Asansör çıkışı tesettürlü kadına tüküren adam serbest bırakıldı

   Bir olay yaşanmış, asansör çıkışında bir adam tesettürlü kadına hakaret edip tükürmüş. Tüküren adam mahkeme tarafından serbest bırakılmış.

Kadın hakları savunucuları nedense ayağa kalkmadı! Kadıncağızın hakkını kimse savunmadı. Arkasında durmadı. Hükumetten de bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Adam laik bir adammış! Kimse “bu adamı yetiştiren laik okullar kapatılsın” demedi

Adam aynı zamanda kemalistmiş, kimse “kemalistler yetti artık” demedi

BİNALİ YILDIRIM VB. ANLAMIŞ MIDIR ACABA?

   Başbakan asansörde halvet fetvasına “bunlar hurafe, yok böyle birşey İslam’da” diyordu.

   Peki, şimdi bu kadıncağız Binali Yıldırım’ın fetvasına(!) uyarak asansörde bu vahşi adamla başbaşa kalsaydı ne olurdu?

   Tesettürlü bayan bu cani ile asansörde yalnız kalsaydı kim bilir neler olacaktı.

   Taciz, saldırı, vahşet..

   Demek ki neymiş? İslam’ın hükümlerinde hayat varmış!

   Bu hüküm aslında kadını koruyormuş!

   Gel gör ki feminizmin rüzgarına kapılıp biryerlere yaranmaya çalışanlar, reformistlerin etkisine girenler bu gerçek/örnekleri de görmez.

Görenedir görene…

Köre nedir köre ne!

www.ihvanlar.net

4 Yorum

  1. SORTLU OLMADIGI ICIN ES GECILMIS.

  2. Millet Ay’a çıkıyor biz seneler önce bir kişinin sorusu üzerine verilmiş asansör fetvasını tartışıyoruz.Gündem ne kolay değişiyor bu ülkede.Bir zamanlar kafirlerin işkencelerle şehit ettiği Arakanlı kardeşlerimizi, kutsal şehrimiz Kudüs’ü konuşuyorduk.Neredeyse kurtarmıştık bile oraları.Müslüman çocukları hedefsiz büyütülüyor,müslümanlara yapay gündemler oluşturulmaya çalışılıyor,bir İsrailli çocuğa bile bir gün bizlerle şavaşacakları ve bizleri yenecekleri bilinçaltına aşılanıyor.Bizim çocuklarımızın hedefleri,meşguliyetleri,istekleri ne?En son model telefon alabilmek;özgür ve kimsenin karışmadığı bir hayat sürebilmek,o maçtan bu maça,şu konserden bu konsere gidebilmek,marka giyinmek,manken gibi görünebilmek.Maalesef bizler gibi çocuklarımızın da gündemi boş.Hedefleri 0 noktası.

  3. Cenabı Allah’ın kadınlar için ” evlerinizde oturun” ayetine şimdiye kadar bu hükümet kadar hiç kimse karşı çıkmadı..Piyasayı kadınlar ele geçirdi..Kendilerince bir ılımlı islam icat edip hükümetin desteğiylede her yerde fink atıyorlar..Erkekler kahvenede oturuyor kadınlar çalışıyor ihtiyacı olan olmayan çalışıyor..İşsizliğin en büyük nedeni kadınların uygun olan olmayan her yerde çalışması ve hükümette bunları her daim şımartıyor..Üstelik çalışan kadınları daima mükafatlandırıyor..

  4. Kadınlar üzerinde çok büyük oyunlar oynanıyor kardeşlerim, uyanık olun bu daha başlangıç daha neler göreceğiz daha çok rezilliklere şâhit olacağız, diyanet kadınlar’a göre bir ilmihal yazarlarsa hiç şaşırmayın.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.