Mustafa İslamoğlu sonunda Erdoğan Düşmanlığını Gösterdi

   Mustafa İslamoğlu sonunda Recep Tayyip Erdoğan’a olan düşmanlığını gösterdi. Son günlerde sahte belgelerle Erdoğan’a karşı yapılan suçlamaları beğenip paylaşan Mustafa İslamoğlu aslında ne kadar siyasetle iç içe olduğunu (belediye ve diyanette yapılanma) gösterip Erdoğan düşmanlığını açığa vurdu.

   Ak partili belediyeler ise bu adamı konferansa çağırıp hediye veriyor. Bazı Ak parti savunucusu yazarlar da öve öve bitiremiyor.

   Şu saatten sonra bu adamı konferansa çağıran, konuşmacı olarak gören, öven adamlara dikkat edin. Gizli bir gündemlerinin olduğunu anlayın.

15 Yorum

 1. Doğru dedin çok zaman tip bile çok şeyin nişanesi

 2. 😀😀😀😀😀😀

 3. Geleceğin 2. Fetö’südür,devlette teşkilatlanıyor demişti Mısıroğlu. Suriye’yi İran’a verelim gitsin diye hutbeden haykırmadı mı bu?. Şialık adı altında ihtilal yapmazsa ne diyeyim.

 4. 93 harbinde Rus zulümünden kaçan Karaçay Türklerinden olan muhacir bir aile’ye mensup Abdüllatif Şener adeta celladına aşıktır. O çok sevdiği, öve öve bitiremediği Suriye kasabı Beşar’ın hamisi Rus emperyalistlerinin Karaçay-Çerkessk illerini zamanında nasıl böldüğünü, nasıl birleştirdiğini, kollektiflerle nasıl sömğrüdp soyduğunu, Karaçay insanının terketmek zorunda kaldığı toprakların halkını nasıl ruslaştırdığını, iskan ve sürgün politikasıyla ta Havaska harbinden beri bu Kafkas Türklerine neler ettiğini, 1943-44 felaketlerinin ne dil ne vatan bıraktığını, Dünya’nın her yerine dağılmalarına sebep olduğunu, Sibirya’da çalışma kamplarında, sürgünlerde yollarda öldürdüğünü bilmez gibi, celladına aşık Abdüllatif Şener. Aslını unutmuş halde söylediğin riyacı ve nifak dağıtan sözlerinin bir kıymeti yok, Tweet’lerini paylaştığın, akıl hocalığı yaptıkların da muteber zevat değil, bozacı’nın şahidi şıracı.

 5. M.İ beni şaşırtmadı bu hareketiyle.O ve onun gibiler güce şapka çıkarırlar.Hangi taraftaysa güç o tarafa geçerler.Renkleri gridir onların,bir ondan bir bundan misali.Beni üzen taraf devletimizin güç elindeyken dini magazinleştirenlere,dilediği gibi yorum getirenlere,ehl–i sünnet inanç değerlerini ayakları altına alanlara,sünnetin delil olmadığını iddia edenlere,televizyonlardaki edepsiz programlara,neslimizi bozanlara bir türlü gerekli ve yerinde önlemler alamayışıdır.Elbette güç kimsede kalmaz,kimse baki de değildir.Allah ise bütün noksan sıfatlardan münezzeh.Bu nedenledir ki hükümetimiz tekrar doğrulmak istiyorsa,Allah’ın dinine yardım etmelidir.Etrafına sadık,doğru,vatanperver,ihlaslı kimseleri almalıdır.

 6. ŞAMİL ÇEÇENDAĞLI

  Buda bizim müslüman deve Kuşlarımizdan bir örnek, hoşgeldin deve kuşu kardeş. ..halin keyfin nasıl? ula varya bizim içimizde böyleleri var olduğu müddetçe biz daha çokkkk fırın ekmek yememiz lazım neyse cuma gecesi sinirlenmemem lazım.

 7. Bu adamı bu seviyeye taşıyan hükümetin kendisi değil mi. Ama şimdi hapı yuttu ülkenin en büyük değeri sayılan Akp ye karşı tavır aldı.

 8. İsyanoğluna elbet ehli sünnet dışı akımları için gereken cevap verilecek; lakin yorumlara bakılırsa daha müslümanlar olarak bizler bir ve beraber olamamışız..Yaw osmanlı nasıl kaç yüz sene bir ve beraber yaşadıysa biz de yaşayabiliriz..Etrafımız yangın yeri kardeşler,aynı gemideyiz..!

 9. Herşeyin sırası zamanı var. Bir tepkinin verilmemesi başka birşeyi görmezden geleceğiz anlamına gelmiyor

 10. İhvanlar; Siyasete bilir bilmez girmesenizde, halkı Ehli Sünnet dairesi içinde nasıl kalınır bilgilendirseniz yeterli olacak.Aile Bakanının Ebubekir hoca hakkında yaptığı açıklamalara neden tepki göstermediniz?İşinize gelincemi Ehli Sünnet olunuyor?

 11. Mustafa islamoğluna laf söylendiği kadar abdüllatif şenerede bir şeyler söylemek lazım eğer elinde belge varsa açıklaması lazım.

 12. Kıymetli kardeşlerim devlet elindeki imkânları kullanıp bir meclis araştırma komisyonu kursun ve bu belgelerin SAHTE mi? ESASMI? olduğunu belirlesin.bu onların işi.

 13. Bunlar çöküşün bas baya ortaya çıkışıdır. Ne İslami düzene doğru bir adım atan, ne haramları yasaklayan ne de Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyi bırakmayan (yıllardır Ehli-Sünneti katleden İran ve Rusya ile yakınlaşan) bir hükümetimiz var. Başbakanımız dağlara taşlara kocaman putları dikiyor, Reis-i Cumhur sırf oy uğruna Kemalistlere yaranmaya çalışıyor.

  Bir kaç yıldır milliyetçi/kafatasçılarla birlik olup (İslamiyetin yerine Milliyetçiliğin getirildiğini bildikleri hâlde) ve bu yüzden Türk olmayan Müslümanları gücendirdiler.

  Danışmanların Şia ve Mutezîle zihniyetinde olmasını yadırgamıyorum artık. Küfür tüm gücüyle saldırıyor ve saldıracak.

 14. Hayret ediyorum bu tipleri proje olarak göremeyip bir de değer verenlere. Ne kadar kopmuşuz hak ve hakikatten ki ben projeyim diye adeta bağıran bu ve benzeri tiplere aldanıyor günümüz insanlarının çoğu… Bu kadar gafil olmaktan sana sığınıyorum Ya Rabb.

 15. Şamil ÇEÇENDAĞLI

  Erkek dediğin müslüman adam dediğin öyle sırıtmaz adam gibi sohbetini anlatır sehid bayram ali gibi timurtas hoca gbi yıllar evvel bu adamın konuşmasını izlediğimde sinsi gülüşünün altında bişeyler olduğunu farkedip dinlemeyi bırakmıştım o ne öyle zeki Müren gibi edalar isveli cilveli konuşmalar,iran ajanı ve bizim peygamberimize olan sevgimizi baltalamaya çalışan birisi. ..bunun müdavimleri de sia yalayicisi tipini görünce kapıyorum tv de nette vs. ..

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.