Türünün son örneği İlahiyatçı Cemil Kılıç

   Geçmişte ezanları Türkçeye çeviren zihniyetin İlahiyatçı versiyonu, Oda Tv ve Cumhuriyet gazeteleri gibi din düşmanlarının fetvacısı, türünün son örneği Cemil Kılıç Kur’an’ın mealden okunması gerektiğini bunu da nasıl olacağını göstermiş. Tam bir komedi malzemesi çıkmış ortaya:

a

   Profilinden devamlı cemaat ve tarikatlara da saldıran ilahiyatçının mesajları tam bir garabet örneği.

   Birisi şu ilahiyatçıya hatırlatmalı ki, artık onların devri kapandı. Yaşar Nuri Öztürk ve aynı zihniyete sahip sizler artık bu topraklarda kemalizmden kalma “dini yıkmak için” uydurulan din anlayışını yayamayacaksınız.

www.ihvanlar.net

SEÇME VİDEO

8 Yorum

 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Kürdili Hicazkar makamında mı okumuş?!yoksa Hidavend makamında mı okumuş?! Biz bu hallere düşecek ne yaptık yahu bunu alın bunu. ..kafan güzelmiş cemil kılıç nerden aldın puahahha. ..

 2. İnşaAllâh, türünün son örneği olur, devamı gelmez.

 3. İlahiyat Fakültelerinin kurulma sebebi asla İslamı öğretmek değil tam aksine, düzgün İslamı yaşayan bu milletin dinini bozmaktır. Bunu yaparken tabiki “islam şöyle yıkılır, din böyle ifsad edilir” diye anlatmıyorlar, 99 tane doğru şey söyleyip, araya 1 tane bozuk fikir yerleştiriyorlar. Ama bu 1 bozuk fikir yıllar sonra böyle saçma sapan savrulmalara sebep oluyor. Yoksa, cumhuriyetin en şiddetli islam ve osmanlı düşmanlığının yapıldığı dönemlerde neden ilahiyat fakülteleri, diyatnet işleri başkanlığı kursunlar ki.

 4. Bu kadar da sapkınlık olmaz ya ne alaka… Nasıl ilahiyatcilar bunlar.Peygamberimizin hizmetleri ile hic kimse karsilastirilamaz bile.Susa susa bu hale gelindi moda oldu saçma sapan şeyler söylemek….

 5. Osmanlı’nın devamı Türkiye’de sülbü karışıklar maalesef ki ne çok mevcud. Kripto paralar gibi bunlar da binlerle var piyasada… O acılı geçiş sürecinde müslüman kisvesi edinip de derimizin altına nüfuz etmiş tehlikeli eşhas ve nesilleri. Namazımızı doğru kılıp ehl-i sünnet vel cemaat anlayışına sarılır da elden geldiğince, Allah’ın izniyle hak olan itikadımız ışığında ferasetle bakmaya çalışırsak böylelerine, bazı şeyler berraklaşır inşaAllah.

 6. dünya üzerine şeri şerife muvafık hiçbir devlet yoktur. sadece ilahiyatlardan dinin öğrenerek yetişenler azılı din düşmanı olur.

 7. Osmanlıyı inkar edenler şimdi onun devamı olan ülkeyiz diyorlar.? İslam’ı bitirdik diyenler şimdi Medine sözleşmesinden bahsediyorlar.?
  Medine sözleşmesi mi? Haydi kemalistler medine sözleşmesine uyun. Faizi, içki yerlerini, eğlence yerlerini, kumar işlerini, fuhşiyatı, açık saçıklığı, karmacılığın İslam’da olmadığını söyleyin, kaldırmaya çalışın. Devlet kurumlarında ve yönetimde İslami hassasiyeti gözetin. Eğitim sisteminin İslami olmasını sağlayın, ilmi, ahlâki, yaşam tarzı olarak, haydi Medine sözleşmesine uyun. Kısacası şeriatın getirilmesini isteriz deyinde Medine sözleşmesini gerçekten istediğinizi bilelim.

 8. HAYDAAAAAAA

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.