İftiracı Dinihaberlercom Sitesinin imamı Diyanetten ihraç edildi

    Tarikat, cemaat ve İslam alimlerine avamca yazılarla iftira eden dinihaberler.com sitesinin yönetici olan imam Diyanet İşleri başkanına ve hükumet aleyhine yaptığı kara propaganda sebebiyle olsa gerek görevinden ihraç edildi.

   Konuyu gündeme getiren Mihraphaber.com şu bilgilere yer verdi:

   Dini Haberler sitesinin kurucusu ve yöneticisi olduğu iddia edilen Kırşehir Abidin Hoca Camii İmam Hatibi Yasin Kılınç, Diyanet İşleri Başkanlığınca açılan soruşturma neticesinde görevinden ihraç edildi.

   Dini Haberler sitesinin kurucusu olduğu ve siteyi farklı isimler üzerinden yönettiği iddia edilen Kırşehir Abidin Hoca Camii İmam Hatibi Yasin Kılınç’a Diyanet İşleri Başkanlığınca soruşturma açıldı. Başkanlık müfettişlerince tamamlanan soruşturma neticesinde Kılınç’ın birkaç gün önce Diyanet’teki imamlık görevinden ihraç edildiği bilgisine ulaştık.

   Haber sitesi ayrıca, bu kişinin eski kadro tarafından da korunduğunu iddia etti.

   Keşke bu hassasiyet başkana ve hükumet aleyhine yayın yapılınca değil de fitnecilikleri ve İslam alimlerine yaptıkları iftiralar sebebiyle olmuş olsaydı.

   Öyle veya böyle bu kişiler hakkında işlem yapılması olumlu bir gelişme…

www.ihvanlar.net

5 Yorum

 1. Ehlisünnetin-çocuğu

  bu şe…siz sitenin sahibinin fetönün p..i olduğu ortaya çıktı gözaltına aldılar haberiniz olsun

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Çingene alevilerindendir zamanında ilahiyata girip imam olmuş. ..önce leş kokan ağzını yıkasın sonra boynundaki medeniyet yılarını tutanların emirlerine itaat ederken sonunu düşünsün. ..çamur attığı ehli sünnet islam alimlerinin ilimde insanlıkta ibadet te müslümanlara olan katkılarında kenefe dökülen su olamayacak ayak yolu taşı görünümlü kalbini işgal eden zangoçlardan kurtarıp adam olmayı öğrensin ondan sonra belki sözlerine itibar edilir. ..

 3. Ehlisünnetin-çocuğu

  “İmamı rabbaninin veletleri” diyordun, al san. Biz ehli sünnetin çocukları olmakla gurur duyarız.
  sen kimin nesin belli değil. Bütün ehli sünnet ulemaya saldırdı, nesebi gayri sahih sonunda belasını buldu.

  Hiçbir dine inanmadığı hâlde, Müslüman görünüp, küfre sebep olan şeyleri Müslümanlıkmış gibi anlatarak, Müslümanları dinden çıkarmaya çalışan sinsi kâfirlere ZINDIK denir.
  İbni Abidin Hazretleri (Rahmetullahi aleyh)

 4. Yüzünden de şer akıyormuş..

 5. İmamı Rabbani hazretleri:”Bu yolda olanları tanımak ve sevmek Allahu Teala’nın nimetlerinin en büyüklerindendir. Bu büyüklere düşmanlık etmek sonsuz ölüme sürükleyen zehirdir.”
  Abdullah-ı Ensari Hirevi hazretleri:”Ya Rabbi her kimi kovmak istersen bizim üzerimize saldırtırsın” dedi.
  Kovulmasının asıl sebebi sadatlara saldırması diğeri görünen sebebi, bahane. Diyanet ve siyasiler evliyaya saldırı sebebiyle azletselerdi onlarda hayırdan mahrum kalmazlardı yada çok daha fazla hayır işlemiş olurlardı.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.