Salih Mirzabeyoğlu işkence görürken alay eden kemalist Yılmaz Özdil

   Süleyman Özışık, Türkiye Gazetesindeki köşesinde Salih Mirzabeyoğlu’nun maruz kaldığı işkenceleri ve bunu alay konusu yapan vahşi kemalist/sol kafa yapasını yazdı.
   İşte o bölüm:
   Salih Mirzabeyoğlu dendiğinde aklıma hep Star gazetesi gelir. 28 Şubat döneminde gözaltına alınmış ve tahammülü zor işkencelere maruz kalmıştı.
Star gazetesi, Mirzabeyoğlu’nun işkence gördüğünü gösteren o fotoğrafı manşetine koymuş ve işkenceyi alkışlamıştı. 
Manşette şu ibareler vardı: 
   “Jandarma koğuşa dalınca uyandı, alnını ranzaya çarptı. Sendeleyerek kalktı, ayağı kayınca burun üstü düştü. Kalkayım dedi, uyku sersemiydi. Dipçiğe gözünü vurdu. Kendini topladı. Kapıdaki askılığı görmedi, kulağını taktı. 
Jandarma hasretle sıkı sıkı sarılınca boynuna kan oturdu. Koğuştan çıkıyordu, kapıyı açık zannetti, kaşını yardı. Sağ gözünü dipçiğe vurmuştu sol gözü de copa değiverdi. Diyet yaptığı için az yiyordu… Hâlsizlikten göz altları morardı.
‘Hoş geldin’ dediği jandarmanın eli, elmacık kemiğine çarptı. Mahkeme öncesi tıraş oldu jilet keskindi, yüzünü doğradı…”
   Bu manşeti atan adamı tanıyorsunuz. Tanımayanlar için söyleyeyim.
Hani şu sıralar Türkiye’de adaletin olmadığını, hukukun kalmadığını söyleyen Yılmaz Özdil var ya…
Hani eline her kalem aldığında millete “Bidon kafalı” diye hakaret ederek tatmin olan Yılmaz Özdil var ya…
Bu manşetin altında onun imzası vardı işte. 
Özdil’in o manşetini sırıtarak okuyanlar ise bugün utanmadan haktan hukuktan ve adaletten bahseden sol cenahtı.


   İşte ülkemizde böyle bir zihniyet var. Müslümana düşmanlar, İslam’a düşmanlar, Allah’a düşmanlar. Her fırsatta kin kusuyorlar. Ellerinden gelse bir kaşık suda hepimiz boğarlar.
   Bu zihniyeti kemalizmden arındırılmış ve maneviyatla zenginleştirilmiş kaliteli bir eğitimle yıkabiliriz.
    Ama maalesef Milli Eğitim yıllardır aynı kafa ile gidiyor. Eğitim iyi olması gereken yerde hergün daha kötüye gidiyor.
www.ihvanlar.net

DEŞİFRE VE REDDİYELER

10 Yorum

 1. Rahmetlinin ailesinin hukuki yollardan hakkını arama yolunu seçmesini diliyorum. Bu kadar zulüm görmüş bir insanın ailesi’ne maddi ve manevi tazminat düşer, yasal olarak ne yapabilecekleri yönünde işinin ehli bir avukat’a danışsalar tatmin edici müspet sonuç elde edeceklerdir, neticede doğruluğu ispat edilememiş bir çok yakıştırma ve iftira ile şahsi ve ideolojik garez sebebiyle yılları heba edilmiş, vefatına dek haksız muamele ile davranılmış birisiydi Salih Mirzabeyoğlu.

 2. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Cebelitarık belli seninde boğazın kurumuş su gitmiyor. ..vanaları açmak lazım. ..hanefi sin ama Vehhabilik düdüğü çalıp ciftetellisini de kendin oynamayı ihmal etmiyorsun. ..sakal dan girmişsin tutaminda kör düğüm olmuşsun . ..aczimendi aciz oğlu aciz gündüzü basima evliya ettin çıktın. ..uçkuruna duskunlugunden milyonlarca müslüman zan altında kaldı. ..sosyal medyanın kurdu olduğuna göre sen bu haberleri yandaş sitelerden araklamissin. ..ırak Afganistan Pakistan Müslümanlarına en büyük darbeyi usame vurdu. ..amerika öldürdük cesedini okyanusa attık dedi. ..sen şimdi gidip harita da o okyanusu bulup ağıt bile yakiyosundur 😂😂😂😀😂😀😂😀 ancak senin gibi düşük Hard disk sahibi şovmenler inanır bu amerikan kuyruklu yalanına. .. saddamı gözler önünde kurban bayram sabahı tv kamera karşısında infaz eden abd. ..kaddafinin onlarca kamera karşısında linç edilmesine destek veren batı ve abd. ..usameye gelince öldürüp okyanusa atıyor mohahahhahaha. …sen çok yaşa Cebelitarık boğazı. ..ve sosyal medya diye bana attığın iftiralar kendi elinde patlıyor. ..laden ailesi Arabistanin en zengin ailesi evet laden ve diğer kardeşleri komple Londra da tahsil eğitimi gördüler ve ajan olarak yetiştiler bir nevi lawrence gibi. ..bi şahsın hangi mezhebe bağlı oluşu benim ehli sünnet itikat görüşüme zıt ise isterse o adam bulunmaz hint kumaşı olsa hikmeti harbiyesi yoktur. ..afganyayi kimdenaldigi silahlarla kimlere karşı destekledi laden? !?!? Amerika dan aldığı silahları afganlara verip tekrar amerikaylami savaştirdi? !?öyle güzel Vehhabilik rol modeli sunuyorsun ki gorende seni bedir uhud harbine katılmış sanacak. ..yani ciğerinizi bilmesek yutturacaksiniz reklamlar kısmını güzel yapıyorsun ama senaryon berbat kendini geliştirmen lazim
  ..Afganistan rus savaşında türkiyeli bir zenginden destek gelmedi diyorsun da nasıl bu kadar emin olabiliyorsun . ..dönemin türkiyesinde hangi devlet adamı vardı rahmetli erbakan az mı yardım yaptı Afganistana cecenistana bosnaya kibrisa. ..ben aşılarımi oldum ne batırmak istiyorsan kendine batır da bize de bulaştırma bir takım olmadık iddialarini. ..tarikat cemaat dinden ayrı bir olay değildir ki tarikatın cemaatin kuralı olmaz . ..İslamin kurallarını sistematik bir şekilde devam ettirir ehli sünnet tarikat ve cemaatler. ..şeyh eli öpmeye öpmemeye ben herhangi bir şey demedim ki. ..sen hem tarikat hem şeyh munkiri gibi konuşuyorsun. ..kot pantolonlarin üzerine siyah uzun entariler çeken aczimendi leri biz ankara da iyi biliriz. ..sen hangi renk biberonundan mama yiyordun bakalım onların ortalığı karıştırip Müslümanlara büyük zararlara ugratirken yaptığımız ehli sünnet savunması yıllarını. ..sitenin çıtası hep yukarılarda çıtası düşen ve çırasi yanan sensin. ..mizrakliyi okuduktan sonra sen Şahid oldun mu ki nereye kadar okuyup okumadığım tahmininde bulunuyorsun. ..gel sana biraz şerhul muģni ve suyutiden dersler vereyim de okyanusa atılan usameye kavuşursun belki. ..sen duanı bana değil okyanusdaki usameye et tabi yersen 😃😃😂

 3. Ladin ailesi suudi arabistan’ın en zengin ailelerinden biridir. Böyle iken ladinlerin varisi Usame bizzat afganistan’da afgan müslümanlara lojistik destek de sağlayarak (malı ve canıyla) cihad yolunu tercih etmiştir. Onun hangi mezhebden olduğunu tartışmak 2. dereceden bir meseledir. kaldı ki vehhabilik suudi arabistan’ın idaresinin izlediği daha çok siyasi bir ıstılahtır. Oranın yerlileri ekseri Hanbeli mezhebindendir. Hanbeli mezhebinden olan biri bu mezhebi tanımayan biri için “mezhebsiz” miş intibaını verir. Çünkü edille sini hanefiler gibi 4 olarak kabul etmezler.”sadece kitab ve sünnet” derler. Bazısı bu işi alıb “ibn teymiyye gibi veya son 2 asırdaki hindistan’daki ehl-i hadis mektebleri” gibi belki iyi niyetle ama bilhassa avama kötülük yaparak ileriye götürmüşlerdir doğrudur. Usame bin Ladin’e gelecek olursak.. dileyen KABE’nin İŞGALİ vb. birkaç kitab okuyub daha az sosyal medya takib ederek daha sıhhatli ilme ulaşabilirler. Vehhabi-selefi vs. diyip hemen Türkiyeli değil diye cahillik toptancılık etmemek lazım. Bilhassa böyle meseleler müşahhas değerlendirilir. Afganistan-Rus savaşında bir tane türkiyeli müslüman zenginden bu hareket gelmemişse iğneyi kendine batırmak lazım çeçendağlı. goygoyla fişeklemeyle partizanlıkla olmuyor bu işler. Mezhebim hanefi. Şimdi bütün türkiye hanefi mezhebinden ve sünni itikad üzere mi olmuş oluyor? Onun için şeyhinin elini öpmeyeni dışlama elini öpeni de (asıl sen) evliyadan sanma. tarikatını-cemaatını dinin kendisi olarak görmek maalesef asrımızın modasıdır. bunun içine düşmeyesin. Müslüm Gündüz’ e gelince, bir araştır bakalım Elazığ’da ne gibi hizmetlerde bulunmuş. Senin yorumlarını okuyan biri TRT-ATV-SOSYAL MEDYA’dan beslenen ve körükörüne bunlara tabi olan bir ergen olduğu izlenimine kapılıyor kusura bakma. görsek bir tutam sakalın vardır belki ama mızraklı ilmihalden sonra okumayı bıraktığın anlaşılıyor. Bunlara da kaba saba mesnedsiz cevablar yazıb lütfen bu sitenin çıtasını düşürme artık. sana dua edeceğim.

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Unutmayınız bu medya Mücahid Usame Bin Ladin’i terorist olarak göstermiştir?!?! Şu altta yorum yazan arkadaşın yazısında geçen ifade. ..vehhabi selefi bir şahsa Mücahid diyor …onun bir proje olduğunu onu kullanarak müslüman ulkelerin kan gölü ne çevrildiğini öldürüp okyanusa attıkları masallarını ne çabuk unutmuş. ..muslum gündüzü nerdeyse evliya ilan edecek öyle bir anlatıyorki. ..sayın editör yorumlarda denetim zaafiyetiniz mi var? Yoksa usame bin ladinle muslum gündüz muteber şahsiyetler de o yüzden mi alttaki yoruma dokunmadiniz? Ben mi yanlıs bliyorum yanılgıdayim muslum gündüz ve usame bin ladinle ilgili en kısa zamanda çalışma bekliyorum sitemizde. ..alttaki yoruma bakacak olursak her 2 şahıs da evliya gibi galiba. ..hem bu arada bir insanın yazdığı yorumdan kaç yaşında olduğu nasıl tahmin ediliyor anlamış değilim. ..velevki küçük olsun yaşı nice büyüklere küçük yaşta olanlar çoğu alanda galip gelmişlerdir. ..

 5. Gülsüm Kardeş'e bilgilendirme

  Gülsüm Kardeş, Müslüm Gündüz davasında samimi bir adamdır bugünkü birçoklarından daha fazla hem de, Meydanda bir adam olduğu için onun üzerinden sarıklı cübbeli mü’minler hedef alınmıştı. 28 Şubat’ta kendisine(Fadime Şahin kullanılarak tuzak kuruldu.Fadime Şahin’i bizzat ayarladığını sisi itiraf etti defalarca zaten 28 şubat’ı ben yaptım dedi.Bu trans kadından korkusuna o zaman hiçbir ordu komutanı, paşa, siyasi vs. ses çıkaramadı kepaze olmamak için.. ) suçsuz yere epey bir zaman hapis yatırıldı Müslüm gündüz.O dönemki mahkeme görüntülerini ve ölmeden önce mehmet ali birand ile mülakatını izleyiniz lütfen. Cehri zikrini tasvib etmeyebilirsiniz..Zaten diğer Nur cemaatı mensubları da bu yönünü tasvib etmiyorlar ama bu da bir meşreb meselesi.. bir de Ali Kalkancı ayarlanılarak psikolojik bağdaştırma yapılmak istendi menemen hadiselerinde olduğu gibi dikkat ediniz.Maalesef bugün hala pek çok müslüman kardeşimiz sizin gibi kulaktan dolma ile yetindiği için Müslüm Gündüz’ü yanlış tanıyor. Şahısları Lütfen araştırmadan itham etmeyelim. Hakkında kim, ne söylemiş de çok mühim. Benzer komplonun Ahmet Mahmut ünlü’ye de kurulduğunu unutmayınız. Musa AS’a bile aynı usul ile tuzak kurmaya çalıştı bu güruhun usulü pek değişiklik göstermez. Müslüm Gündüz’ bugün nur cemaatı içerisinde davaya belki de en mertçe sarılmış bir kıymetli insandır. Zahiri de İslam’a uygundur. Unutmayınız bu medya Mücahid Usame Bin Ladin’i terorist olarak göstermiştir. Şeyh Şamil Hz. zamanımızda yaşasa Ona da aynı muameleyi yapardı. Bütün millet de televizyondan CNN lerden Reuters’lardan o altyazılarla izlerdi. Timurtaş Hocaefendi’yi bir TV kanalı programa çıkartmamıştır karşısındakini ilmi ile hitabı ile susturacağını bildikleri için. O dönemde çıkarttıkları müslümanların karşısına koydukları ayarlanmış katılımcılara ve program sunucularının zındıkane tavırlarına arşivlerden bakınız lütfen. yaşınızın fazla olmadığını tahmin ederek normal karşılıyorum. Allah Cümle Müslümanların gözünü açsın. Birbirimize dua edelim.

 6. yalnız yılmaz özdil zihniyetini 15 yılda 5 kere eğitim sistemi, 6 kere bakan değiştirenlerle yıkamayız. İktidarın doğru dürüst bir eğitim politikası yok açık.

 7. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  O yaralar RABBimizin karşısında yüzüne taktığı nurdan madalyalar olsun ASİL KUMANDAN. ..sen iman ve inancın için bu zorluklara göğüs gerdin ve bir tek saniye olsun bağırıp çağırmadın aşırılığa kaçmadın hep sükut içindeydin sessiz çığlık oldun. ..bizler de yalnız bıraktık seni ALLAH bize merhamet etsin. ..suçluyuz. ..sahip çıkamadık

 8. bir kişi ancak bu kadar alçalır

 9. Âmîn… ( Gülsüm hanım)

 10. Davası büyük olanın ödediği bedel de büyük oluyor.28 Şubat ne karışık bir dönemdi ki iyiyle kötü birbirine girmişti.Müslüm Gündüzler,Fadime Şahinler ortaya çıkartılıp Müslümanlar’a çamur atılmaya çalışılıyordu ki atılıyordu da…Allah bizlere öyle bir dönem bir daha yaşatmasın.Kimilerine göre postmodern bir darbe deniyor ama kimilerinin de bütün bir ömrünü etkileyecek kadar büyük bir darbe.Şu resimdeki görüntüyü gören hiçbir anne işkencenin kendi evladına yapılmasına razı olmaz,hiçbir eş de kocasının başına gelmesini istemez.Bizler hayvanlara bile işkence edilemeyeceği bir medeniyetten geliyoruz kaldı ki kimileri işkence edilenle dalga geçebilecek kadar insanlığını yitirmiş.12 senelik bir yalnızlık tek bir hücrede,bunun düşüncesi bile ne kadar acı.Ama ben şunu gördüm ki:28 Şubat mağdurlarını Müslümanlar dahi yalnız bırakmış.Bizler bu kişilerden daha yeni yeni habberdar oluyoruz.Allah bütün Müslümanlar’ın,mazlumların yar ve yardımcısı olsun.İslam ülkelerinin iyice karıştığı şu dönemlerde Allah Teala bizlere bir çıkış yolu versin.Şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine.

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.