Toprağını Satmayan Filistinliler

   Tarihçi Talha Uğurluel’in anlatımıyla toprağını satmayan Filistinliler… 24 milyon dolar teklif edilen dükkanı satmayan Filistinli…

SEÇME VİDEO

5 Yorum

  1. Faruk Beşer “Fethullah Gülen’in Fıkhı” diye kitap yazdığı ve “ilim silsilemin başına yazılmalı” dediği halde Fetöcü değilse bir plakadan veya evinde bulunan kitaptan veya gösterdiği kaynaktan Fetöcü diyebilir miyiz? Dershane olaylarında bile “fethullah Gülen yüzde yüz evliyadır” diyen Ahmet Akgündüz fetöcü değilse bu adama Fetöcü diyebilir miyiz? Şu var, onun görüşlerini savunup müdafaa ediyorsa uzak dururuz. Ama böyle birşeyi de görmedik.

  2. …..gundem/akp-nin-feto-mucadelesi-yalan-mi-talha-ugurluel-neden-arastirilmiyor-h31242.html ….bu sayfadan anladigima göre o zaman araba plakasi 34 FG … yalan mi…kitabinda FG kaynak gösteriyor.. valla kime inanacagim sasirdim

  3. kendisi cevap verdi iddialara, izleyebilirsiniz.

  4. Bu Talha Ugurluel..daha geçenlerde ortaya cikti..FETÖCÜ diye…insanlari Tur operasyonu ile yurtdisina kaciriyir diye..İhvanlar.net sizede bu adam reklamini yapiyorsunuz..

  5. Bu güzide kardeşlerimize iftira atanlara duyurulur.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.