Ahmet Hakan’dan Yahudi Taktiği: Gündemi Meşgul Et

   Cenabet ağzıyla Cübbeli Hoca’ya saldırarak prim yapmaya çalışan Ahmet Hakan Mustafa İslamoğlu’nun “namazı yahudilerden öğrendik” zırvasına dair Cübbeli Hoca’nın reddiyesinden bir parça verip mikrofonu biraz Mustafa’ya sonra biraz Cübbeli Hoca’ya tutarak aralarında hararetli bir tartışma varmış gibi gösterip Türkiye gündemini meşgul etmeye çalışıyor.

   Özellikle dış tehditlere karşı milli birlik ve beraberliğin olması gereken, gündemin bu operasyona odaklanıp milletin desteğinin sağlanması gereken şu günlerde operasyonu hafife alan yayınlar yapıyor bunun yanında gündemi “hoca kavgaları” algısı oluşturdukları haberlerle de meşgul ediyorlar.

   Bu sizce ne taktiği?

   Mustafa İslamoğlu gibiler zaten bunu yapıyor. hazreti Adem’e baba buluyor, namazı yahudilerden aldık diyor, Maymunlarla başka bir ırktan birleşiyoruz diyor vs. Bu gibi zırvalarla birlikte alimlere ve sahabelere hakaret ederek İslami kesimini gündemini kendisine çekip meşgul ediyor.

   Ahmet Hakan’da bu işe çanak tutuyor.

CÜBBELİ HOCA BU OYUNA GELMEMELİ

   Ahmet Hakan’ın çok mu umurunda namazı kim kimden öğrenmiş? Kim bu konuda ne demiş? Ne alakası var? Bu konuyu önüne alacak en son kişi Ahmet Hakan’dır. Peki, durduk yere günlerdir neden böyle bir haber yapıyor?

   Meseleyi anlıyorsunuz değil mi?

    Cübbeli Hoca bu oyunu görmeli ve Ahmet Hakan’a pirim vermemeli. Kanalına röportaj verip reytingini artırmamalı.

   Bir kavga varmış, birbirlerine girmişler gibi bir görüntünün oluşmasına sebep vermemeli.

   Zaten konuşmasının tamamını da vermiyorlar, kavga havası oluşturacak şekilde kesip biçiyorlar.

   Bunlar bir yerden aldıkları talimatları uyguluyorlar. Alet olmamalıyız.

BAKIN KENDİLERİNİ NASIL ANLATMIŞLAR:

   Çay içip kahvaltı yapacak kadar samimiyeti olanlar birbirini ısırmaz. Mason Medya’nın Fetö’den sonra parlatmaya çalıştığı ve Kadir Mısıroğlu’nun “geleceğin fetösü ve daha tehlikesi” dediği kişiyi halka arzetmek için Cübbeli Hoca malzeme yapılıyor.

   Ahmet Hakan’ın yaptığı bu gibi (ve dahası gelecek olan) haberler bir komplo. Cübbeli hoca’ya ve Müslümanlara kurulan tuzak.

www.ihvanlar.net

7 Yorum

 1. Vah ki ne vah. Bu nisyanoğlunun 20 senelik takipcileride aynı kafa adamlar narkoz yemiş gibi.

 2. A. Hakan’ın düşmanlık yaptığı ilk müslüman lider kimdir.

 3. Bozacı’nın şahidi şıracı. İçlerinde, kalplerinde huzursuzluk olduğuna eminim bu taife’nin. “Benim din’im bana, senin din’in sana.” Kendini bu dinin çerçevesi içerisinde şeksiz şüphesiz iman etmiş olarak görmeyenler hariç’ten gazal okumasın. Nema’lanmaya çalıştıkları konular Cehhenem bileti olarak tutuşturulacak ellerine, vefat anında yani o çok kabadayıca karşı geldikleri ilahi hükümlerden sadece bir tanesi olan ölüm’e direnebilsinler de görelim, Cenab-ı Hakk’ın emriyle vaki olacak olan ruh teslimi sırasında karşı koysunlar bakalım, irademiz var, aklımız var, alternatif yollarımız yorumlarımız var diyen ve sözde Hakk’a direnen bu azgınlar ellerinden geliyorsa Azrail Aleyhisselam’a karşı koysunlar.

 4. Bu Ahmet Hâkamd kaz…ı ne oldu da böyle oldu. Bir t…r istiyor Nişantaşı çocuğu

 5. Yanlışım varsa düzeltiniz.Ben dini konularda yanlış birşey söylediğimde, insani bir şekilde uyarıldığımda asla gocunmam.Ama ben bunu Ömer Bilmen Nasuhi’nin Büyük İslam İlmihali’ne dayanarak ‘dinler’ dedim.Orada dinleri başlıca 3 kısma ayırmış.Hakiki dinler,muharref dinler ve batıl dinler olmak üzere.Hakiki dinler den bahsederken ‘Allah Teala tarafından konulup peygamberler vasıtasıyla insanlara bildirilmiş olan dinlerdir.Bunlara ‘İlahi’ ve ‘Semavi’ dinler de denir.
  Semavi dinler esas itibariyle birdirler,hepsi de esasta bir olup aralarında yalnız bazı ibadetler,muameleler bakımından bir fark bulunmuştur. Hz.Adem’den Hz.İsa’ya kadar olan bütün mübarek peygamberlerin insanlara bildirmiş oldukları dinler,esasen bir;Allah’ın birliği akidesine dayalı iken,bunlar sonradan bozulmuş,asılları kaybolmuş olmakla,Hak Teala Hazretleri en son ve en büyük peygamberi olan Hz. Muhammed’i sallallahu aheyhi vesselam bütün insanlara peygamber olarak göndermiş,O’nun vasıtasıyla da hakiki dinlerin en sonu ve en mükemmeli olan İslam dinini kullarına ihsan buyurmuştur.Bundan dolayı bugün yeryüzünde hakiki ve ebedi din ancak İslam dinidir.’ diyor.
  Muharref dinler için ise:’Bunlar yukarıda da işaret olunduğu üzere asılları bakımından birer hakiki din iken sonradan bozulmuş,ilahi mahiyetlerini kaybetmiş olan dinlerdir.’ diyor.
  Kaynak:Büyük İslam İlmihali
  Ömer Bilmen Nasuhi
  Sadeleştiren:Mehmet Talu
  Bilemiyorum, buradan benim yazdıklarım daha iyi anlaşılacaktır diye düşünüyorum.Benim kastettiğim bu semavi dinler konusuna giren dinlerdi.Esasen elbette genel adı ile İslam olarak adlandırılıyorlar.Ancak bozulmamış halleri bakımından semavi dinler olarak adlandırılıyor.Ben böyle anlıyorum.Yanlışım varsa admin beni uyarsın.Ben de yanlış üzerinde ısrar etmek istemem ama kitaptapta yazanlar ortada.

 6. Esselamüaleyküm. her ne kadar cevap butonu kapali isede editörün izniyle bir düzeltme yapmak isterim
  gulsum hanim, bilmemiz gereken şöyle bir incelik var. takdir edersiniz ki tek din islamdir. geçmişte de islamdı, gelecektede islam olacaktır. yani Adem aleyhisselam da müslümandi ve islami tebliğ etti, yunus aleyhisselam da, musa aleyhisselam da ve diger peygamberlerimizde …
  yani anlamamiz gereken şu ki din bir tanedir. yani hak din. farkli olan nedir?
  şeriat. yani hükümler. şeriat degisebilir.
  bir de yahudilik ve Hristiyanlik bozulmadan once hakti derken (boyle birsey dememeliyiz)
  şoyle ifade edilebilir. yani isa aleyhisselam ve musa aleyhisselama tabi olan muslumanlardan ve bu zamandakiayrilan kisileri ifade etmek icin yahudi ve nasara ismini aldilar.
  ve ayrica onlar da Allah Teala a ya inanıyorlar derken, evet bir yaraticiya inaniyorlar ancak bu bizim inandimiz Allah Teala’ya degil. kendi uydurduklari ilaha…
  ve son olarak namaz ibadeti bozulmamis hak dinlerde vardi dediniz?!
  hangi dinler ?
  dediğimiz gibi din tek. soyle diyebiliriz başka şeriatlarda namaz oldugu dogrudur.
  اسلام عليكم

 7. Bu kişinin sözlerinin zerre kadar kıymeti yok.Gel gör ki gündemi meşgul ediyor,bile bile ettiriliyor.Bu kişinin sözleri İslamiyet’in ilk geldiği zamanki kafirlerin sözlerine ne kadar da benzerlik gösteriyor.Onlar da Peygamberimiz’in sallahu aleyhi vesselam, diğer dinlerden etkilenip İslam’ı (haşa) uydurduğunu söylüyorlardı.Hz. İsa’nın aleyhisselam ahir zamanda gelmesi meselesini bile ehl–i sünnetin diğer fırkalardan ve dinlerden etkilenerek ortaya koyduğu fikrini ifade ettiler.Yani şöyle niye düşünemiyorlar:Bir inanış doğruysa bunun aynısı diğer inançlarda ve fırkalarda neden olmasın?Kaldı ki Hristiyanlık ve Yahudilik de bir zamanlar bozulmadan önce haktı,Allah’ın diniydi.Yani hala tevhid inancının kırıntıları bu inançlarda var.Onlar da Allah Teala’ya inanıyorlar.Ancak şirk koşuyorlar. Namaz ibadeti de diğer bozulmamış ve hak olan dinlerde vardı.Benim bildiğim kadarıyla mahiyeti farklıydı.Namaz zaten vardı ve o dinleri de Allah Teala göndermişti.Allah dilediği hükümleri aynı bırakır veya mahiyetini değiştirir, dilediklerini de kaldırır.Hüküm Allah’ındır!Ayrıca Kur’an ayetleri okuyoruz biz namazda,yahudiler de mi Kur’an ayeti okumuşlar.Allah Teala’nın Kur’an ayetlerine benzer bir ayeti bile getirmeleri için meydan okuması var.Şimdi sırada da o zamanki kafirlerin dediği gibi kutsal kitabımız için haşa ‘insan uydurması’ mı denilecek?Daha ne kadar ileri gidip bizim dini değerlerimizle alay edecek bu guruh?Gerekli merciler gerekli önlemleri almazlarsa bunlar müslümanın gündemini daha çok meşgul eder ve birilerini, Allah korusun ama çok kolay saptırırlar.Bizlerin hem ülke içi meseleleri olduğu gibi Myammar,Kudüs,Suriye gibi İslam coğrafyalarını ilgilendiren meselelrimiz de var.Fakat birileri bizi dizilerle,filmlerle,maçlarla ve bunun gibilerle çok güzel oyalamasını biliyor.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.