Mustafa İslamoğlu Operasyonda Şehit olanlara dil uzattı Yetkilileri hedef aldı

   Afrin Operasyonu içeride ve dışarıdaki bir çok vatan hainini ortaya çıkardı. Kimisi operasyona karşı çıkarken, kimi Özgür Suriye Ordusuna dil uzattı. Kimi devleti faşist olmakla suçlarken kimisi asker cenazesi üzerinden siyaset yaptı.

   Daha önce Suriye’yi Esad’a teslim edelim diyen….

   Mustafa İslamoğlu’da laf cambazlığı yaparak önce Şehitliğin yatakta bile olabileceğini söyleyip sonra şehit olan askerlere dil uzatarak “siz karar verin şu halde” diyor.

   Operasyona hiçbir zaman destek vermeyen, askere destek mesajı atmayan Mustafa

   Bir de hükumet ve askeri yetkilileri hedef alarak “şehitlik istismarı yaparak ana kuzularını cepheye yolluyorlar” diyor.

   Bir savaş olsa demek ki ilk bunlar kaçacak ve askeri de cepheden uzak tutmak için ellerinden geleni yapıp düşmanla işbirliği yapacak.

   Pek, devlet yetkilileri hala sessiz mi kalacak? Askere, devlete dil uzatan, harekatı küçümseyici, şehitlere saygısız ifadeler kullanan bu adam hakkında bir şey yapılmayacak mı?

13 Yorum

 1. ADMİN: Mesele de o zaten, adam her dönem de yanı fikirde. İnsanları bu şekilde kışkırtıyor.

 2. Bu afrin operasyonu esnasında yapılan değerlendirme değil,
  şehitlik kavramıyla ilgili bir şey,
  tabiki kimin şehit olduğunu niyetleri bilen Allah bilir.
  Biz temenni ederiz şehittirler…

 3. ÇEÇEN DAĞLI ŞAMİL

  ŞEYH ŞAMİL’in torun’un dan. ..Adak=selahaddin eyyubinin torun’una binlerce selam olsun güzel kardeşim. ..

 4. ÇEÇENDAĞLI ŞAMİL Kardeşim. Allah senden ve senin gibi düşünenlerden razı olsun. Ağzına sağlık ne güzel anlatmışsın hain ve Na…..zları. Al benden de o kadar. Sana sonuna kadar katıldığımı belirterek bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Ben Kürt asıllı biri olarak diyorum ki; Bayrağına, Devletine, Milletine ve Dinine dibine kadar bağlı olmayan adı İslamoğlu olsa da bana göre al..k ve şer…izdir. Şehidimize dil uzatacak kadar alçalmış kanı bozukların Şehitlerimizin Mirası olan bu güzel Vatan da yaşama hakları yoktur. Cehennemin dibine kadar da yolları vardır. ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!

 5. Bu tür açıklamayı ancak bir mel-un yapar. Devletin müdafaasında öldürülene Şehit demeyeceksek kime diyeceğiz be mel-un. Sen Şehit Noteri misin. Tasdik edersen Şehit etmezsen değil midir. Allah senin gibi aklını kiraya vermiş h…lerin yüzünü ve asıl içindeki hıyaneti açığa çıkararak bir nevi kandırdıkların kanmasın artık diyedir. Biz Din’imizi Kur- an ve Hadislerden en iyi şekilde öğrenerek biliyoruz ki, sen bu açıklamayla ferdi fikrini haince belirterek ortaya atmışsın. Ama hedefe varamadan sana dönmüştür işte böyle. Şimdi yıkıl ve çık Şehitlerin gölgesinden n…rt adam…

 6. İbrahim Şerbetci

  İslam milletinin namusu ve güvenliği için canını verenler nasıl şehit olmazmış. Oraya istemeden emirle giden böyle bir şuur taşımayan askerler olabilir. Bu Allah ile onun arasındadır. Fakat şeriat görünene göre hüküm verir. Yani gaybe göre hüküm vermez. Buna göre genel manada oradaki ölen askerlerimiz şehittir. İslamoğlu zırvalamakta sınır tanımıyor.

 7. Ahmet Yörükoğlu

  İçeride ne kadar hain varmış meğer.
  Bu İslamoğlu denilen adama hiç ısınamadım.
  Sahte,riyakar,yalaka bir hali var sanki.
  Ama çok güzel tiyatro oynuyor. Mehmet Okuyan ile tencere kapak misali güzel bir takım oluşturuyor.
  Aynen Fetö gibi Samimi olmayınca Allah şaşırtıyor işte.

 8. O şüheda olmasa senin karını kızını cariye yapacaklar İ.oğlu…

 9. ÇEÇEN DAĞLI ŞAMİL

  Halid bin velid radiyallahu anh le karşılaşan Bizans komutanlarından bir tanesi hz Halid den konuşmasından heybetinden etkilenir. ..ve iman eder yanında ki götürdüğü 2 elçi asker o komutanı müslüman oldu diye hz halidin huzurundan çıkıp kendi saflarına giderken öldürürler bu komutan ne ismini değiştirebilmis ne de 2 rekat namaz kılabilmis ve yahut abdest almak bile nasip olmamıştır tek yaptığı kelime ı şehadet getirmektir. ..bu kimse dahi sehid olmuşken askerimize polisimize sehid olmadığı hakkında ithamlarda bulunmak münafıklık değilde nedir?! Hainlik olmazda ne olur bunun adı. ..

 10. Bu tür söylemler, sadece insanların şevkini kırar.Birileri yapmıyor diye başkasına da yapmamak düşmez.Bu, vazifeden kaçmaktan ve vazifeyi hafife almaktan başka birşey olamaz.Herkes kendinden sorumludur.Şehitlik de herkese nasip olmaz,ne büyük bir nimettir.Vatan evlatlarımızın çoğunun samimi duygularla cepheye gittiklerini düşünüyorum hatta çoğu şehit olmak isteğiyle gidiyor.Allah yardımcıları olsun.Sağ salim gelmelerini,ailelerine kavuşmayı Allah Teala nasip etsin.İsrailliler küçük çocuklarına müslümanlarla savaşacakları ve onları yenecekleri bilincini aşılarken,bizim aklı kıtlarımız cepheye gidenin şevkini kırmaya çalışıyorlar.Birileri de oturmuş bunları dinliyor.Bir babayiğit çıkıp da ‘Senden ne haber,sen neler yapıyorsun bu vatan için?’demiyor.Her koyun kendi bacağından asılır.Allah Teala cümlemize şehitliği nasip etsin.İmtihanımızı kolay eylesin.İman ile ölmeyi nasip etsin.

 11. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  (cuma gecesi,senin görmediğimiz cismiyetine olan aşkımızın alevini,söndürmek isteyenleri o alevde sen yak ya RABBİ. ..)hani gormeden severizya Allah Azze ve celle ile hazreti Muhammed sallâllâhu aleyhi ve sellem efendimizi. ..ona binaendi zatına herhangi bir sorun teşkil edecek bir kelime niyetim de yoktu haşa ve kella. ..ben yazarken biraz coşkulu oluyorum. ..sadece yazmıyorum da yaşıyor gibiyim. ..sana amin demekan düşer (: yanlış bir söz telaffuz etmedim yani 😊

 12. ÇEÇENDAĞLI ŞAMİL kardeş, son cümleniz Allah’ın cismiyeti tabiri pek hoş olmamış sanki bilmiyorum ben mi yanlış anladım?

 13. ÇEÇENDAĞLI ŞAMİL

  Bir savaş olsa demek ki ilk bunlar kaçacak?!!hayır kaçmazlar kaçmayacaklar onlar savaş sırasında bu vatanın ehli sünnet dindar yavrularını sırtlarından vurmak için varlar ve görevlerini bekliyorlar. .. onlar beklerde biz beklemezmiyiz enselerinde nefesimizin soğuk darbelerini duyuyorlar. ..ya RABBİ şu güzeller güzeli vatanımda ne kadar işbirlikçi hain müslüman görünümlü kafir uşağı ne kadar şia vehhabi kafa ne kadar rum-ermeni-yahudi sevici iç dış çöplükler varsa onları çöpe dökmeyi bizlere nasip eyle ya RABBİ. ..vallahi şunların kökü kazınmadan ölürsem gözlerim açık gidecek.. ya RABB EHLİ SÜNNET İSLAM inancın da olan tarikat cemaat ve şeyh lerimizi müridlerimizi hoca köşe yazarı tv gazeteci muhabir milletvekili simitcisine varana dek boyacısına kadar sen aziz eyle sen sırtlarını yere getirme. ..sen carşafı serifli kız kardeşlerimizin annelerimizin hanımlarımızın bin bir türlü sıkıntılara rağmen namusları olan sancakları olan çarşaflarından vazgecmeyen sinesi senin aşkınla yanan hakiki kızkardeşlerimizin sayılarını coğalt birlerini bin eyle sen alnı secde iziyle nasır bağlamış dedelerimizin dualarını sen sakalını takkesini cübbesini kafirin suratına savurarak yürüyen delikanlı abi ve kardeşlerimizin sayılarını artır sen bu ülkeyi islama kurban eyle sen bu coğrafyayı çekip çevirecek azameti kudreti dirayeti bizlere nasip eyle amin amin ya taha ve yasin. ..(cuma gecesi senin görmediğimiz cismiyetine olan aşkımızın alevini söndürmek isteyenleri o alevde sen yak ya RABBİ. ..)

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.