Yakasız Gömlek, Şalvar Paris Moda defilesinde

   Bu görüntü Paris’te bir moda defilesinden. Yakasız gömlek, şalvar moda olmuş. Seneler önce demiştik ki bir yazımızda: “Yamalı giymek sünnet dersiniz yüz çevirirler, moda olunca giyerler.” Kollarından yamalı ceket ve gömlekler o dönemde revaçtaydı.

   Sakal sünnet dersin yüz çevirirler, moda olunca en uzunundan bırakırlar.
 Yakasız gömlek ve şalvar da şimdi moda olmuş. Müslümanları bu şekilde gören din düşmanı yobazlar yüzlerini buruşturur. Ama moda olunca sesleri çıkmaz. Çünkü dertleri birşeyin “İslami” olmasındandır.

   Bu arada yakında çarşaf da moda olursa şaşırmayın.

3 Yorum

  1. Çok yakışmış diyemeyeceğim bu kişide emanet gibi durmuş ehli sünnet abilerimizde ve amcalarimizda bin kat daha güzel daha karizmatik ve farkli duruyor diyorum….:-):-);-)Yanlız birşey daha söyleyelim gerçekten yeni yetişen kardeşlerimiz ehli sunnete uygun giyinen abilere ozeniyorlar inşallah bu moda daha da yayılır diyoruz.

  2. Zararı yok, en azından anlayacakları tarzdan anlatacaksın. Yarın öbür gün çarşaf modası yaparlarsa şaşmayın. Avrupa Türkiye’yi yeniden İslâmlaştırıyor kimse farkında değil. Allah, bir kâfirle bile dinî teyit edermiş.

  3. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    japon mollası muhaha. ..40 yıllık ihvanım böyle molla görmedim . ..nerede bu çocugun takkesi (: bu günleride gördük ya kefere de şalvar yakasız gömlek durun daha nelere şahid olacagız (:. ..kesin bunu diken modacı FATİH ÇARŞAMBA ya geldi turistik olarak,bizim babayiğidleri gördü etkilendi. .. bunlara yakışıyorsa bizim çocuklara da yakışır dedi bu işe girişti veya istanbul’lu larda moda bu diye kendiside moda zannedip dikti mankenlere (:. ..gardaş şalvar kaç pileli?sen yavuz selim şalvar mı giyyosun?muhahha neyse gençlerde görmek dua temennisiyle hadi modayı takip eden gençler top sizde (:: çıkarın atın şu dar paçaları kotları motları alın size şalvar (::

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.