Fransa’da Kur’an’dan ayetleri çıkartalım diyenler tarihselcilerden cesaret alıyor

   Bildiğiniz gibi Fransa’da, aralarında eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, üç eski başbakan, Yahudi ve Hristiyan cemaati temsilcileriyle yazarların da bulunduğu 300 kişinin imzasıyla yayınlanan Kur’an-ı Kerim’den “şiddet ve Yahudi karşıtı fikirleri yaydığı gerekçesiyle bazı ayetlerin çıkarılması” yönündeki bildiri Fransa ve İslam coğrafyasında sert tepkilere sebep oldu.

   Yahudi uşakları bu cesareti nereden buluyor? Bir dünya dininin kutsal kitabını eksiltmeyi nasıl oluyorda önerebiliyorlar?

   Elbette bunun bir alt yapısı var. O da tarihselcilik safsatasıdır.

   Bu gün bazı ilahayitaçılar bile Kuranın indiği dönemdeki Yahudilerle bugünkü yahudilerin aynı olmadığını ileri sürüp (haşa) ayetlerin geçersiz olduğunu zırvalayabilmektedirler.

GAVUR SÖYLEYİNCE TEPKİ VER!

   Fransız keferesinin yediği halta tepki veren kurumlardan birisi de Diyanet İşleri olmuş.

   Tamam güzel de bu gün aynı şeyi farklı şekilde dile getiren İlhami Güler, Mustafa Öztürk, Emre Dorman gibi İlahiyatçı takımına kimse neden ses çıkartmıyor?

   Hatta Fransadaki densiz gavurcuklar ülkemizde ve İslam coğrafyasında türeyen bu tiplerden cesaret alarak böyle bir işin içine girişiyorlar.

    Gavur söyleyince tepki çekiyor ama ilahiyatçı kimliği ile türedi tip söyleyince herkes sus pus oluyor.

   Ey Diyanet ve sorumlu kişiler! Yanlışı gavur da söylese ilahiyatçı da söylese yanlıştır. Gelin bu türedi tiplerle hepbirlikte mücadele edelim! Ehli Sünnete sımsıkı sarılalım. Yoksa gavurlar içimizdeki bu tiplerden cesaret alarak dilini yüce kitabımıza uzatmakta bir sakınca görmeyecek ve hatta daha ileri gideceklerdir.

   Ve ey Müslümanlar! İçimizdeki dışı Müslüman söylemleri gavurca olan türedi tiplere daha ne kadar itimat edeceksiniz?

www.ihvanlar.net

DEŞİFRE VE REDDİYELER

5 Yorum

 1. DİNİ DUYARLILIĞI OLAN MİLYONLARCA MÜSLÜMAN TEPKİ VERDİ BU AÇIKLAMAYA HATTA DEVLETİMİZ DE TEPKİ VERDİ BURAYA KADAR ÇOK GÜZEL.. ANCAK YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE REİSİN “1400 SENE ÖNCEKİ HÜKÜMLERLE İSLAMI BUGÜN UYGULAYAMAZSINIZ” SÖZÜ AKLIMA GELDİ O AÇIKLAMA YAPILDIĞI ZAMAN KİMSE DİREK ELEŞTİREMEDİ KORKUDAN SESSİZ KALDI HATTA EHL-İ SÜNNET DUYARLILIĞI OLAN HOCALARIMIZ BİLE SESİNİ ÇIKARAMADI EN GÜVENDİĞİMİZ HOCALARDAN BİRTANESİ BİR HAFTA BEKLEDİKTEN SONRA TEPKİLERE DAYANAMAYARAK ÜSTÜ KAPALI AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA KALDI, ŞİMDİ SİZE SORUYORUM 1400 SENE ÖNCE NE MÜÇTEHİD NE MEZHEP VAR, KUR’AN VE SÜNNET ÜZERE HÜKÜM VERİLİYO VE BİZZAT PEYGAMBERİMİZ TARAFINDAN UYGULANIYO ŞİMDİ BU HÜKÜMLER İÇİN UYGULANAMAZ DEMEKLE BU FRANSIZLARIN YAPTIĞI AÇIKLAMA ARASINDA NE FARK VAR.. BEN SÖYLİYİM BİTANESİ GAVUR BİTANESİ BİZDEN VE BİR KESİM BİZDEN OLANA DUYDUĞU SEVGİ YÜZÜNDEN BİR KESİM DE ONDAN KORKTUĞU İÇİN (BU KORKAN KESİMİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU HOCALAR OLUYO TABİ) SESİNİ ÇIKARAMADI VE HALA DESTEKLEMEKTE, ALLAH’IN HÜKÜMLERİNİN UYGULANAMAYACAĞINI SÖYLEYENLERE KARŞI SESSİZ KALANLAR, DESTEKLEYENLERİN FRANSIZLARA KARŞI BAĞIRMASI NE KADAR DA MANİDAR!!!

 2. Koruyucusu Âllah azze be celle olan bu dini çok güncellemek değiştirmek isteyen çıkar boşuna yoruyolar kendilerini yazık

 3. Hakikat yolunda

  Âllah azze ve celle ilminizi arttırsın 🌹

  Rabbim ehli sünnet vel cemaat’in muhafazası için gayret gösteren kardeşlerimizin çabalarını muvaffak eylesin…

 4. gelin beraber olalım dediğiniz teşkilata bir bakın, ziraat odasından farklı bir duruşu var mı, siz kendi söylediğinize inanıyor musunuz? cevabınız hayır ise bu politik tripler size hiç yakışmıyor biliniz. Cevabınız evet ise bu sefer de diyecek bir şey kalmıyor size. Kalabalık bir müslüman kitle sizden daha cesur, daha az ılık olmanızı bekliyor bilesiniz. Anlaşıldığı üzere genç yaşlardasınız. Bu yaşta korkak olursanız ileride İslam adına hiçbir şey yapamazsınız. İstikbal endişesi içerisinde olmayalım dünyevi rahat için fasığa facire hoş görünmeye çalışmayalım.Hoşunuza gitmese de bu böyledir.isterseniz yayımlamayın ama bu öğüde kulak verin. Az söyledik çok anlarsınız, ilim ehlisiniz çünkü. sizi seviyoruz.

  ADMİN: Allahu Teala razı olsun. Diyanet teşkilatını da neticede insanlar yönetmektedir. Hazreti Ömer r.a bir dakika önce Peygamberimizi öldürecek bir cani iken iman edip Ömer el-Faruk oldu. İnsanlardan ümidi kesmemeliyiz. Çağrımızı, davetimizi yinelemeliyiz. Onlar da şayet samimi iseler birgün elbet gerçeği görecek, davayı anlayacaklardır.

 5. Evet o kadar Yahudi düşmanlığı veriyor ki Yüca Kitabımız Müslümanlar’a(!),Avrupa’nın doğradığı Yahudiler’i, sanki şeriatle yönetilen Osmanlı almamış da başkaları almış.Yine yüzyıllardır bu topraklarda ve üç din tarafından kutsal kabul edilen Kudüs’te Yahudiler ve Hristiyanlar barış ve adalet içinde yaşamamış da başkaları yaşamış.Şimdiye bir bakalım:Abluka altında yaşam mücadelesi veren,evlerinden çıkartılan,gökten bomba yağdırılan,kundakdaki bebeleri ölenler kimler?Yurtları işgal edilip mücadele verenleri,çoluğuyla çocuğuyla koca bir milleti ‘terörist’ ilan edenler kimler?Kur’an kanunlarıyla yönetilen Osmanlı zamanında mı Kudüs’te üç din mensupları huzur içinde yaşıyordu yoksa Yahudiler’in yönetiminin olduğu şu zamanda mı?Kur’an–ı Kerim haktan başka birşeyden bahsetmez.Tevrat ve İncil gibi Yüce Kitabımız’ın da tahrif olmasını istiyorlar.Ama bunu asla yapamayacaklar.İçimizdeki hainler de başaramayacaklar.Bu millet inşaallah tekrar Ehl–i Sünnet çizgisini yakalayacak,çünkü bu millet ehl–i sünnet olmadan varlığını asla sürdüremez.Zafer her zaman için Allah’ındır.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.