İhsan Şenocak Hocaefendi damat kaynana fetvası üzerinden saldıranlara cevap verdi

   Din her alana müdahale eder. Bu konuda da bir hüküm vardır ve hocaefendi bunun hükmünü söylemektedir. İnsanlar çeşit çeşit, huy huy olduğu için her melaneti işleyen, işleme arzusunda olan insanlar da vardır. Haberlerde kızına tecavüz eden insanları bile görmeniz mümkündür. Dolayısıyla İslam hepsine hüküm koymuştur. Bunu anlatmak, bu konuda uyarmak, sorulan soruya cevap vermek bir hocanın en doğal vazifesidir.

↘EhliSünnet youtube Kanalımıza Abone Olun https://goo.gl/apzeBM

4 Yorum

  1. ÇEÇEN DAĞLI ŞAMİL

    Ayaktan el den bile tahrik olan insanlar varKen. ..kadın ayakkabılarından tutun da kadın kıyafetlerine kadar sapık ruhlu keza tavuğa köpeğe kediye 3 aylık bebeğe dahi tecavüz edenler ablasına kizkardesine kızına oğluna dahi böyle şereften onurdan haysiyetten yoksun. ..nefsinin iti olmuş yüzlerce şahıs varken pek tabiki de genç kayinvalideye her türlü ahlaksızlık olur olabilir bunlarin anlatılması önlenmesi lazım gerekmez mi? Mayasında sorun olan sahsiyetler hocamıza bu konuda yükleniyorlar neden diye düşünmek gerekirse o yüklenen şahıslar da demekki az da olsa bu ahlaksızlığa meyil var ki bu denli hocayı hedef tahtasina koymaya çalışıyorlar. ..kim ne yaparsa yapsın doğru tektir. ..malum kesimin kovanına her fırsatta çomak sokacağız. ..bataklık kurtulacak ALLAHin izni ve inanetiyle. ..

  2. Seni seviyoruz hocam, Allahu teala cehennem atesinde yanan islam dusmanlarini insallah bize gosterecek.

  3. Allah razı olsun hocamızdan aynı mezhep imamlarımızın davalarından taviz vermediği gibi hocamız da taviz vermiyor İnşallah hep böyle olur Allah yar ve yardımcısı olsun

  4. Helal sana Allah sayınızı artırsın hocam

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.