5 Yorum

  1. 28 Şubat… Üzerimizden bir buldozör gibi geçip de artık bizi hiç doğrultmayan 28 Şubat.Çok güzel giden bir ekonomimiz vardı,herşey hiç olmadığı kadar iyi gitmeye başlamıştı.Ama bunu bile istemeyen iç ve dış hainlerin oyunu olan 28 Şubat.Bazı kurtların kuzu postuna büründüğü 28 Şubat.Kimilerini sinek ısırığı dahi etkilemezken kimilerini de zindanlara düşürecek kadar etkileyen 28 Şubat…Kimsenin ettiği yanında kar kalmayacak.Zalimler,sorumlular,hainler hesap gününde bulacaklar cezalarını.Ama benim anlayamadığım bu masumları hangi gerekçelerle tutuyorlar?Adam mı öldürmüşler,hırsızlık mı yapmışlar,darbeyi onlar mı çıkarmış,başkasının eşine,çocuğuna yan gözle mi bakmışlar?İşkenceyi dahi gerektirecek kadar ne berbat bir suç işlemişler?Bu olay artık çözümlenmesi gerekli bir olay.Hanımlardan da giren var mı bilmiyorum ama çocuğu 10yaşındayken hapse girenin bugün çocuğu 20 yaşında.Ne büyük bir ızdırap her iki taraf için de.Biz kendi içimizde adaleti getiremezsek başka bir yere nasıl getireceğiz ki? Mısırdaki Müslüman Kardeşler hapiste derken kendi içimizdeki masumları görmezden gelemeyiz.Bu, bütün masumlar için geçerli.Eğer böyle yapıyorsak inandırıcılığımızı yitirir bize gösterilen güveni de bir gün gelir kaybederiz.O insanlar eminim öyle yürekli insanlardır ki bugün yine aynı şey olsa yine aynı mücadeleyi verirlerdi.Allah’ım müslümanlar yine eskisi gibi güçlü ve izzetli,bir ve beraber olsun.Kopuk kopuğuz ses çıkarsak sesimiz duyulmaz,geçip giderken, bir karınca gibi hışırtımız duyulmaz.içimizdeki zayıflar hürmetine Allah’ım doğrult bizi.

  2. 28 Şubat mağdurları neden hale içerdeler çokmu çok enteresan bir soru.bunun tek sebebi sizler Türkiyeyi emperyalizmin Şerrinden kurtaracak Rahmetli ye neden destek verdiniz.tek sebebi bu.

  3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Hapishane illa 4 duvar arasında demir parmaklıklar ardında olan yere denmez çömez kardeşim,moda ya erkeklerin şehvani duygularına kendini esir eden internet kölelerine benim yorumum,28 şubatta eza cefa görenler ve halen mahkum olanlar şimdinin süslümanlarını görseydi belkide bir kısmı kıllarını kipirdatmazdi,muhalif olduğuna göre seninde bu durum hoşuna gidiyor demek ki?!

  4. Eeeeeee bu yorumunuzun hapisteki 28 subat magdurlari ile ne ilgisi var?Hepsi hapisten disari mi salindi?

  5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Bir zamanlar sırf başörtün için coplar yiyordun yerlerde sürükleniyordun mini eteğime karışma beden benim sanane kürtaj hakkımız sevişirim evlenmem çocuk yaparım doğurmam özgürlüğüme karışma diyen insan birikintisi çöp zihniyetin muadilleri 28 şubatta başörtüsünden öyle korkuya kapilmislar dıki yaşama şansı dahi tanımıyorlardi bir sütçü imam çıktı ve ilk kurşunu çaktı fakattttt peki sen ne yaptın başörtülü bacım? !? Namusun gözüyle baktığın örtünü moda ya feda ettin ?!yarım kilo boyayla 10 santim topukla vücud hatlarını belli eden pantolonlarla burnunun yanına deldirip taktığın demirle hizmayla bileğine taktığın halhal la .. .28 şubatta kâfir zihniyetin yapamadığını sen kendi kendine yaptın. ..örtüne tesettürüne Allahın tesettür emrine ihanet ettin. ..rengarenk türbanlarla şehvani arzu ve istekleri artırdın park bahce koselerinde ne idugu belirsiz erkeklerle sarmas dolas olup malum zihniyetin eline kozlar verdin,sosyal medya hesaplarinda 5 santim actigin agzinla cektigin fotolar ahlaksız sitelerde ifsa edildi bir zamanlar basortülü magdur kadinlar varken simdi bir takim basortulu kadınlardan dolayi basortusu magdur edildi. ..vebaldesin vebaldeyim vebaldeler ümmeti Muhammed VEBALDEYİZ. ..sana bir ipucu vereyim mi başörtülü kardeşim. ..ALLAHin emrettiği tesettür nedir biliyormusun ÇARŞAFI ŞERİF topuğunla boyanla halhalinla renk renk şallolarınla hızmanla pirsinginle dövmelerinle örtülü çıplak oluyorsun. ..kandırma kendini.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.