4 Yorum

  1. Allah razı olsun. Böyle çalışmalara ağırlık verilmesini isteriz

  2. ihsan şenocak hocanın her dediğini doğru kabul edemeyiz ki ? medrese ehli tefsirini okuyabilirmiş. okuyamaz kardeşim. Efendi Hz. seyyid kutub için adamı kafir eder diyor. Siz tavsiye ediyorsunuz.

    ADMİN: Efendi hazretlerinin böyle bir beyanını okumadık sohbetler ve başka eserlerinde. Diğer meselede biz İhsan hocaefendinin kitabını tavsiye ediyoruz, Seyyid Kutub’un değil. Seyyid Kutup hakkındaki yazılarımızı arayıp sitemizden bakabilirsiniz.

  3. İhvanlar.net yukarıda paylaştığınız videoda, görünen kitabın kapağında Seyyid Kutup’un da resmi var.Hangi yönleriyle bahsetmişler bilmiyorum ama bu kitap okumak için tavsiye edilir mi?

    ADMİN: İhsan Şenocak Hocaefendi, Seyyid Kutub’u batıla karşı verdiği mücadele yönüyle ele almış, ilim ehlinin (medresenin) onun tefsirini (yanlışlarını da görebileceklerinden) okuyabileceğini vurgulamış. Tavsiye edilebilecek bir kitap.

  4. Hakan çağrı çetin

    MÂŞÂALLÂH LÂ KUVVETE İLLÂ BİLLÂH BAREKALLÂH SUBHÂNALLÂH

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.