Fatih Nurullah’ın horonlu zıplamalı halkası

    Sesli zikir haktır ancak bunların yaptığı İslam’da olmayan batıl bir şekildir. (Zikir halkasından çok horon halkasına benziyor)

   Bu şekildeki el çırpmalar, atlamalar zıplamalar alevi cemlerinde olan şeylerdir. Bu adamlar tarikat düşmanlarının eline koz veriyor, tarikatı İslam düşmanlarına malzeme olarak sunuyor.

   Bu sebeple Hak olan ile batıl olanı ayırd etmek gerekiyor. İslami ölçülere vurduğunuz zaman herşey ortaya çıkıyor zaten.

SEÇME VİDEO

6 Yorum

 1. cemevimi burası ?

 2. Zikir dediğin namazın sonundaki tesbihat gibidir.Bu şekilden farklı olanlar nereden çıktı

 3. bildiğin alevi semahını taklid etmiş..zaten cübbeli ahmed hoca mıza höykürürken rafızilik sözleri sarf etmişti..
  artık halifelik yok bize karışamazsınız filan diye…
  bilgdiğin namazsız alevilerin semahı …batıl biri olduğu belliydi…

 4. Bu tiplere söylemek için içimden geçenleri burada yazsam asla yayınlanmayacak. Sayelerinde, ümmet zaten boş bardak olduğu için, önüne gelen istediğini dolduruyor insanlara. Bu F. Nur(?)ullah da N. Yıldız da amaçlarına ulaşmak üzere çok çalışıyor, cemaatlere, muhterem alim hocaefendilere halk nazarında itibar GÖSTERİLMEMESİNE vesile olmak amacıyla vazifelerini ifa ediyorlar. Bir tek onlar da değil, hepimiz biliyoruz hem alaylı hem mektepli bir çok şarlatan, ilim sahibi olmadan boyunu fersah fersah aşan hadiselerde hüküm beyan ediyor, mahallelerdeki ev sohbetlerinden üniversitelerdeki dini konferanslara kadar bir çok yerde bunları dinleyen saf halk da reklam’a kanıyor, hata’ya düşüyor. İşte bugün Diyanet reisi dedi ki ” Doğru dini bilgilerin öğretildiği yerler ilahiyat fakülteleridir, insanlarımız bilgiyi eğitimli hocalardan alsın”
  Bu ne oluyor? Kurunun yanında yaş da yanacak, ehl-i sünnet ve hak üzere olan alimlerin, hocaların emeklerine de itibar etmeyin, sözlerine kulak asmayın demek oluyor. Diyanet işleri reisi GERÇEKTEN bu ilahiyat mamulü kişilerin topluma ne kadar sapıkça zehirler saçtıklarını bilmiyoru mu ya Hu? Bilmiyorsa işinin ehli değil, boşuna makam işgal ediyor, biliyor ve susuyorsa dilsiz, samimiyetsiz şeytan, kasıtlı olarak onların önünü açacak bu söylemlerde bulunuyorsa da ne olduğu zaten malum.

 5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Alevi demek hazreti aliyi sevmek demek mi ? Puahhahajajajaj bende Habeşistan kralıyım tövbe estağfurullah. ..namaz yok oruc yok sunnet yok kuran yok ayet yok hadis yok ibadetleri sazlarla kadın erkek çalkarışık şekilde dem denen rakı iç hazreti aliyi sevmek olsun bak hele bak. ..hazreti Ali kalkıp gelse ilk o zihniyettekileri sorguya çekerdi benim adımı kullanıyorsunuz sizin hangi yaptığınız bana uyuyor bana iftira atıyorsunuz diye. ..hz ali keremallahu vechin ismi ale değilki alev-i deniyor. ..ali ismine ali-vi denmeli. ..alevi alevden gelen demek manasında Zerdüşt mecusi aleve ateşe tapanlara söylenen sözdür alevi. ..hazreti Ali keremallahu vech ile o bir takım şahısları bir tutmayın lütfen. ..

 6. alevi demek hazreti aliyi seven demektir. sizin demek istediğiniz RAFİZİLİK tir.

  ADMİN: Günümüzde Türkiye’de bulunan Hazreti Ali’siz alevilikten bahsediyoruz

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.