Feminist oyununda ikinci perde: Camide kadın erkek karışık provokasyonlar

 Bazı hocaların kadınlar yönelik videoları kırpılarak özellikle kadınlar gününe denk getirilip kadının İslam’da dışlandığına, ötekileştirildiğine dair bir algı oluşturulmaya çalışıldı. Maalesef Diyanet ve Hükumet de bu oyuna alet oldu.

   Halbuki Diyanet bu konularda dik bir duruş sergileyip “din böyle diyor, biz dine tabiyiz, dini günün şartlarına göre değil günün şartlarını dine göre uyarlamamız lazım” gibi bir çıkış yapsaydı ve hükumet topu Diyanete atsaydı sorun kalmayacaktı. Gelecek fitnelerin de önü kesilmiş olacaktı.

   Lakin tam aksine gelecek fitnelere kapı aralanmış oldu. Çünkü bunların hepsi aslında geleceğe yönelik bir hazırlıktı.

   Amerika’da, İnglitere’de ve daha bir çok batı ülkelerinde yaptıkları ancak tutmayan kadın erkek karışık namaz provokasyonuna Türkiye’de başka boyuttan yaklaşmış oldular.

İKİNCİ PERDE AÇILDI

   Provokasyonda ikinci perde açıldı. Bu sefer camide namaz ibadetine göz diktiler ve kadın erkek karışık namaz ve beraberlik şarlatanlığına soyundular.

    İngiliz kanalı BBC kanalı İslam’i konulara alaka duymaya başlamış olsa gerek bu konu üzerine haber yapmış. Başı örtülü ama zihnini batıya teslimİslam cahili bir kadınla röportaj yapıyor.

   Kadın: “Ben erkek arkadaşlarımla okulda sınıfta yanyana beraber ders yapabiliyorum fakat camiye geldiğimizde direkt arka safta kalıyoruz” diyor ve beraber yanana namaz kılmayı, camide yanyana karışık olmayı savunuyor.

DİN CAHİLİ OLURSAN BÖYLE OLUR!

   Okulda, sınıfta o erkek arkadaşın(!)la beraber olmak, birlikte olmak, yanyana olmak CAİZ DEĞİL ki sen camide yanyana olmayı savunuyorsun.

   Peygamberimizin getirdiği İslam dininde hiçbir şekilde yabancı erkek ve kadınlar yanyana karışık bir şekilde olmamıştır ki camide karışık olmayı savunuyorsun.

   Yine Peygamberimizin getirdiği İSLAM dininde erkeğin ve kadının camideki yeri bellidir. Kadın en arka safta namaza duracaktır. Bu uygulama kadını fiziken koruduğu, erkeğin gözünü sakındırdığı, edebe ve ahlaka ne uygunu olduğu aşikarken aksini söylemek yine din cahilliğinin bir göstergesidir.

PROVOKATÖR…

   Biz din cahili dedik ama öyle olmadığını biz de siz de biliyorsunuz. Bunlar kurulan bir oyunun piyonları. Rollerini oynuyorlar. Bizleri bu batıl, saçma tartışmaların içine çekiyorlar.

    EN BÜYÜK SUÇ DİYANETİN!

    Evet, en büyük suç/vebal Diyanet İşlerinindir. Halkı bu gibi meselelerde “tepki korkusuyla” aydınlatmadığı, çekimser kaldığı için şimdi birileri çıkıp rahatça “okulda beraberiz camide niye ayrıyız” diyebiliyor, camide karışık halka provokasyonu yapabiliyor.

   Bu oyunu bozacak da yine Diyanettir.

   Haydi, bir kere olsun şöyle Müslümanca bir duruş sergilensin ve fitnein önü kesilsin.

www.ihvanlar.net

14 Yorum

 1. Fatih cami’de bir kandil günü, cami tıkabasa dolu. Kadınların safına düştüm ya, kadınların camilere gelmeleri bile abest. Sahabe devrindeki edep nerede şimdi, evvella hanım sahabeler çıkardı sonra erkek sahabeler. Ama bir görseniz hurraaa çıkan çıkana. Kadın cami’de az sevap alır, evinde fazla alır derdi nenem.

 2. Bu, kadın erkek camide yanyana olması çirkin bir projedir. Her müslümanın uyanık olması gerekiyor, birbirlerini bilinçlendirmesi gerekiyor. Değerlerimizi bize kendi ellerimizle yıktırtmaya çalışan şeytan ve avanelerini sevimdirmeyelim.

  Birlik olmamız gerekiyor. Bu oyuna gelen, kadın erkek karışık oturan cahiller, akılsızlara karşı sadece bir kişi olmamalıyız.
  Ey iman edenler! Buyuruyor ya Rabbimiz, işte öyle bir topluluk olmalıyız… iyiliği emreden kötülükten alıkoyan bir topluluk ki, onlar kurtuluşa erenlerin ta kendileridir..

 3. Selamun aleykum,
  Avrupa ditib 5 seneden beri Camilere yeni tüzük kabul etmeleri için zorluyor. 2. Dernek başkan bir Hanım olması mecbur! Daha, daha….
  Ben sürekli engelemiye çalışıyorum. Yönetimden bir üye beni darb etmeye kalkıştı. Allah (teâlâ) ehli sünneti hakim kimsin.
  Vesselam

 4. İslam’ın güncellenmesini isteyenler durumu bu hale getirdiler Ey bunların destekçileri yarın mahşerde hesap vermeyeceğini mi sandınız

 5. Vallahi de billahi de eğer diyanet denen kurum katiyyen yokmuş gibi yoluna devam ederse inananlar, her şey daha düzgün olacak. Fitne nifak yuvası oryantalist oyuncağı diyanet.

 6. İslam güncellemesi yükleniyor……. Allah’ım ne günlere kaldık
  Biz niye bu kadar aptallaştık
  Böyle giderse yandık ki yandık

 7. dini güncellemeye start verildi mi acaba ?

 8. Ehlisünnetin-çocuğu

  hıyanet işleri başkanlığından medet umanın onlar kadar bile aklı yoktur.

 9. Ne bekliyordunuz bu kadar Ehli Sünnet Alime saldırıldıktan sonra? Daha bunlar iyi günlerimiz…

  Bir ilke imza atarak Kadın diyanet başkan yardımcısı, müftü yardımcıları atayan diyanetten açıklama mı bekliyorsunuz, komik.

 10. Bu tür görüntüler ‘güncelleme’ sözünden sonra çok daha fazla yaygınlaştı.

 11. bu videoyu hanimim vasitasiyla izledim. demek ki whatsapp ile kadinlar arasinda fitne dağılıyor. aslinda erdem özveren hocanın Instagramindan bu konuya vakiftim ancak videoyu izleyince şok oldum.
  ayşe validemiz buyurmadi mi.
  “Rasullullah صلي الله عليه وسلم
  bu zamanda yaşasaydı, kadınların mescide gitmelerini yasaklardi.”
  peki Efendimiz عليه الصلاة والسلام
  kendi şeriatını sorgulayan bu fitnecileri görse ne derdi.
  hz.ömer ‘in رحمة الله عليه faruk lakabini almasinda ki vakıa’yi biliyoruz.
  ya Allah Teala ayet indirdi hucurat suresinde. peygamber aranızdayken yuksek konusmayin diye. bunlarin ne haddine seriati sorguluyor. Rabbim bu ve bunun gibi fitnelerden ummeti muhafaza etsin.

 12. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Örtünün ve sakalın ardına saklanmış tabağı amerikan tabağındaki maması israil menşeili müslüman kimliğine bürünmüş kuzu postundaki çakallar dinsiz donsuz kâfirin içimizdeki truva atları bir nevi Adnan Oktar kafasında ki şarlatanlar. .. baktılar olmuyor dışardan yikamayacaklarinı anladılar içimizde girip bizden gibi gözüküp en sarsılmaz değerlerimizi baltalamaya çalışıyorlar. ..editör kimden neyi istiyorsun gözüm. ..diyanet dediğin diphanet yardımcısını kadın olarak atamadı mı? Bu seferki oyun büyük hemde çok büyük biz ehli sünnet şuurundaki müminler ve hocalarımız ittihat birliğini şuurunu saglayamamisken küfür tek safta toplanıp topyekun taarruza geçmiş bulunuyorlar. ..biz ise halen sakız orucu bozarminin derdindeyiz çiğnemesen ölürsün sanki ?! 11 ay çiğnedin de eline ne geçti ?! 1 ay cignemesen ölürmüsün de sulandiriyorsun orucu ramazanı ilmihali yani demem oki atı alan Kudüsü geçti biz kendi sokagimizda mahalleyi şaşırtır hale geldik. ..

 13. Bu kadarda olmaz artık camide kadın erkek diz çökmüş yanyana karşı karsiya oturuyorlar orada yakında sohbette kek pasta ikramida yaparlarsa sasirmayiz.oturan erkeklerden acaba kendi bacilarini aynı şekilde o camide oturturlar mi hic sanmıyorumy yukaridaki arkadaştan sınıfta yan yana oturuyormuş erkek arkadaşı ile.Şunu belirteyim edep muhafazakarlikla başı açıklıkla yada kapalilikla olmuyor insanın içinde bitiyor.Bazen gerçekten söylüyorum başı açık okulup yukarıda açıklama yapan kişiden daha kendini mufafaza eden yanına kim yaklaşırsa dikkat eden adam gibi tabiri caizse efendi kardeslarimiz var inşallah onlara da nasıl olucak kapalilik ancak demek istediğim insanın içi
  kalbi bozuk olursa sonuç böyle sacmaliklara götürüyor ışte.Ne diyelim Rabbimiz bizi affetsin..Lakin dinimizi bu şekile getirmek hic iyi degil.

 14. اسلام عليكم
  şayet söylediklerini helal kabul edip söylüyorsa zaten el fazi küfür oldugu açık. kadin erkek birlikte gezmesi, ayni masada yemesi, okumasi sanki caizmiş gibi konuşuyor. sen kimsin bir kere. kimin dininde neyi kıyas ediyorsun. bir kişide çıksın… kötü konusmak istemiyorum.
  ama sabrımız taşmakta

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.