4 Yorum

 1. KİMBİLİR ŞİMDİYE KADAR DAHA KİMLERİ ÖLDÜRDÜLER BU ZALİMLER.. İNSANOĞLU MALESEF DOKTORUN HER DEDİĞİNE İNANMAYA MECBUR KALIYOR.. LÂKİN KARŞI GELECEK OLSA ŞU CEVABI ALIR HEMEN: “SEN KOSKOCA OKUMUŞ DOKTOR VEYA PROFESÖR OLMUŞ BU KİŞİYE NASIL İNANMAZSIN” DİYE BİDE ADAMI REZİL EDERLER. KADİR MISIROĞLU GİBİ BİRİ BİLE BUNLARLA ZORLA BAŞ ETMİŞ, DEMEKKİ BİZ OLSAYDIK KİMBİLİR NE DURUMDAYDIK ŞİMDİ.. TABİİ KİM NE DERSE DESİN, SONUÇTA ALLAH AZZE VE CELLE NE DERSE O OLUR.. !!!

 2. Profesyonel mesleki sendikalar, belli zihniyete taparcasına prangalı halde menfi faaliyetlerde bulunan oda / birlik / dernek gibi adeta kendi derebeyliğini ilan etmiş ve nereden aldıkları belli olmayan cesaret ile ülke ve millet aleyhine cüretkar tavırlar içerisindeki yapılanmalar inşaAllah seçimlerden sonra teker teker mercek altına alınacaktır diye umut içerisindeyiz. Tabipler odası, mimar ve mühendisler Odası vb. “Milli” etiketi arkasına saklanıp ülkeye, vatandaş’a zarar vermekten ve yapılan güzel işlere engel olmaktan başka bir gayesi olmayan tüm oluşumlar devlet eliyle un ufak edilip islah edilmiş şekilde gerçekten “Milli ve yerli” olarak Türkiye’ye hizmet eder hale evrilecektir, duamız bu yönde.

 3. CUMHURİYET İLE KURULMUŞ BÜTÜN KURUMLARIN ALLAH BELASINI VERSİN. ANAYASA BABAYASA KALDIRILMALI. İLK ÜÇ MADDENİN ALLAH BELASINI VERSİN. BAŞTA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI(İSMİYLE BERABER) KALDIRILMALI MAARİF VEKALETİ TECDİD İLE KURULMALI. DİĞER BÜTÜN KURUMLAR DA İSLAMİ OLMALIDIR. KEMALİZM, POZİTİVİZM GİBİ İZMLERİN KÖKÜNÜN KURUMASININ BAŞKACA YOLU YOKTUR. KADİR MISIROĞLU’NA VERİLEN UYKU HAPLARI GİBİ SENELERCE LA DİNİ SAĞ PARTİLERİ ÖNÜMÜZE SÜREREK İKTİDAR OLMASINI TEMİN ETTİLER. DEMOKRASİ DENEN ŞEYTANİZM’İN PLANI DA BUYDU. KURBAĞAYI YAVAŞ YAVAŞ ISITARAK HAŞLAMAK.. GELİNEN NOKTAYA DİKKAT EDİNİZ.(hemen chp başta olsa daha mı iyi olurdu hamakatına düşmeyelim. Açıktan din düşmanı bir iktidar, nisbetinde tepki doğuracağı için müslümanlar dinlerine daha sıkı sarılıyorlardı. Ucunda ölüm veya hapis bile olsa..Siyonist bunu gördü. Bu milletin hiçbir zaman chp ve temsil ettiği batıcılık+pozitivizm i tercih etmeyeceğini anladıkları zaman 1950’lerden itibaren la dini/güdümlü/demokrasi ve laikliği hiçbir zaman göz ardı etmeyecek/ kuru milliyetçi/ la dini gelenekçi/ pısırık+uşak /dininin cahili müslüman…sağcı(artık neyin sağıysa) adamları ve partilerini piyasaya sürdüler. Ve ortada dava adamı ve ilim ehli müslüman denilecek elle tutulur bir topluluk kalmadı. kurbağayı yavaş yavaş ısıtarak haşladılar. Mehmet Şevket Eygi nin bu mesele ile alakalı görüşlerinin bir tefsiridir bu(bkz. Mücahid iken Müteahhit olanlar, tedrisattaki asıl yıkım 50’lerden sonra başladı vs.. ) Aklımızı başımıza alalım Müslümanlar. KURU PARTİCİLİK YAPMAYALIM. Bimer’e Cimer’e vs. yazdığınız müslümanca isteklerin kaçının çözümüne dönük işler yapıldı bugüne kadar??? Biz de devlet reislerine duacıyız yanlış anlaşılmasın ama müslümanın riyasette hayırlı iş yapabilmesi için samimiyetten fazlası gerekir. Unutmayınız.

 4. اسلام عليكم
  ne desek boş. Rabbim yardimcimiz olsun. üstadimizada afiyet versin.
  şu bilinmeli ki hastanın tedaviyi reddetme hakkı vardir.
  kendi bebegimi hastaneye götürdüğümde ayriyetten sarilik teshisi konuyor. mavi ısik tedavisi vs istiyor doktor. sarilik nedir biliyoruz. ve reddettik.
  aşı konusu da öyle ne yazik ki. sehit bayram hocamizin ifadesiyle aşı sektörüde ateistlerin elinde. ve denetlenemiyor. sonucları da bilinmiyor. suriyeliler geldi diye aşı takviminde olmayan aşılar uygulannak isteniyor. telefonlar, yok doktorlarin eve kadar gelmesi vs. ya aşıyada karşı degilim ama gereksiz aşı da lazim degil. bir cogunun reddi icin imzali kagit verdim.
  yine bir ayagimda cilt problemi ile ilgili doktora gitmistim. neyse doktor dedi ki sizde sivilce sorunu da var onur bey(aslında bende biliyorum) ve herkesce malum R ile baslayan o meshur antibiyotiği verdi.
  neyse dedik imzaladık. cunku karacigere ciddi zarar veriyor bu ilac. 1 haftada gozyaslarim kurudu. ve kardeslerim goz yaşının degerini bilseniz bu bile namaza baslamak icin yeter de artar. goz kapaginizi acamiyorsunuz. bir cok doktor dolastim. 1.5 yil. bu ne rezalet. hepsi farkli birsey diyor. en son eczacim durumuma acidi da bir doktor tavsiye etti. gop medical ozgur bey) Allah in izniyle sifa buldum ama bende bittim. üstad bediüzzaman in tabiriyle
  kalbin nuru ulûm-u diniyedir. Aklın nuru, fünun-u medeniyedir. bu İkisinin birlesmesiyle hakikat tecelli eder. bir adam aklin nurunu kullanmis doktor olmuş. ama onda kalbin nuru ulûm u diniye yoksa işte vay o hastanin haline. Allah Teala hastalarımıza şifa versin
  duarimizda afiyet isteyelim

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.