Reza Zarrab Deşifresi – Tuğrul Selmanoğlu

   Alman’ya da Almanlara karşı yaptığı mücadelesiyle tanınan Tuğrul Selmanoğlu Reza Zarrab ile alakalı çok önemli hususlara dikkat çekiyor. Bunlardan birisi de Fetö’nün karşı gibi gözüktüğü bir kişiye hemen sahip çıkılması, kahraman ilan edilmesi. Ve böylece tongaya düşüyorlar. İşte bütün sıkıntı da bu. Medyanın, siyasetçilerin bir çizgisi yok! Düşman birisini eleştiriyorsa onu savunuyorlar, kendilerini övüp savunan birisi olursa ne olduğuna önem vermeden sahipleniyorlar. Halbuki hak ölçüsü olmalı. İnce eleyip sık dokumalı. Particilik adına, muhalefete iyi vuruyor ya da düşman saldırıyor diye kimseye itibar edilmemeli. Gerçek samimi dava adamıysa o başka tabi ki.

   Bu vesileyle şunu da belirtelim ki, bu dava iyi çalışılmış bir komplo elbette. Alt yapısı hazırlanmış, zamanlaması yapılmış.

   Fakat bu gibi çorapların başımıza örülmesinden neden ders almıyoruz?

   Hükumet Ehli Sünnet’i siyasi hesaplarına kurban ederse, sahip çıkmazsa ve bidat ehline göz yumup Allah’ın erlerine “merdiven altı” demeye başlarsa, İslami kurumlara Allah’ın hükümlerine ters olarak kadın yardımcılar atanmaya başlarsa Allah (Celle Celaluhu) de iti köpeği musallat eder ve ansızın yardımsız kalırsınız…

   Allahu Teala. hükumetin din alanında yanlışlarını görerek dönmesini “geç olmadan” nasip eylesin. Yoksa daha kötü günler bekleyin.

www.ihvanlar.net

5 Yorum

 1. müslüman bir defa sokulduğu yerden bir daha sokulmaz. CB her seferinde biz aldattılar diyor. herşeyden haberi var, elinin altında 4 tane devlet bankası var ama faizi kaldırmak bir yana faiz indirimi için ağzını açmadı bu zamana kadar. Erbakanı indirmelerinin tek sebebi bankacılığın tekerine çomak sokmasıydı. laiklik filan değil. CB faiz düzenine dokunmadığı için o koltukta. değil 2023 2070 kadar o koltukta oturturlar.En garip olan ise ” ama CB ye izin vermiyorlar ” safsatası. ABD CB ile uğraşıyor, avrupa uğraşıyor filan filan. onun işi bu oyunların üstesinden gelmek . kimse uğraşmasa sokaktan birini oturt o koltuğa yapıştır vergileri herşey tıkırında gider. mühim olan o saldırılara karşı strateji ile üstesinden gelmek. şuanki ekonomik duruma ortada. ABD nin kandırmasıyla Suriyedeki savaşı başlatan biz olduk. halbuki erbakan 2003 te suriyeyi işgal edecekler demişti. bırakın geleceği okuyabilmek daha önceden tespit edilmiş tehlikeleri velhasıl burnunun ucundaki tehlikeleri göremiyor.Sürekli bu millete zarar verenlere sahip çıkıyor. Hapisteki mehmet baransu denen gazeteci 2011 de suriyede kürt koridoru kuracaklar bu savaşa girmeyin demişti.dün ise türkiyeye sığınan ypg sözcüsü ” Amerikalılar ypg ye akdeniz ulaşmazsanaız kalıcı olamazsınız ” dediğini söyledi. yarın besleyip durduğumuz öcalanı oradaki kürt devletinin başına getirirlerse şaşırmayın. nereden mi çıkarıyorum ” 3-4 yıl önce öcalana ” ev hapsi konuşulmaya başlanmıştı. uzun lafın kısası CB bu işi beceremedi. İnşallah bizeikinci bir İttihat teraki enkazı bırakmaz.

 2. Halkı zaten fakirleştirdiler, cahilleştirdiler. 100 sene önceki yahudi projesi uygulanıyor. Bu da halkı ahlaksızlaştırma projesi, toplumu ahlaken çökertme projesi, 100 senedir uygulanan proje bu. Bunda da kısmen başarılı oldular.
  Bu proje uygulanırken halkın durumu kontrol edilerek kademeli şekilde gidilmeye çalışıldı.
  Televizyon ve İnternette bu projeyi hızlandırdı.
  Proje yolunda giderken dur denildi. Hep bu komplolar alaşağı etmek için fakat edemeyecekler. Projeleri de akim kalacak Allah’ın vaadi var teslim olun ehli sünnete, İslam’a.
  Müslümanlar dinine sahip çıkmalı. İslam’a kıymet vermeli.
  İmamı Rabbani hazretleri: Muhammed aleyhisselama uymak demek küfrü yok etmek demektir. İslam ve küfür birbirinin zıddıdır. Birinin bulunduğu yerde diğeri bulunamaz. Birisine kıymet vermek, ötekisini aşağılamak olur.

 3. Şu son zamanlarda İhsan Hoca’nın açığa alınmasıyla ilgili çoğu kişi asıl yüzünü gösterdi.Bazı bakanlar bizlerin değil de İhsan Hoca’nın sözlerini hazmedemeyenlerin safhına geçtiler.Üst düzeyden İhsan Hoca’yı destekleyen bir tek kişi çıkmadı en azından varsa da ben görmedim.Adeta İhsan Hoca’ya tepki var ama televizyon kanallarından dini istediği gibi yorumlayanlara söz yok.Sonuç ne?Bunu gören bizlerin sevgimizin ve saygımızın gitgide azalması.
  Bu olaylar artık eskisi gibi beni ilgilendirmiyor,benim gibi çoğu kişiyi de ilgilendirmiyor.Reza Zarrab’ı biz kahraman yapmadık ki yapanlar görsün bunları.Cumhurbaşkanı bir söz söylemişti.Onu hiç unutmuyorum.’At izi,it izine karıştı.’ diye. Şu zamanlarda bunun aynısını yaşıyoruz.Türkiye nereye gidiyor?Bizi sımsıkı bağlayan bağlar çözülmeye çalışılıyor,aileler kendi içinde harap.Bu millete dini hakikatler gereği gibi öğretilemedi.Her telden bir ses çalınıp, gençlerimizin dini konularda boşluğa düşmesine sebep olundu.Artık her yere mescitler yapılıyor ama çok az kişi haricinde namaz kılan yok.Başörtüsü her yerde serbest oldu ama çok azı hariç layıkıyla kapanan yok.Bu millet en büyük değerlerini kaybediyor gören yok.Bizi zaten yabancı güçler kuşatmış,ama bir sirkelenip kendimize gelesimiz yok.Toplumumuza bir bakıyorum da insanlarda sevgi,saygı,hoşgörü,sabır,paylaşma,ihlas,içtenlik,hasılı bir müslümanı müslüman yapan özellikler azalmış.Bizim aslında en büyük derdimiz bunlar.Çünkü bizler bozulduk.İnşaallah bir an önce kendimize geliriz.Yoksa halimiz gerçekten de çok berbat.Allah yöneticilerimize de feraset versin,yanlış kararlar aldırtmasın.Çünkü her yapılan şeyin sonuçları bizleri de etkilyor.

 4. He senin her şeyden haberin var mıydı her zaman?

 5. Çok şükür uyandınız gibi.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.