Mekke’de satılan seccadeler Kapitalist düzene secde ettiriyor

    Daha önce sizlere seccadeler üzerindeki tehlikeleri işaret eden bir video hazırlamıştık.

   Şimdi de Müslümanlar arasında yayılmaya çalışılan, özellikle Hac ve umre için gidenlerin aldığı seccadelerde kapitalist düzene teslimiyetin sembolü ön plana çıkıyor.

   Yeni sürüm seccadelerde Ka’be görünmezken hemen yanıbaşında yükselen kapitalizmin sembolü Zemzem Tower devasa şekilde ön plana çıkartılarak ona secde etmeniz sağlanıyor.

   Sadece seccade değil bu şekilde yapılmış örtü gibi şeyler de satılıyor.

   Resim ve figürlü saccadelerden zaten uzak durun diyoruz ama bu seccadelere karşı da uyanık olun. Üzerinde “Allah” yazması sebebiyle de lafzatullahın yere gelmemesi gerekiyor. Almayın, aldırtmayın.

   Süs olsun, hatıra olsun diye bile almayın.

   (Güncel bir uyarı) Hatta şu sıralar Mekke’den zaruri ihtiyaçların dışında fuzuli alışveriş dahi yapmayın… (Amerika’ya açıkça maddi destek veren Suud’a katkı sağlamayacağız. Evet, umre ve Hac vazifelerimizden geri durmayacağız ama en azından fuzuli harcama yapmayacağız)

DEŞİFRE VE REDDİYELER

5 Yorum

 1. Istanbul fethedilmiştir Hadisi Şerif tahakkut etmiştir. Başka bir fethe gerek de yok olmayacaktır da. İstanbul’un yeniden fethi söylemi vehhabi/selefilerin söylemidir. Ayasofya ve diğer birçok camilerimizin içler acısı durumu ayrı bir konu. İnşaAllah onlar da, fetheden, inşa eden, ihya eden, Ka’be nin hürmetine riayet edip onu Mekke’nin en yüksek ve en görkemli noktası yapan ecdadımız Osmanlı gibi bir zihniyete tekrar kavuşacaktır,

 2. yalnız asılan yerlerine dikkatlice bakınız arkadaşlar haksızlık yapmayalım bu, üzerinde namaz kılınmak için değil duvara asmak için hazırlanmış süs maksatlı bir mamül. Resim şu andaki Mekke görüntüsünü yansıtıyor.Ama bu görüntü hoş mu? gökdelenler, hiltonlar vs. değil tabii ki.. İstanbul gibi Mekke de esaret altında ve ikinci bir fetih bekliyor vesselam.

  Admin: iki türlüsü de var

 3. Seccadede Kabe ayak altına geliyor zaten..

 4. Bizden bir 90 yıl gerideler desenize.

 5. Ayasofya mahsun…
  Mescid–i Aksa mahsun…
  Şu paylaştığınız resimde dahi Kabe mahsun…
  Gökdelenler nasıl da yükselmiş,yutmuşlar sanki Mescid–i Haram,’ı.
  Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki müslümanların adı var kendileri yok.
  Kutsallarımız ayaklar altında kaldıran yok.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.