Diyanet İşlerinin skandal kitap standı

   Diyanet İşleri’nin Strazburg fuarında standına koyduğu kitaplar “yuh” dedirtti.

   Türkiye’nin dini hizmetlerini yürüten ve Avrupa’da da bu şekilde temsiliyet gösterip hizmet veren kurumun standındaki ahlaksız kitaplar “yazıklar olsun” dedirtti.

   Görevli imamlar ikaz edilince “standımız her çeşit kitaba açık” savunmasında bulunuldu.

   Daha bir çok ahlaksız kapak içeren kitaplar vardı ancak biz buraya koyamadık…

9 Yorum

 1. Diyanet kapatılmamalı,ama ismi değişmeli DinAyet olmalı.Ayrıca bu ditib Strazburg daki kitap fuarındaki rezillik ,Diyanet işleriyle değil tamamen ,Ditib strasbourg daki sözde yöneticilerin suçudur.Ama şu bilinmelidir ki artık o özlemini çektiğimiz 2000 li yılların eski Türkiye si yok! T.C Devleti’nin dünyanın her yerinde eli var ,gözü var,kulağı vardır.

 2. YETER BU REZALET-diyanet kapatılsın

  cübbeli hocamız o kadar kuvvetli zikirler, kesin kabul dualar yayınlıyor LALEGÜL DERGİSİNDE Şimdiye kadar ne ismi a’zam kuvvetinde zikirler ümmete duyurdu.
  HANİ DİYORUM BİR EL ATSAK ! İNŞAALLAH şu diyanetin tamamen değişmesi için ! Bu yazımı okuyupta başlamayan meesuldur arkadaş, lamı cimi yok.
  MÜSLÜMANIN SİLAHI DUASI DEĞİLMİ !
  LALEGÜL DERGİSİNİN ARŞİVİ LİNKİNİ AŞAĞIYA ATIYORUM, O SAYFANIN ARŞİVİNDEN ÇOK KUVVETLİ BİR DUA SEÇSİN HERKES, GÜNLÜK DEVAM EDELİM İNŞAALLAH ÇOK KISA SÜREDE
  H-YANET İŞLERİ BİTECEK

 3. Diyanet, İslam’ı avucunda oynatmak için kurulmuştur. Kendi kafalarına alıp, milleti dalalete düşürecekler.

 4. GÜNCELLEME DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM BAZILARI KORKUDAN KAFASINI KUMA SOKTU AMA SAYIN REİS “1400 SENE ÖNCEKİ HÜKÜMLER BUGÜN UYGULANAMAZ DEDİ” VE BU KONUŞMANIN GEREĞİ YAPILMAKTA.. DİYANETE EHL-İ SÜNNET HOCA ATAMAK KİMİN ELİNDE SİYONİSTLERİN Mİ, AMERİKANIN MI, AVRUPANIN MI, ŞİANIN MI YOKSA TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİNİN Mİ? ÖBÜR TARAFTA BUNUN VEBALİ ÇOK AĞIR OLACAK ALLAH(CC) BU KONUŞMALARA BU UYGULAMALARA RAĞMEN NEDEN HALA DESTEKLEDİNİZ DEDİĞİNDE KORKUDAN SESİNİ ÇIKARAMAYANLAR DESTEKLEMEYE HALA DEVAM EDENLER NE CEVAP VERECEK MERAK EDİYORUM..

 5. Bu diyanetin görevi İSLAM’ı tahrip, tahrif ve yok etmektir. Ey diyanet, sana lanet ediyorum, Allah’ın ve meleklerinin laneti de sana olsun, amin. Diyanet bu milletin göğsünde, sırtında ve beynindeki bıçaksın sen.

 6. Ehli Sünnet gitikce

  Yuh be..orda Ali Şeriatini kitabi da var..bu zehir gençlere akitiyorlar ya…kim sorumlu acaba…aslinda hepimiz…

 7. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Artık gına geldi diphanet dipten çık artık kurtul artık diplerden. ..ismini duydukça kusasım geliyor yok böyle bişey. ..

 8. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Varya bu diphanetin ismini duyunca okuyunca kusasım geliyor artık . ..dini bir kurum düşünün dinden bu kadar uzak bu denli yabancı. ..YETKİLİLER YETKİLİYSENİZ YETKİNİZİ KULLANIN BU AYMAZLIGA SON VERİN. ..YOK YETKİSİZSİNİZ BİZ O YETKİYİ KULLANACAĞIZ. ..

 9. Malum olan şeyi yeni bir şey olaral sunmak garip.
  TRde her diyanet kitapçisi böyle.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.