Youtube Kanalımızı 4. kez Kapattılar

 Youtube, içerisinde o kadar ahlaksız, boş beleş işlerle uğraşan, sahte hesap varken bizim 10.000 aboneli kanalımızı hiçbir gerekçe ve sebep göstermeden kapattı.

   Aslında Youtube gibi siteleri protesto etmek en iyisi ama ehli bidat propagandasını oradan yapıyor, biz de onlara karşı orada bulunarak doğrunun bulunması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

   Yeni kanalımız BURADA tıklayarak abone olun

SEÇME VİDEO

7 Yorum

  1. Yaratılan her şey Allahın değil mi? En güçlü Allah değilmi? Biz kendimizi Allahın yoluna vermemiz lazım. Başkaları ne yaparsa yapsın. Isterseler bin defa kapatsınlar. Durmak ve üşenmek yok. Yeterki gayemiz Allah rızası olsun. Hizmette durmak yok. Yolunuz açık ve yardımcınız Hak Teala olsun.

  2. Youtube bizi kendisine baglamis bulunuyor. Bizim gencler oradan dinini ögrenmeye kosuyor, hocalarimiz ordan fetva veriyor. Ipler ise gayri müslümlerin elinde. Ne yazik! Youtube’a bir alternativ bulamiyormuyuz. Mesela islamtube.com diye bir site var. Hangi cemaatin bilmiyorum, ehli sünnet mi degil mi? Ama Youtube dan iyidir bence, neden hocalarimiz videolarini Youtube dan cekmiyor da gencleri oraya celbediyor. Eger benim yazdigim siteden daha güzeli varsa ve kesin ehli sünnetse oraya akin akin gencleri yönlendirmek gerektir.

  3. bende şok oldum kapatmışlar youtube kanalını. ehlisünnet bir yahudisi hristiyanı ateisti vehhabisi selefisi deisti bir olmuş saldırıyorlar. haçlıseferi gibi birleşmişler

  4. Hiçbir ihlal söz konusu olmadığı halde kapattılar.

  5. Kullandığınız platformlarda telif hakları vs ihlal edildimi böyle oluyor. Ne video eklersin ne de ses.

  6. Şamil ÇeÇENDAĞLI

    sakal gibiyiz kestikçe daha gür çıkacagız ümitsizliğe düşmek yok onların böyle yapması bizim hak dava da olduğumuzu gösteriyor ve bizi biraz daha perçinlemeli. ..

  7. Bir an evvel yerli bir video platformu kurmamiz gerekiyor aslında.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.