19 Yorum

 1. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.Sadatların duası olsun, şahsen tanı imkanım olmadı ama sohbetlerini dinledim,seyrettim.Güzel insan Rabbim derecesini aali eylesin insaAllah.

 2. Mahallemiz’de ki cami’ye namaza gelirdi. Vaaz ettiği cami’ye gittim 2 kere, tam bana yakın selam verirdim. Umrede itikâfa girip, hepinize peygamberden selâm getirdim dedi. Söylenene göre Sakızağacı kabrine gidip bana burada bir yer ayırın demiş. 3 gün sonra… Ve şimdi oraya gömülecek, üzüntüden rahatsızlandım cenazesine gidemedim. 2 kere Kadir Mısıroğlu’na geldi, oraya 2 kere geldiniz ben oraya gidiyorum dedim, Allah için gittim dedi. Gittiği hastânede bir halt ettiler ama… Dâvâ adamlarına rahatlık vermezler. Rahmet eyleye.

 3. Sağlam adamdi. Arkadas hastanede sikinti olabilir diyor. Degerlendirilmeli.

 4. Allah rahmet eylesin

 5. ALLAH TEALA C.C. RAHMET EYLESİN.

 6. Alimin ölmesi demek alemin ölmesi demektir Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah.Allah yerlerini kat kat doldursun.amin

 7. Allah rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun inşaallah.

 8. YÜCE ALLAH (CELLE CELALUHU) GANİ GANİ RAHMET EYLESİN. HOCAMIZIN RUHU ŞAD, MEKANI FİRDEV-İ ALA OLSUN İNŞAALLAH . ÜMMET-İ MUHAMMED İN BAŞI SAĞOLSUN.

 9. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Kadir mısıroğlunun o hastane için bir kaç ay evvel açıklaması vardı .. .bana yanlış teşhis uyguladılar öldürmek istediler . ..Tayyib bey beni başka hastaneye aldırıp başka doktorlar tedavı etti . ..o hastanenin çoğunluğu kemalist dedi,kendi sosyal medya üzerinden sohbetinin videosu var .. Abdülmetin hocamızın vefatı şüphe barındırıyor. ..büyük bir değerdi alelade sıradan normal birisi değildi. .

 10. Allah (c.c.) rahmet eylesin…

 11. Abdülmetin hocanın hayranıydım,sürekli sohbetlerini internetten takip ederdim,ne güzel insandı,Allah rahmet eylesin.Sabah oldu uyku tutmadı insana kendini sevdirmek böyle birşey herhalde.

 12. Alimin ölümü yarası sarılamaz bir musibettir.Alimin ölümü, dinde öyle bir gedik açarki zamanın ilerlemesi o açığı kapayamaz.Alimin ölümü, gök kubbesinden bir yıldızın kaymasıdır.Bir topluluğun ölümü, bir alimin ölümünden daha hafiftir.Mevlam rahmet eylesin

 13. BİR RİSALE-İ NUR TALEBESİ

  RABBİM(C.C.) RAHMETİYLE MUAMELE EYLESİN ÂMİN…

 14. Rabbim cennetiyle cemaliyle müşerref kıldım ebedi rahmet ve merhamet eylesin amin amin amin

 15. Durmuş Altındaş

  Kelimeler kifayetsiz kalır….
  Rabbim (cc) gani gani rahmet eylsin.

 16. Osman nuri Tağı

  Allah rahmet eylesin güzel sesli mubarek insandı rabbim ailesine sabır versin

 17. ŞAMİL ÇEÇEN DAĞLI

  Çok sevdiği Rabbine kavuştu .. .en öndeydi en önce gidenlerden oldu. ..mekanı cennet makamı âli olsun. ..KÜRSÜLERİN KÜKREYEN ARSLANIYDI. ..bir âlim ile birlikte bir âlem daha öldü. ..

 18. Allah Rahmet Eylesin

 19. Allah rahmet eylesin makamı cennet olsun inşaAllah

Zaman aşımına uğramış

ihvanlar.net EHLİ SÜNNET MÜDAFAA HATTI © 2015 YASAL UYARI: Sitemizde bulunan www.ihvanlar.net imzalı yazılardan alıntı yapılması halinde sitemiz kaynak belirtilmelidir.