Ordumuz vurdukça iç ve dış hainler kuduruyor

   Değerli takipçilerimiz,

   Türkiye’nin bu gün strateji üreterek sınır dışı harekatı yapması bile çok önemli bir gelişme. Bu gün bunu nefsi müdafaa olarak yapıyoruz. Ancak Allah’ın izniyle yarın bir gün  fetih ruhuyla bizim olanı tekrar almak için yapacağımıza, Kudüs’e kadar ilerleyip zalimlerin kafasını ezeceğimize inanıyoruz.

   Bu küçük savaşlar büyük savaşların provası oluyor. Askerimiz kabiliyetini geliştiriyor elhamdülillah.

    Bu gün olmaz ise yarın olacak.

   Hatta lanetli siyonist yahudiler o kadar çok azacak ve şımaracak! Bu da Allah’ın gazabını celbedecek. Çünkü Allah (Celle Celaluhu) hiçbir zalime ebediyyen ve çok uzun uzun süre müsaade etmez. Tarihe bakarsanız bunu görürsünüz. Ve Allah (Celle Celaluhu) bu ümmeti çekip çevirecek liderler gönderir.

   İnşaAllah o günleri görürüz. Biz göremesek bile yavrularımız görecektir.

DESTEK VERMEYEN HAİNDİR

   Afrin operasyonuna gelecek olursak yanıbaşımızdaki terörist tehditlere karşı verilen bu mücadelenin karşısında olan her kişi satılmış haindir. Ya bizzat teröristtir, ya terör destekçisidir ya da terörden nemalanan köpektir. Hepsi aynı zamanda Türkiye düşmanıdır.

   O halde dikkat edin!

   Provokasyon yapanlar olacaktır.

   Masum kürtler öldürülüyor denilerek yalan yanlış resimler servis edilecektir. Birileri kürtleri sokağa dökmeye çalışacaktır. Birileri Türkiye’yi faşist olmakla suçlayacaktır.

   Hepsinin ortak yanı “hain” olmalarıdır.

   Bunların propaganda yapmalarına izin verilmemelidir. Türkiye’nin birlik beraberliğini bozacak, tehditleri yok etmeye yönelik bu operasyonu hedef alan her söylem ve eylem mercek altına alınmalı, soruşturma başlatılmalıdır.

 DUA DUA DUA…

   Askerimize muzaffer olmaları ve zayiat vermemeleri, düşmanın da kahrolması için okuyabilen Feth suresi okumalı okuyamayan dilinden HASBÜNALLAHÜ VE Nİ’MEL VEKİL zikrini askere kuvvet ve Allah’ın yardımının erişmesi niyetiyle düşürmemelidir.

   Allah askerimizin ve bu yolda gaza eden mücahidlerin yâr ve yardımcısı olsun

   www.ihvanlar.net

6 Yorum

 1. 2000 yılında Amerika yada Rusya Türkiye’yi fiili işgal etmek isteseydi rahat işgal ederdi çünkü hiçbir gücü yoktu. Neden işgal etmediler o zaman diye sorulursa, gerek yoktu çünkü bir asır önce istedikleri gibi bir ülke kurdular, adamlarıyla da yönetiyorlardı. Niye külfete girsin ki zaten biraz müslümanlık vererek ucuz askerliğini yaptırıyorlardı. Yatırım yaptırmayarak kendi mallarını satarak kazançları vardı.
  Daha 10 sene önce sınır dışı harekat yapmak için Amerika’dan izin alınmıştı o da şartlı izin. Şimdi öyle birşey yok, bunlar İslam’ın gücüyle oluyor. Kemalizm’e mâletmeye kalkmasınlar, onunla bir ilgisi yok.
  Abdülhamid Han: Biz can çekişen bir millet değiliz, yatağından taşan bir nehre benziyoruz. Bizi zinde tutabilecek yegane kuvvet İslamiyettir.

 2. Allah c.c Miletimiz,Bayrağımız,Vatanımız ve Devletimizin varlığına ve birliğine Kast eden, namusumuza göz diken, içeriden ve dışarıdan birliğimizi dirliğimizi tehdit eden ihanet ve şer odaklarına karşı Bizleri BİR eylesin, İRİ eylesin, DİRİ eylesin.

  Düşmana karşı MUZAFFERİYERTLER ihsan eylesin.

  Kafirler güruhuna karşı bizlere Yardım eylesin. (AMİN)

  Zalime merhamet Mazluma ihanettir.

  Sefer Bizim Zafer ALLAH’INDIR (c.c.)

  ElhamdulillahiRabbilâlemin…

 3. Halkın şunu iyi bilmesi lazım. Operasyonu sadece TSK yapmıyor. Çoğunluğu ÖSO birliklerinden oluşan kuvvetler ile yapılıyor. Dua ederken ÖSO unutulmamalı. Haber sitelerinde hep sanki tek başımıza yapıyormuş gibi enaniyetçilik var.

 4. İslam alemi sadece ve sadece Türkiye’den medet ummaktadır. Bizim madden ve manen silkinip kendimize gelmemiz lazım. Ümmet liderini arıyor. Bu lider Türkiyedir Allahın izniyle.

 5. Amiin.

 6. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  ve ma rameyte iz rameyte ve lakinnallahe rama

  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙

  Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.”

  “GökIerin ve yerin orduIarı AIIah’ındır. AIIah mutIak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.”
  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙
  Yarabbi bizleri müjdene mazhar eyle, ordumuzu muzaffer eyle. ..

  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷

  Şahikalar üstünde meydan okur bu erler,
  Yaklaşacak düşmana mezar olur bu yerler,
  Bağlayamaz bir kuvvet bu kasırga milleti,
  Tarihlere sorun ki bize “Ölmez Türk” derler
  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙
  Seksen milyon sayımız bizim,
  BozOklar soyumuz bizim.
  Şehadet toyumuz bizim,
  Savaş TÜRK’ÜN düğünüdür..

  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷

  Minareler süngümüz, kubbeler migfer Camiler kislamiz , müminler asker
  Bu ilahi ordu dinimi bekler ALLAHu ekber ALLAHu ekber
  Yolumuz kaza sonu sehadet
  Dinimiz ister sıtki ile hizmet
  Anamiz vatan babamiz millet
  Vatani mamül eyleme yarabbi milleti mesrür eyleme yarabbi
  Sancagim tevhit bayragim hilal
  Birisi yesil ötekisi al
  islam aci düsmandan öc al
  islam i abad eyle yarabbi
  Düsmani berbat eyle yarabbi
  Cenk meydaninda nice kocyigit
  Din ile yurt icin oldular sehit
  Ocagin tütsün sönmesin ümit
  Sehidi mahsun eyleme yarabbi soyunu zebun etme yarabbi

  🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙

  🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🇹🇷🇹🇷🌙🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🌙🇹🇷🇹🇷🇹🇷🌙🇹🇷🌙🌙🇹🇷🌙🌙🇹🇷🌙🌙 🌙

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.