10 Yorum

 1. Kendi adamlarını,pkkcıları savunmak için idam çağdışı derler, ama muhalefete karşı,çocuk tecavüzlerini durdurun deyip,idam idam diye zırvalarlar. Batılılaşmayı medeniyet diye görürler, oranın dalaletliğini pisliğini sokarlar, Sonra kabahatı müslümanlarda aralar. Canları ekşili istiyorsa yesinler çıkarsınlar Ayşe’yi.

 2. Hakan çağrı çetin

  Eh ne diyelim işte.. Tüm bu tarz dizi sapıklıkları da, o çok savundukları “LÂİKLİĞİN” bir parçası..
  Başkanlık sistemini bu AZGIN KAMÂL’istler neden istemiyorlar zannediyorsunuz? Çünki, dinine imanına bağlı biri başkan seçilirse ( YANİ tek adam ), işte o zaman hapı yuttular, LÂKİN ne 5816 korunma kanunu ne cehape (cehenneme hazırlık partisi), ne LÂİKLİK, ne masonlar ve yalakaları olan yazar çizerler vesaire kalacak ülkede.. İŞTE bu yüzden tüm islam düşmanları siyonist başgâvurlar, masonlar, ab, abd, israil, içimizdeki gâvur yalakaları vatan hâinleri, adeta kudurmuş kuduz it gibi havlayıp duruyorlar.. ne yaparsanız yapın,
  “LÂ GÂLİBE İLLÂLLÂH” !!!!!!!

 3. TEZ ZAMANDA… ÂMİN!

 4. Kardeşlerim çok güzel yorumlar yazmış ben de duâ edeyim.
  Yüce Allah’ımız, bu milleti hüviyeti asliyesine ÇEVİRSİN. Âmin!

 5. Sivrisinek öldürmekle olmayacak, bataklığı kurutmak gerek.

 6. Trt denilmişken yorumda, ben de şunu hatırladım.Trt bir de müslüman ve hristiyan gençlerin evlenmek istemesini anlatan filmler de yapıyor.Asıl konu bu olmasa da konu olarak geçiyor bunlar.Bu çok tehlikeli bir durum.Bunu normalmiş gibi gösteriyorlar.Müslüman bir bayan asla müslüman olmayan biriyle evlenemez,asla.Aklıma diyalog çalışmalarıyla geçmişte yapılan bir hristiyan adamla müslüman bir bayanın evlendirilmesi hadisesi geldi.O günün Zaman gazetesi bu olayı taçlandırır bir şekilde anlatmıştı.Bunu normal bir şeymiş gibi toplumumuza göstermeye çalışıyorlar.Bir de yine ülkemize giren Kore ve Hint dizileri var.Bunları seyredenler bu filmlerdeki kişilere hayran olup sevmeye başlıyorlar.Ayrıca bu filmde oynayanlar, elleriyle yaptıkları putlara tapıyorlar,cahiliye dönemindeki gibi.Baş rol oyuncularını Türkiye’ye davet ettiklerinde örtülü örtüsüz genç kızlarımız adeta saldırıyorlar bu kişilere.Bunları millet seyrediyor,televizyonda olmasa internetten buluyor.Sen seyretmesen seyredene denk geliyorsun.Televizyondan,internetten çoğu evlerde muhabbet yapılmaz oldu.Benim anladığım diyalog,ılımlı İslam projesi ve İslam’ı içten yıkmak maalesef ki hala yürütülüyor.Bunlara dur denilmesi lazım yoksa bu toplum daha da bozulacak.

 7. Es-Selâmu aleykum.
  Değerli kardeşlerim, bizim sözde “sanatcılar”, seyirciye bir san’at eseri(!) bıraktığını sanıyorlar. Oysaki, “Sanatçı”, bir san’at bırakana denir, meselâ Ehl-i sünnet’i savunan bir kitâb yazarsın, bu senin san’atın olur.

  Bizim bu dinsiz ve ahlâksız dizileri arablara da satıp, onları da kirletiyoruz. Zâten, ne yazıkki, arablar da avrupâî yaşam tarzında yarışıyor, aynen bizim gibi.

  Sizleri ÖZELLİKLE TRT’nin o SÖZDE Osmânlı dizilerini seyretmemek için uyarıyorum. Bırakın şu ahlâksız ATV, SHOW TV, KANAL D, FLASH TV, STAR TV, BEYAZ TV gibi kanallardaki o dizileri… Sen önce TRT’ye odaklan! DEVLET’in kanalı TRT!!!

  Ben şahsen bu dizilerin birinci bölümlerine bakdım ve bu bana yetdi. Tam bir Osmânlı düşmanlığı aşılanıyor. Kadınlar Osmânlı zamanındaki gibi örtülü değil; yani dînimize uygun tesettürlü/çarşaflı değiller. Dizilerin tamamına bakmana da gerek yok – şu “fragman” denen özete bak yeter!

  SÖZDE Osmânlı kadınları ve erkekleri tam bir Avrupa ve ABD kadınları gibi giyinmişler. ABD ve Avrupa dizilerine bak anlarsın – bizimkiler mi onların giyim kuşamını örnek aldı yoksa onların dizileri mi bizim dizileri örnek aldı!

  Şu “Ertuğrul” dizisi… Erkekler tam bir Avrupalı adamlar gibi. Saç sakal birbirine karışmış, at kuyruklu saçlar… Bıyık ve sakal aslâ Ehl-i sünnete uygun değil. Peki, sarıklar nerde acaba?! Böylemiydi benim ecdâdım? Avrupalı böyle Osmânlıdan mı korktu?

  Ey kardeşim, sen önce TRT’nin dizilerine DİKKAT ET! Devletin kanalı, TRT getirrise doğrudur diye gözün kapalı bakma o dizilere! Çünki; millet TRT’nin dizilerine açık saçık sahneler yok diye bakıyor. Ama asıl BÜYÜK tehlike de burda işde! SHOW TV’deki o sözde Osmânlı dizisine açık saçık diye bakmıyon, ama TRT’deki “Kapalı kadınlar “tehlikesini anlamıyon.

  Son olarak şunu demek isderim. Ben yaklaşık 12 yıldır yukarda belirttiğim hiçbir kanalın dizilerine bakmıyom. Önceden bakıyordum, filanca kanaldaki dizilerde açık kadınlar yok diye, ama hatamı sonra anladım ben de.

 8. Tv dizilerinin yanında youtoob ta da her türlü rezillik var bir yazıya bakayım diyorsunuz,altta ahlaksız görüntüler çıkıyor,devletin rtük haricinde bu işe el atması gerekiyor.

 9. Su dizilerde kapansa ne güzel olur.yayinlayacaklarsa da ahlaklı diziler yapsınlar.

 10. TRT DEN SORUMLU BAKAN KİM ACABA NE İŞLER YAPIYOR KENDİLERİNİ ELEŞTİRMEDİKLERİ MÜDDETECE BİR ŞEY OLMAZ

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.