Kur’an’ın korunduğunu ispatla diyen Deisti susturan cevap

  Erdem Özveren kardeşimiz kendisine yöneltilen bir soruyu kendi üslubu ile cevaplayarak karşısındakini cevap vermekten aciz bırakıyor. İşte yeni moda deist olduğunu zanneden bir kişinin “Kur’an’ın korunmasıyla” alakalı sualine verdiği müthiş cevap:

DEŞİFRE VE REDDİYELER

7 Yorum

  1. Hay Allah senden razı olsun 😀😀😀

  2. Allah razı olsun

  3. Maaşallah sübhanallah. helâl olsun.

  4. Biz İncil ve Tevrat I bile bugün ki haliyle tamamen yok saymıyoruz. Çünkü içinde ki tüm ayetler mi değişmiş ki diye düşünüp saygı duyuyoruz.
    Bunun dediği tuhaf nerden kim çıkardı(fetö) bu deist tıngırtısını..

  5. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

    Alın bu deisti burdan . ..yeni nesil yeni yetmeler de böyle oluyor işte . ..bir futbol takımı dahi teknik direktör olmadan hakem olmadan başkan olmadan federasyon olmadan futbolcu top oynayamazken. ..futbolun bile kurallar kitabı varken ki. ..taç penaltı ofsayt korner kırmızı kart sarı kart gol aut felan filan. ..bir ALLAHin olduğuna inanıp ta nasıl kuranı kerim ve emir yasakları helal haramları inanmıyorum yok değiştirildi haşa safsata diyebiliyorsunuz aklım almıyor . ..bir hukuk fakültesi var yada bir tip fakültesi doktor var dekan var ordinaryus var ama kitaplara inanmıyorum uydurma şeyler değiştirilmiş bence o kitaplarda yazanlar doğru değil pohahahahh şu ateist ve deistler kadar akli dengesi bozuk güruh görmedim tanımıyorum bu kadar mı aciz olur bir insan anlamam mümkün değil yav. ..biraz yahu az biraz düşünün da yeter artık vallahi gına geldi sizin içi boş eskimiş sovyet komünist zamanının içi bOS Marksist materyallerinizden. ..yıllarca basımızin etini yediler ateist ateizm ateistler bunu da açıklasın furyası döndü baktılar ki Stephen hawking başta olmak üzere big bang muhabbeti çıktı ortaya ateistlerin tüm materyalleri güme gitti şimdide daha daha saçma deistlik çıktı . ..her 10 -15 yilda bir izm li bir ideoloji önümüze çıkarıyorlar daldan dala lar. ..ALLAH var inanıyorum eeee kitap yok peygamber yok kural yok kendi başımıza bıraktı bizi . ..oldu canım başka bir arzun. ..10 yaşında çocuga sor o bile güler size be…yıllarca ateist takıldilar baktılar Allahın var olduğunu bir türlü golgeleyemiyorlar bu sefer de var ama bize karışmaz muhabbeti ortaya çıkarıyorlar . ..her zaman batılsıniz ve her zaman celisiyorsunuz aranızda. ..ALLAH var kitabı da var peygamberi de var . ..kuralları da var sistemi de var . ..catlasanizda patlasanizda var. ..güya kitap peygamber hadis sünnet mezheb tarikat kabul etmeyerek Allahın kurallarına tabi tutulmayarak güya sözde özgürlük için sorumluluktan kaçiyorsunuz. ..özgürlük ALLAHin emir ve yasaklarına göre ALLAHin mülkünde yaşamaktır . ..sizlerin özgürlüğü bir başka sizden biri tarafından öyle bir çiğnenirki aklınız şaşar. ..çünkü 7 milyar insanin 7 milyar farklı özgürlük bakış açısı vardır. ..ALLAH ve emir yasakları olmasaydı kuralları olmasaydı şimdi biz insanlar birbirimizi cig cig yiyorduk ne ırz ne mal ne mülk kaldıydı. ..Yahudi Hristiyan ve dinsizler savaş fuhuş alem gece hayatı kumar her pisliği yapmakta bir beis görmüyorlar . ..inançlı imanlı Müslümanların sayesinde ALLAH bizlere kiyamadigindan bizleri sevdiğinden dolayı sağanak sağanak bela yağdırmiyor sizlerin üzerine. ..

  6. MâşâAllah tam kapak olmuş. Allah razı olsun

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.