Cemaleddin Kaplan Nasıl Birisiydi Sohbetleri izlenir mi

   Adam ölmüş gitmiş ama sevenleri var, videoları ortalıklarda dolaşıyor. Tabii olarak bize de soruyorlar “nasıl bilirdiniz, dinlenir mi?” diye.

   Bildiğimiz kadarıyla anlatalım:

   Daha öncesinde Ehli sünnet bir tutum içindeyken her köksüz yapı gibi bu da sonradan rengini belli etti.

   Türkiye’de rejim düşmanı gözüküp Almanya’ya kaçtı. Sanki bir kurgulanmış bir oyunun figüranı gibiydi. Şöyle ki o dönemde Almanya’da Müslüman Türkler güzel bir yapılanmaya gidiyor, birlik beraberlik içinde faaliyet yürütüyordu.

   Almanya’daki tutumlarıyla Müslümanları böldü, Alman medyasına yaptığı sivri çıkışlarla Kur’an kurslarının kapanmasına sebep oldu.

   İran devrimi olunca İran’a gitti. Övgülerle bahsetti. Şia rejimine sessiz kalarak Müslümanları uyarmadı. Bir çok kişinin İrancı olmasına vesile oldu.

   Bir odada “İslam devleti” kurup kendisini halife ilan etti. Çıkmasına dahi izin verilmediği beldede Halifecilik oynadı.

   Türkiye’de Müslümanlar iktidara talip olunca tekfirciliğe başladı ve Erbakan dahil destekleyenleri müşrik diye yaftaladı, Erbakan’a ve destekleyenlere “müşrik” demeyenleri de “müşrik” ilan etti.

   Ehli Sünnet yolunu terkederek tekfirciler safında yer aldı.

www.ihvanlar.net

İşte bu videodan nasıl bir dalalet ehli olduğunu anlayın.

3 Yorum

  1. Soma faciasında ismailağa cemaati adına kapıkapı bildiri dağıttılar.cumhurbaşkanlığı seçimini baltalamaya çalıştılar

  2. Oğlu metin kaplan müebbed yemişti ama kanser hastalığından dolayı serbest kaldı. Adamda zaten hiç ilim yok doğru dürüst .
    Onu da saltanatları gereği şuan halifeleri olarak görüyorlar ama ne yamam çelişki ki mensubları hep almancıdan oluşan bu yapılanma şimdi almanyadaki rahatlarını bırakıp Türkiyeye halifelerinin yanlarına gelmeyi göze alamıyorlar.

    Allah akıl fikir edeb versin

  3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    bu değilmiydi tahta kılıçlarla hilafet devleti kurduğunu iddia edip erbakan gibi mübarek bir zata ağıza alınmayacak sözler sarfeden. ..öyle tahta kılıçla atatrk heykeli yakmakla şeriat gelmez efendi. ..tipik daeş kafası bunlar tarikat adı altında çıkıp söyledikleri her söz müslümanlara ve şeyhe müride mürşide karşı kullanılır oldu. ..çoğu müslüman tarikat denilince korkup ürküyorsa bu şahsın da etkisi vardır. ..(not:sayın editör bir de bunun oğlu hakkında ve ali kalkancıyla müslüm gündüz hakkında da yazı yayınlarmısınız acaba?)

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.