tepki-ceken-aciklama-kadinlar-pantolon-giymesin-kaslarini-almasin-universiteye-gitmesin

  3-http://w ww.cumhuriyet.com.tr/m/haber/turkiye/829905/Kafaya_bak…__Kadinlar_pantolon_giymesin__kaslarini_almasin__universiteye_gitmesin_.html

  KARDEŞLER !…
  MÜSLÜMANLARI HİZAYA GETİREN BU MEDYALAR VAR.
  HAKİKİ HOCALARI HEDEF TAHTASINA OTURTUYORLAR!
  Herkes (bana göre) edasıyla konuşuyor.
  Bu firavunane özellikten vazgeçmeliyiz!

 10. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim.Cemaatler bir araya gelsin,birlikte yanlışlarını,doğrularını konuşsunlar.Bu olan şeyler değerlendirilsin.Cemaat içlerindeki,yurtlardaki,kurslardaki olumsuzluklar giderilmeye çalışılsın.Her gelenden gidenden para isteme devri bitsin.Cemaatler kendi içlerindeki bu tür şeyleri temizlemezlerse birileri çıkar onlar temizler.O nedenle ehli sünnet hocalar da bir araya gelsin, onları birarada kenetlenmiş olarak görmek istiyoruz.Nasıl bid’at ehli birbirinden hiç ayrılmıyor,her programa birlikte çıkıyorlar,ehl–i sünnet hocalarımızdan da bunu bekliyoruz.Şunu söyleyeyim bu fetö olayından sonra insanlar cemaatlere soğuk bakıyor.Para istenilen yerden kaçacaksın diyorlar.Çünkü zamanında fetö de yardım adı altında çok paralar topluyordu.Lütfen cemaatler artık kendine dönüp bir baksın,hep yanlışı dışarıda aramasınlar.Ben din kardeşlerimi uyarmak istedim,sözlerim anlayana, lütfen çarpıtanlar çıkmasın.

 11. Dedikleriniz doğru ise durum gerçekten çok vahim.Ben de şunu söylemek istiyorum:Bana göre de bu milleti birbirine bağlayan bağlar zayıflıyor sanki.Sosyal medyada birbirine küfreden,en ufak şeylere tahammül edemeyip kırıcı konuşan,bir eleştiri getiren olsa onu hmen ”fetöcü” olarak yaftalayan insanlar türedi.Kimse birbirinden emin değil artık.Bu sosyal hayatta da böyle.Okullarda,hastanelerde ve sokakta da böyle.Hele şu son zamanlarda yaşanan olay:İhsan hoca vaazlarını hep veriyordu.Ama şimdiye kadar hiç böyle tepki ve karalama gelmemişti.Ehli sünnet hocalar, belli kesimlere hedef göstertiliyor,karalanıyor ve isteniyor ki bu hocalar sinsin,kendi kabuğuna çekilsin.Bunu bahane bilip de kimi hoca kılıklılar ”Dinde şu yok,bu yok,yalnız ve yalnız benim doğrularım vardır!” deyip sevimli görünmeye çalışıyor.Kuzu postuna bürünmüş kurt oluyorlar adeta.Bir tarafta da sanki BOP’un ayak sesleri duyulmaya başlandı.Bu olayda da dinini,vatanını,bayrağını seven Kürt kardeşlerimiz hedef tahtasına konulup kalpleri kırılmaya çalışılıyor.Barzani’yi fırsat bilip onlara da dil uzatanlar türedi.Kimi kesimin aşırı zenginleşip kimilerinin yiyecek ekmek bulamaması bilinen gerçeklerden.Bu ülke nereye gidiyor?Bazı şeyler yanlış gidiyor gören yok,duyan yok.Bu millet bir defa daha ”Kandırıldık!”sözünü kaldıramaz.Bizim kaybedecek başka bir neslimiz daha kalmadı.Ehl–i sünnet, bu milletin,bu vatanın güvencesidir.Bu milletin kodlarını değiştirmeye çalışırsanız, yapmaya çalıştığınız şey elinizde patlar.Ayrıca Osmanlı’ya değer veriyorsanız, onlar ehl–i sünnetti ve İrancılar da nasıl Hz.Ömer’e, Hz. Ebubekir’e, Hz. Aişe’ye karşıysa Yavuz’a da karşıdır, Fatih’e de karşıdır.En kötüsü de bu milletin güvenine,desteğine ihanet etmek olacaktır.Allah sonumuzu hayr eylesin.

 12. Bu ülkede demokrasi ve tayyibizm olduğu sürece ehli sünnet üzeri yönetici leri görmek islam hassasiyeti beklemek yılların verdiği tecrübe lere göre imkansız

 13. Sorun yüzümüzü Kâbeye dönmememizden kaynaklanıyor. Mevcut Hükümetin son icraatlarına bakarsınız hem batı ve yunan tapınak yanlısı, verilen sözlerin yapılmaması (idam gibi), Ehli Sünneti dışlayıcı politikaları sonucu Rabbimizin bizi helâk ediyor oluşu.

  Farkındasınızdır topraklarımızdan kalkan uçaklar Müslüman halkı katlediyor, fakirlik büyük derecede artıyor, adaletsizlik artıyor, terörle mücadelece zerre kadar ilerleme yok. Bu söylediklerimi azıcık düşünürseniz anlarsınız zaten.

  Biz sayımız az olan ümmet şuurluyuz ama küfür bizden daha güçlü durumda. Daha da kötü günlerin geleceğini düşünüyorum ve sonunda Kemalistlerin ve münafıkların saldırıları daha da şiddetlenecek çünkü biz bunu hak ediyoruz.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.