Toprağını Satmayan Filistinliler

   Tarihçi Talha Uğurluel’in anlatımıyla toprağını satmayan Filistinliler… 24 milyon dolar teklif edilen dükkanı satmayan Filistinli…

SEÇME VİDEO

5 Yorum

Yorum Yap
 1. Bu Talha Ugurluel..daha geçenlerde ortaya cikti..FETÖCÜ diye…insanlari Tur operasyonu ile yurtdisina kaciriyir diye..İhvanlar.net sizede bu adam reklamini yapiyorsunuz..

  1. kendisi cevap verdi iddialara, izleyebilirsiniz.

   1. …..gundem/akp-nin-feto-mucadelesi-yalan-mi-talha-ugurluel-neden-arastirilmiyor-h31242.html ….bu sayfadan anladigima göre o zaman araba plakasi 34 FG … yalan mi…kitabinda FG kaynak gösteriyor.. valla kime inanacagim sasirdim

    1. Faruk Beşer “Fethullah Gülen’in Fıkhı” diye kitap yazdığı ve “ilim silsilemin başına yazılmalı” dediği halde Fetöcü değilse bir plakadan veya evinde bulunan kitaptan veya gösterdiği kaynaktan Fetöcü diyebilir miyiz? Dershane olaylarında bile “fethullah Gülen yüzde yüz evliyadır” diyen Ahmet Akgündüz fetöcü değilse bu adama Fetöcü diyebilir miyiz? Şu var, onun görüşlerini savunup müdafaa ediyorsa uzak dururuz. Ama böyle birşeyi de görmedik.

 2. Bu güzide kardeşlerimize iftira atanlara duyurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.