Fox Tv’nin yalan haberi ve habercilik(!)

   İngiliz kanalı Fox Tv’nin balon habercisi Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde açıkça yalan haber yaparak şehir hastanelerini karalamaya çalışıyordu. Kamera kayıtları ortaya çıkınca mumu söndü:

   Bacağı kırık zor gidiyor denilen adam değnekler elinde yürüyor kamera kayıtlarında…

DİĞERLERİ DE FARKLI DEĞİL

   Bu gün Türkiye’de hiçbir medya organı bağımsız değil. Yani hiçbirisi olaylara, hadiselere, hükumete bağımsız bakmıyor, bakamıyor. Ya hükumeti tuttuğu için bazı şeyleri gizliyor ya da düşman olduğu için yalan yanlış algı yapıyor. Dolayısıyla birçok haberin aslını araştırmadan inanmak çok da doğru değil.

4 Yorum

 1. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Gadasını aldığım. ..mevcut hükümetin oturup kalktıları diyorsun da adı üstünde hükümet . ..bu devletler arası ilişkiler politika siyasi gelişmeler açısından kulakla boynuzu bir mı tutuyorsun?!sen şimdi peygamber efendimizin hudeybiye anlaşmasına da laklak edersin ki müşriklerle bizzat efendimiz antlaşma yapmıştır. ..burada olay İngiltere de 11 yıl tahsil görüp hanımı ingiliz olan temelin kıkırdakoğlu hakkında yaptığı açıklamalar guzellemeler. ..kikirdakoglunu meşru gösterme çabası. ..fatih erbakanin öyle bir demeç verme sebebi şu amacladir. ..

  Millet İttifakında Saadet Partisi’nin alabileceği oy oranlarına göre ittifak içindeki ilave olarak vekil dağılım listesi:

  Saadet Partisi %0,5 oy alırsa:
  CHP: 6 Mv (ilave olarak),
  İP: 0
  SP: 0

  Saadet Partisi %1 oy alırsa:
  CHP: 11
  İP: 2
  SP: 0

  Saadet Partisi %2 oy alırsa:
  CHP: 19
  İP: 4
  SP: 0

  Saadet Partisi %3 oy alırsa:
  CHP: 23
  İP: 5
  SP: 0

  olarak ilaveten vekil alacaklar! Son seçim oranları baz alınarak mevcut sistemde vekil dağılımı bu şekilde olacak! Eğer oy oranlarında değişiklik olursa bu sayılar düşebilir veya daha da artabilecektir.

  Bu durumda meclise vekil sokamayan Saadet Partisi doğrudan doğruya CHP’ye çalışmış olacaktır. Milli Görüşçüler ise oyları ile CHP’ye güç katmış olacaklardır.

  Tayyip bey papayla görüşünce papacım mi oluyor diyorsun a gadasını aldığımın cahili . ..peygamber efendimiz Bizans hükümdarı kaysere İran şahı kisraya mektuplar yazıp görüşmeler yapmadı mı ?!fatih sultan Mehmet handan tutta Abdülhamid hana kadar ne kadar kardinal papaz haham varsa görüşmeler yapılmadı mı ?! Benim ki yine mermer de olsa beyin ve kafa var . ..ancak bu kadar çıkarım sağlıyorum. . .keşke olsaydida sen de de beyin namına kafa namına mermer tozu olsaydı 😁😁😂😀

  Kaşıntım yok 5 vakit abdest suyu kir bırakmıyor . ..ama senin kuyruk acın var ki mesnetsiz ce saldırmışsin. ..chp den korkmuyoruz 100 yıllık kemalist zihniyetin muslumanlara yaptıklarından İskilipli atıf hoca dan Erzincanli Mevlevi İbrahim efendiyi mezarından çıkarıp şapka takmasına salci bacı denen kadıncağzı asmalarina ezanı türkçe okumalarına kadar ders aldığımız için . ..temkinli davranıyoruz . ..ama geçmişi çöplük olan bir zümreye guzellemeler yapıp kucağında zaman geçiren çürük temeli ve zihniyeti de kınıyoruz . ..28 şubatta erbakan hocanın düşmanlarıyla şimdi kucak kucağa . ..ALLAHdan hakkıyla korksaydiniz . ..zalim duzenin adamlarına tasmalarinizi emanet etmezdiniz. ..

 2. Sahibinin sesi. Bu kiralık kuklaların ağa babası Rupert Murdoch’dır. 20th Century Fox ana şirkettir. Ahlak ifsadı ile meşhur. Alttakiler de Murdoch’un diğer bağlı alt kuruluşları.
  Sky plc (39.14%)
  Endemol Shine Group (50%)
  Fox Television Stations
  National Geographic Partners (73%)
  Hulu (30%)
  Star TV
  TrueX
  Fox Digital Entertainment
  Regency Enterprises (20%)
  FoxNext
  Fox VFX Labs

 3. Mevcut hükümetin oturup,kalktıklarını sayarsak “KUCAK YETMEZ”.Zamanında Yeşil komünist derlerdi Erbakana.Nato kafa nato mermer hüsnü.Haberde “Saadet,Temel” ile ilgili bir cümle göremedim.Kaşıntın nedir Şamil ? Tayyip bey “papayla” görüşünce papacımı oluyor.Fatih Erbakan kendine göre haklı olabilir.Bir zaman da “chpnin akpden daha iyi olduğunu söylemişti”.Şu chp’den korktuğunuz Kadar “ALLAHTAN KORKSAYDINIZ” Bu gün dünyadaki Zalim düzen yıkılıp,adil düzen getirilicekti.

 4. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Bunların rüzgarına kapılıp chpnin kucağına atlayan temel ve avanelerine duyurulur. ..sevgili editör. ..siyasetle alakali sitenize veyahut da buraya temel beyin bu yalan haberci fatih portakal ve İsmail adlı fox tv habercisine kemal kıkırdakoğlunu övdüğü ve din dusmani değil gayet makul bir lider dediği video haberi ve akabinde fatih erbakanin simdiki saadete verilecek her oy din dusmani chpye yarayacak dedigi video haberi paylaşırmısın?!?!

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.