Ortaokul ve Liselerin berbat hali

   Sitemizin genç takipçilerinden bir kardeşimiz bu konuya dikkat çekmemizi istemiş. Kendisi de aynı ortamlarda bulunuyor olması hasebiyle yakinen şahit olduğu bir çok iğrençliği bize ileten kardeşimiz yetkililerin acilen eğitim sistemine/gençliğe el atması çağrısını bizim aracılığımız ile duyurmamızı istiyor.

   Ortaokul ve Lisede (tabi ki hepsini aynı kefeye koymak doğru değil ama) ekseriyetle gençlerin hali çok berbat. Aralarındaki muhabbetler, şakalar, tavırlar burada anlatılmayacak kadar iğrenç boyutlarda.

   Sınıf içinde dans edip internete atıyorlar. (Başörtlü olmuş olmamış farketmiyor, yapacağını başörtüsüyle yapıyor. Neticede altında şuur olmayan bir bez mesabesinde) Kız/erkek karışık birbirleriyle küfürlü konuşuyorlar, saçma sapan şakalar yapıyorlar, bel altı muhabbetler dönüyor. Ve bunları açık/gizli çekip internete atıyorlar.

   İnsanın yüreği sızlıyor. Bunlardan ne Fatih ne de Selahattin olur deyiveriyorsunuz. Fatihleri doğuran ana da buradan çıkamaz. Bunu görüyorsunuz.

   Çocuklar bizden, bizim elimizden kaymışlar, kültürümüzden, gündemimizden, dertlerimizden çok uzaklarda boş beleş işlerin, muhabbetlerin peşinde koşuyorlar.

   Başörtülü diye gönül rahatlığı ile gönderilen kızlar aynı melanetleri o şekilde yapıyor.

   Ortaokulu, lisesi… Düzü, anadolusu İmam hatibi. Hepsi aynı hiçbir fark yok. (Bazı ehemmiyet verilen okullar müstesna)

   Ey anneler, babalar! Vallahi sorumlusunuz. Evlatlarımız hiçliğe doğru kayıp gidiyor.

   Ey yetkililer vallahi sorumlusunuz! Geleceğimiz yok oluyor.

www.ihvanlar.net

6 Yorum

 1. Laik devletin yetiştirdiği gençlikten ne bekleyeceksiniz

 2. Medreselerin kıymetini bilmek lazım. Selahaddinler Fatihler medreselerden yetişti.

 3. Durum uzun zamandan beri böyle ve aslında daha berbat.Ben, artık geçliğin bilerek ve istenerek bu hale getirildiğini düşünüyorum. Hiç bir amacı,hedefi,değeri ve saygısı olmayan bir gençlik yetişiyor.Gençlerin ellerinde son model akıllı telefonlar,kulaklarında kulaklıklar,sınırsız internet ya bir video seyrediyorlar ya da bir müzik dinliyorlar.Gençlerimiz hedefsiz ve sorgulamayan,düşünmeyen,ahiret kaygısı olmayan bireyler haline dönüştüler.İmamhatiplilerin de artık bir farkı yok istisnalar hariç.Kaldı ki imamhatipler de bile namaz kılanların oranı çok azken,varın siz düşünün.Gençler müziğin,internetin,bilgisayar oyunlarının,futbol fanatizminin,uyuşturucunun,modanın,alımlı olmanın,bazı büyük günahların kıskacındalar.Gelecekte bu gençler bir yerlere gelip ülkeyi yönetecek.Bu nasıl olacak?
  Haklısınız bu durumdan herkes mesuldür,kimse sorumluluklarından kaçamaz.Herkes idare ettikleri ve sorumlu olduğu kişilere karşı sorumludur.Ama en çok da devlet.Sonra da ebeveynler.Halimiz çok acı,biz birileri tarafından çoktan kuşatılmışız ama farkında değiliz.İnşaallah çok geç olmadan, içinde bulunduğumuz bu derin uykudan bir an önce uyanırız.

 4. Laik
  Özgürlükçü
  Demokrat
  =
  Örtülü
  Örtüsüz
  Çıplak
  Laikligi benimseyen milletimiz dinine dönmeden ne değişeceğini zannediyor.

 5. malesef aynen ole

 6. ŞAMİL ÇEÇENDAĞLI

  Nette türbanlı twitter yazıp twitter daki foto ve videoları bimere şikayet etmekten gına geldi,her şey den habersiz sosyal medya hesaplarına fotolarını ve videolarını yükleyen kadınlarin fotoları cinsi sapiklarin hesaplarında onbinlErce haram gözlere peşkeş çekiliyor,markette pazar da sokakta gizli çekim videolar yapılıp birtakım müslüman düşmanı cenahlar hesaplarında yayınlıyorlar ve işte müslüman kadınları başörtülü kızlar böyle diyor, ve İslama peygambere bu şahıslar üzerinden iftiralar atılıyor,yüzlerce kez dedik sosyal medya hesaplarıniza foto yüklemeyin diye kimseleri dinletemedik şimdi fotolar sapıkların sitelerinde peşkeş çekiliyor. ..medrese usulü kız erkek eğitim öğretim gosterilmedigi müddetçe bu aptalliklar olacak maalesef,türban artık fantazi malzemesi olarak görülüyor ve kullanılıyor. ..artık cinsel münasebete girmek için sevgili yapmak için saçı açık kızlardan çok türbanlı kızlar okullarda erkekler tarafından tercih ediliyor. ..eğitim sistemi kökten degistirilmeli karma eğitim de hormonal değişim gösteren kız ve erkek öğrenciler birbirlerine karşı ilgi alaka ve cezbedici gözüküyorlar. ..başörtülü öğrenciler ayda 3-4 sevgili değiştiriyor,sigara içen bira içen videolarını küfürlü konusmalarla sosyal medya üzerinden canlı yayın yapıyorlar. ..ben bimere şikayet etmekten bıktım bunlar bıkmadı. .. (MEDRESE GERİSİ VESVESE. ..)evladı olan anne babalar çocuklarınızı takip edin durum vahim. ..

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.